Sunday, August 12, 2007

Protokoly :wyklad 23-ci

PROTOKÓL No. 23

ZMNIEJSZENIE WYRABIANIA PRZEDMIOTÓW ZBYTKU.
PRZEMYSL LUDOWY. STRAJKI

Chcac przyzwyczaic narody do posluszenstwa nalezy nauczyc je skromnosci. Trzeba wiec będzie zmniejszyc wyrabianie przedmiotów zbytku. Wplynie to na poprawe obyczajów, zepsutych przez konkurencje na tle zbytku.

(Porownajcie to z innymi poleceniami ,w ktorych mowca nawoluje do obudzenia w gojach chciwosci i pozadania zbytku aby tym latwiej nimi kierowac-Jerzy)

Przywrócimy przemysł ludowy co poderwie fabrykantów. Jest to niezbedne, bowiem wielcy fabrykanci podniecaja - choc nie zawsze swiadomie - masy robotnicze przeciwko rządowi. Przemysl ludowy nie zna strajków. Okolicznosc ta jednoczy go z ustalonym ustrojem a wiec i z solidarnoscia wladzy. Strajki sa sprawa najniebezpieczniejsza dla rządu. Skoncza się one z chwila, kiedy my posiadziemy władzę.

ZAKAZ PIJaństwA

Pijaństwo będzie również zakazane przez prawo i karane jako wystepek przeciwko czlowieczenstwu ludzi, zmieniajacych się pod wpływem alkoholu w zwierzeta.!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Porownajcie to rowniez z innym zaleceniem ,ktore mowi o tym ze trzeba gojow zmienic w zwierzeta odurzone alkoholem aby tym latwiej nimi sterowac-Jerzy)

Poddani ulegaja slepo tylko silnej, niezaleznej od nich wladzy, w której znajduja obrone i poparcie przeciwko razom biczów socjalnych. Musza w nim widziec uosobienie sily i potęgi.

ZABICIE DAWNEGO SPOLECZENSTWA I JEGO WSKRZESZENIA W NOWEJ FORMIE

Wladca, który zastapi istniejace obecnie rządy wegetujace wsród spoleczenstwa, zdemoralizowanych przez nas, burzacych się nawet przeciwko wladzy Boskiej, dotknietych pozarem anarchii - winien przede wszystkim zajac się gaszeniem tego ognia trawiacego wszystko. Dlatego tez powinien zabic takie spoleczenstwa, chociazby zatopiwszy je w ich własnej krwi, aby je wskrzesic pod postacia prawidlowo zorganizowanego wojska, walczącego swiadomie z wszelka zaraza mogaca dotknac organizm państwowy. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WYBRANIEC BOZY

Ten wybraniec Bozy przeznaczony jest do zlamania sil szalonych, rżądzacych przez instynkt nie zas przez rozum... przez zwierzecosc, lecz nie przez czlowieczenstwo. Sily te triumfuja obecnie w przejawach grabiezy i wszelkich gwaltów pod maska zasad wolnośći i prawa.
(Zgadzam sie calkowicie.Autor zapomnial dodac kto tym zdziczeniem steruje-Jerzy)

Zburzyly one caly porządek spoleczny by na nim wzniesc tron króla żydowskiego, lecz rola ich się skonczy z chwila kiedy on obejmie władzę. Wówczas będziemy mogłi powiedziec do narodów...dziekujcie Bogu i padnijcie na twarz przed tym, który ma na czole pieczec przeznaczenia. Gwiazda jego kierowal sam Bóg, by nikt inny tylko ów wybraniec nie mógl uwolnic was od wszystkich wymienionych zgubnych sil i od wszelkiego zla.

(Tych samych sil ,ktore byly tak konsekwentnie pilegnowane przez stulecia przez Zydow z jednym celem :zniszczenia innych narodow -Jerzy)

No comments: