Sunday, August 5, 2007

Protokoly : wyklad 14-ty

Jak zapewne zauwazyliscie nie komentuje nic z tego co czytamy w "Protokolach".Robie to celowo nie chce bowiem niczego sugerowac.
Mam nadzieje,ze podyskutujemmy O TYM GDY dojdziemy do konca tego piekielnego uniwersytetu.-Jerzy


PROTOKÓL No. 14

RELIGIA PRZYSZLOSCI

Kiedy juz zaczniemy królowac, istnienie innej religii będzie dla nas niepozadane, poza naszym kultem jedynego bóstwa, z którym losy nas lacza wskutek tego, że jestesmy narodem wybranym i przez które losy nasze zwiazane sa z losami świata.
Dlatego tez powinnismy zburzyc wszelkie wierzenia. Jesli z tego powodu powstana ateisci współczesni, to jako stopien przejsciowy, nie przeszkodza naszym zamiarom, beda zas przykladem dla tych pokolen, które beda słuchaly naszych kazan o religii mojzeszowej. Religia ta, bedaca systemem trwalym i scisle obmyslanym, doprowadzila do podboju przez nas wszystkich narodów. Podkreslac będziemy również jej prawde mistyczna, na której, jak to będziemy glosili, polega cala jej sila wychowawcza.
Wówczas przy kazdej sposobnosci będziemy drukowali artykuly, w których przeprowadzimy porównanie miedzy poprzednimi, a naszymi dobroczynnymi rządami.
Laska pokoju, bodajby wymuszonego, uwydatni jeszcze więcej dodatnie strony rządu naszego.

Omylki administracji gojów będziemy opisywali w barwach najjaskrawszych. Wszczepimy taki wstret do nich, że narody beda wolaly pokój w stanie niewoli panszczyznianej, niz prawa owej znamienitej wolnośći, które jak tak zmeczyly, wyczerpaly źródła ludzkiego istnienia, bedac eksploatowane przez tlum awanturników nie wiedzacych, co czynia... Bezuzyteczne zmiany rządów, do czego my podbechtywalismy gojów, podkopujac gmachy ich państw, - do takiego stopnia naprzykrza sie narodom, że beda one wolaly znosic od nas wszystko, byłe tylko nie były narazone na powtórne przezycie tych samych zaburzen i przeciwnosci. My zas będziemy że szczególnym naciskiem uwydatniali bledy historyczne gojów, które w ciagu tylu wieków meczyly ludzkosc, wskutek braku przenikliwosci we wszystkim, co dotyczy istotnego dobra. W pogoni za fantastycznymi projektami dobra spolecznego, rządy gojów nie spostrzegly, że projekty coraz więcej psuly, a nie poprawialy stan stosunków powszechnych, na których gruntuje się zycie ludzkie. Cala sila naszych zasad i srodków będzie zawarta w tym, że beda przez nas gloszone i komentowane jako kontrast jaskrawy zgangrenowanego dawnego ustroju spolecznego.

NIEDOSTEPNOSC POZNANIA TAJNIKÓW RELIGII PRZYSZLOSCI

Filozofowie nasi beda omawiali wszelkie braki wierzen gojów, lecz nikt nigdy nie będzie krytykowal wiary naszej z jej istotnego punktu widzenia, bowiem nikt nie pozna jej gruntownie, prócz ludzi naszych, którzy nigdy nie osmiela się zdradzic jej tajników.* !!!!!!!!!!

*- Gruntowne poznanie z kim Żydzi się sprzymierzyli znajdzie czytelnik w ksiazce „Królestwo Szatana" wydanej przez Catholic Publishing, w rozdziale o tym samym tytule.

PORNOGRAFIA I PRZYSZLOSC SLOWA DRUKOWANEGO
W krajach, uważanych za stojace na czele stworzylismy literature szalona, brudna, wstydliwa. Przez czas pewien po objeciu wladzy będziemy popierali rozwój tej literatury, by uwypuklic kontrast programów i glosów, które zbiegna z wyzyn naszych.
Medrcy nasi wychowani do kierowania gojami, beda ukladali mowy, projekty, artykuly, przy których pomocy będziemy wpływali na umysly, kierujac je w strone wybranych przez nas pojec i nauk.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No comments: