Monday, August 13, 2007

Protokoly :wyklad 24

PROTOKÓL No. 24

UMOCNIENIE PODSTAW DYNASTII KRÓLA DAWIDA

Przejde obecnie do sprawy umocnienia podstaw dynastii króla Dawida, które będzie polegalo przede wszystkim na tym co zawieralo w sobie sile niezbedna do utrzymania przez Mędrców naszych kierownictwa spraw wszechświatowych do kierowania ksztalceniem mysli calej ludzkosci.

PRZYSPOSOBIENIE KRÓLA

Kilku czlonków rodu Dawidowego będzie przysposabialo królów, kierujac się nie prawem dziedzictwa, lecz wybitnymi zdolnosciami. Ci beda wtajemniczali króla w najtajniejsze szczególy polityki i w plany rządów tak jednak, by nikt nie poznal ich tajemnic.
Postepowanie podobne będzie mialo na celu zaznaczenie wobec wszystkich, ze rządy nie moga byc powierzane nikomu nie wtajemniczonemu w arkana sztuki rządzenia. Tylko takim osobom będzie wykladane praktyczne zastosowanie wymienionych planów przez porównywanie wielowiekowych doswiadczen. Wszelkie obserwacje nad drogami ekonomiczno-politycznymi oraz nad naukami spolecznymi, slowem - calkowity duch praw ustalony w sposób niewzruszony przez sama nature dla uregulowania stosunków ludzkich.


USUWANIE BEZPOSREDNICH NASTEPCÓW

Nastepcy bezposredni czesto beda usuwani od tronu o ile w okresie nauki ujawnia lekkomyslnosc, slabosc charakteru lub inne zgubne dla wladzy cechy wytwarzajace niezdolnosc rządzenia, a same przez się zgubne dla celów królowania. Jedynie osoby bezwzględnie odpowiednie do stanowczego a czasem okrutnego lecz niezachwianego sprawowania rządów otrzymaja ich ster od Mędrców naszych. W razie przejawienia upadku woli lub innych ujemnych cech, królowie winni beda - w mysl prawa - oddawac rządy do innych odpowiednich rak. Plany dzialan królewskich w chwili biezacej a tym bardziej plany przyszle nie beda znane nawet dla tych, którzy beda nazywani najblizszymi doradcami króla.

KRÓL ŻYDOWSKI I TRZEJ WTAJEMNICZAJACY

Jedynie Król i trzej wtajemniczajacy go beda znali przyszlosc. W osobie króla rżądzacego z niewzruszona sila soba i ludzkoscia, wszyscy beda widzieli niejako los i jego drogi niewiadome. Nikt nie będzie wiedzial co chce osiagnac król przez rozporządzenia swoje, a wiec nikt tez nie będzie smial zagrodzic drogi do niewiadomego. Rzecz prosta koniecznym jest, zeby zdolnosci umyslowe króla odpowiadaly większości planów tu okreslonych. Oto dlaczego król będzie mógl objac rządy a nie inaczej jak po zbadaniu umyslowosci przez wymienionych Mędrców.

Zeby naród znal i kochal swego króla koniecznym jest, by wladca przemawiał publicznie do narodu.
Doprowadzi to do niezbednego polaczenia dwóch sil rozdzielonych obecnie przez nas przy pomocy terroru. Terror ten był do pewnego czasu dla nas niezbedny, by te rozdzielone sily poddaly się naszej wladzy.

NIESKAZITELNOSC MORALNA KRÓLA ŻYDOWSKIEGO

Król żydowski nie może ulegac wladzy swych namietnosci a zwlaszcza - lubieznosci. Zadna z wlasciwosci jego charakteru nie może pozwolic na panowanie instynktów zwierzecych nad umyslem. Lubieznosc najwięcej oslabia zdolnosci umyslowe i zaciemnia jasnosc pogladów zwracajac mysli w kierunku najgorszej zwierzecej strony dzialan ludzkich.

(Teraz wiemy dlaczego zydowskie mass media tak bardzo forsuja wsrod gojow wszystko co moze doprowadzic do takiego zezwierzecenia -Jerzy)

Punkt oparcia ludzkosci jakim będzie wladca wszechświata że swietego nasienia Dawidowego, winien złozyć ludom w ofierze wszelkie sklonnosci osobiste. Wladca nasz musi byc pod kazdym wzgledem bez zarzutu. "

Koniec wykladow z piekla rodem.

Ciekaw jestem czy ktos z Czytelnikow bedzie chcial podzielic sie swoimi uwagami na temat tresci tego co czytalismy .

No comments: