Wednesday, August 8, 2007

Protokoly:wyklad 17-ty

PROTOKÓL No. 17

ADWOKATURA

Adwokatura wytwarza ludzi zimnych, okrutnych, upartych, pozbawionych zasad, zajmujacych zawsze stanowisko bezosobowe, czysto legalne. Przyzwyczajeni do traktowania wszystkiego z punktu widzenia korzysci dla obrony, nie zas z punktu dobra spolecznego jej wyników - zwykle nie odmawiaja podjecia się zadnej obrony, domagaja się za wszelka cene uniewinnienia, czepiajac się drobnych kruczków jurysprudencji i w ten sposób demoralizuja sad.

Dlatego tez zawód ten scisniemy w waskich ramkach, które sprowadza go do strefy urzedniczo-wykonawczej.
Adwokaci, zarówno jak i sedziowie, beda pozbawieni prawa porozumiewania się że stronami, otrzymujac sprawy jedynie od wladz sadowych, badajac je tylko na zasadzie podan i dowodów, broniac klientów swoich, na zasadzie faktów ustalonych przez badanie slowne. Honorarium otrzymywac beda bez wzgledu na zalety obrony. Beda to zwykli referenci spraw na rzecz sprawiedliwosci, stanowiacy przewage dla prokuratorów, którzy beda referentami na rzecz oskarzenia: skróci to procedure sadowa. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W ten sposób wprowadzona będzie obrona uczciwa bezstronna, nie dla zysków, lecz z przekonania. Polozy to kres praktykowanemu obecnie przekupywaniu kolegów obronców oraz ich porozumiewaniu sie, by tylko ten kto placi, wygrywal sprawy.

WPLYW KLERU GOJÓW

Postaralismy się juz zdyskredytowac duchowienstwo gojów i w ten sposób uniemożliwic poslannictwo jego, które obecnie mogłoby nam bardzo przeszkadzac. Wplywy duchowienstwa z kazdym dniem maleja. Wolnosc sumienia jest teraz gloszona wszedzie, a wiec lata jedynie dzielą nas od chwili zupelnego upadku chrzescijaństwa. !!!!!!!!!
Z sektami i innymi wyznaniami damy sobie rade jeszcze latwiej, lecz mówic o tym byłoby przedwczesnie. Klerykalizm i kleryków ujmiemy w takie karby, zeby ich wpływy zwrócily się w kierunku odwrotnym do ich ruchu poprzedniego.
Kiedy nadejdzie chwila ostatecznego zniszczenia dworu papieskiego, wówczas palec niewidziałnej reki wskaze w strone dworu tego, kiedy zas narody rzuca się tam, wystapimy w charakterze obronców jego, by nie dopuscic do znacznego upuszczenia krwi. Przy pomocy dywersji tej wedrzemy się do wnetrza tego dworu, którego nie opuscimy, nie zniszczywszy uprzednio calej jego sily. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KRÓL ŻYDOWSKI JAKO PAPIEZ PATRIARCHA

Król żydowski będzie rzeczywistym papiezem calego świata, patriarcha kosciola miedzynarodowego.
Lecz dopóki nie wychowamy mlodziezy w zasadach nowych wiar przejsciowych, a nastepnie - naszej, nie zaszczepimy jawnie kosciola istniejacego, który będziemy zwalczali przez krytyke, wywolujaca schizmy. !!!!!!!

ORGANIZACJA POLICJI OCHOTNICZEJ (ORMO -przyp moj -Jerzy)

Nasza prasa współczesna w ogóle będzie pietnowala sprawy państwowe, religijne, brak zdolnosci gojów, wszystko to w wyrazeniach pogardliwych, zeby na wszelki sposób ponizyc ich tak, jak to umie zrobic tylko nasze genialne plemie. Państwo nasze będzie apologia bozka Wisznu, stanowiacego wcielenie tego państwa : w stu dloniach naszych dzierzyc będziemy sprezyny maszyny spolecznej. będziemy wiedzieli o wszystkim przy pomocy policji urzedowej, która w formie, opracowanej przez nas pozwala rządom widziec wiele rzeczy. Zgodnie z programem naszym, trzecia część poddanych naszych będzie sledzila pozostale częśći w poczuciu obowiazku w mysl zasady sluzenia dobrowolnie państwu. W czasach tych zajecie szpiega i denuncjanta nie będzie hanba. Przeciwnie nawet - będzie chwalebne. Denuncjacje bezpodstawne beda surowo karane, by zapobiec szerzeniu się naduzyc w tym kierunku. Agenci nasi beda nalezec zarówno do wyzszych, jak i do nizszych klas spolecznych, do sfery świata administracji. Beda tu również wydawcy, drukarze, ksiegarze, subiekci, robotnicy, stangreci, lokaje itd. Policja będzie również nieupowazniona do jakiejkolwiek samowoli, a wiec pozbawiona wladzy, będzie tylko świadczyła i denuncjonowala. Kontrola jej doniesien, oraz ewentualne areszty beda zalezne od grupy odpowiedzialnych kontrolerów do spraw policji. Aresztowan będzie dokonywal korpus zandarmerii.
Osoba, która nie zawiadomi o czyms widzianym lub slyszanym z zakresu kwestii politycznych będzie pociagana do odpowiedzialnosci za ukrywanie, o ile da się to udowodnic.
(To juz bylo:stalinizm -Jerzy)

SZPIEGOSTWO NA WZÓR SZPIEGOSTWA KAHALNEGO

Podobnie jak dziś bracia nasi pod odpowiedzialnoscia osobista obowiazani sa denuncjowac przed kahalem odstepców lub osoby dzialajace przeciwko niemu , tak samo w naszym państwie wszechświatowym wszystkich naszych poddanych obowiazywac będzie przestrzeganie sluzenia państwu w tym kierunku. !!!!!!!!!!!!!!!

NADUZYCIA WLADZY

Organizacja taka wypelni naduzycia wladzy dokonywane przy pomocy sily, przekupstwa, slowem to co poprzednio wprowadzilismy do obyczajów gojów przy pomocy rad i teorii praw nadczlowieczenstwa. !!!!!!!!!!!!!

Lecz czyz inaczej mogłibyśmy osiagnac zwiekszenie nieladu w ich administracji? W liczbie srodków odnosnych jednym z najwiekszych sa agenci sluzacy do przywrócenia porządku a posiadajacy moznosc przejawiania i rozwijania tej dzialalnosci destrukcyjnej swych zlych instynktów, samowoli a przede wszystkim - lapownictwa.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No comments: