Wednesday, August 1, 2007

Protokoly :wyklad 9-ty

PROTOKÓL No. 9

STOSOWANIE ZASAD ŻYDOWSKICH W SPRAWIE WYCHOWANIA NARODÓW

Stosujac zasady nasze, nalezy zwrócic uwage na charakter narodu, w którego kraju ma się przebywac i dzialac. Ogólnie jednakowe wszedzie stosowanie zasad tych, przed uskutecznianiem ponownego wychowania narodów na nasza modle, nie może miec powodzenia. Dzialajac ostroznie w stosowaniu ich, przekonacie sie, że nie minie nawet 10 lat, a charakter najodporniejszy zmieni sie, a wówczas nowy naród zaliczymy do juz nam uleglych. !!!!!!!!!!!!!!!!!

HASLO ŻYDOWSKIE

Slowa liberalnego, w istocie zas naszego żydowskiego hasła, - „wolność, równosc, braterstwo", kiedy juz obejmiemy panowanie, zastapimy przez slowa juz nie hasła, lecz ideologii: „prawo wolnośći, obowiazek równosci, ideal braterstwa". Powiemy i ... chwycimy kozla za rogi... De facto starlismy juz wszystkie rządy, prócz naszego, choc de jure jest ich jeszcze wiele. Obecnie, juz niektóre państwa zaczynaja protestowac przeciwko nam, czynia to tylko dla formy, według uznania naszego i w mysl polecen naszych, bowiem antysemityzm jest nam potrzebny dla rządzenia naszymi mlodszymi bracmi. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POTEGA DYKTATURY ŻYDOWSKIEJ

Wyjasniac tego nie bede, bowiem było to juz niejednokrotnie tematem konferencji naszych. W rzeczywistosci przeszkody dla nas nie istnieja. Nadrząd nasz znajduje się w warunkach takiej ekstralegalnosci, która zwykle okreslano przy pomocy mocnego i energicznego wyrazu - dyktatura. Z zupelna sumiennoscia moge stwierdzic, że w danym momencie my jestesmy prawodawcami, my rozsadzimy i decydujemy sprawy, my kazemy lub uniewinniamy, my jako dowódca wszystkich wojsk naszych usadowilismy się na koniu wodza naczelnego. rządzimy wola niewzruszona, bowiem w naszych rekach pozostaja szczatki partii ongi silnej, obecnie ujarzmionej przez nas. Wladcami niepohamowanymi ambicjami, zacieklymi zemstami, nienawiśćiami zajadlymi.

TERROR. KTO SLUZY ŻYDOM?

My jestesmy źródłem terroru wszechobejmujacego. Mamy na uslugach ludzi wszelkich pogladów, wszelkich zasad: odnowicieli monarchii, demagogów, socjalistów, komunistów oraz wszelkich utopistów.
Wszystkich zaprzegalismy do pracy. Kazdy z nich na swoja reke toczy jak czerw resztki wladzy, usiluje obalic caly ustalony uklad. Wszystkie państwa sa przemeczone wskutek tych dzialan: wzywaja do pokoju, gotowe dla niego poswiecic wszystko: lecz my im spokoju nie udzielimy, dopóki jawnie i kornie nie uznaja naszego nadrządu miedzynarodowego.
Ludy wolaja, że niezbedne jest rozstrzygniecie kwestii socjalnej w drodze porozumienia miedzynarodowego. Rozczlonkowanie na partie oddalo je wszystkie do dyspozycji naszej, bowiem chcac prowadzic walke konkurencyjna, nalezy miec pieniądze, które calkowicie sa w posiadaniu naszym.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PODZIAL SIL „WIDZACYCH" I „SLEPYCH" W PaństwACH GOJÓW

Moglibyśmy obawiac się u gojów polaczenia widzacej sily panującej ze slepa sila ludów, lecz zastosowalismy wszelkie srodki przeciwko mozliwosci podobnej: miedzy obiema silami wznieslismy mur w postaci wzajemnego terroryzowania sie. W ten sposób slepa sila ludów stanowi dla nas punkt oparcia i my, wyłącznie my, będziemy kierowali nia, rzecz prosta, w mysl naszych celów.

LACZNOSC WLADZY Z NARODEM

Chcac, aby slepiec nie był w stanie uwolnic się od kierownictwa naszego, musimy niekiedy wchodzic w scisla lacznosc z nim, Jeżeli nie osobiscie, to przez najwierniejszych braci naszych. Kiedy staniemy się juz wladza uznana, wówczas będziemy się porozumiewali z narodem osobiscie na placach publicznych i ksztalcic go będziemy co do spraw politycznych w takim kierunku, jaki uznamy za potrzebny. To, co powie przedstawiciel rządu lub sam panujący, nie może zaraz nie stac się wiadome calemu państwu, bowiem szybko będzie rozgloszone przez lud.

SAMOWOLA LIBERALNA

By nie zniszczyc przedwczesnie instytucji gojów, dotknelismy instytucji tych dlonia i zebralismy w niej konce sprezyn mechanizmu. Sprezyny były ulozone w scislym, lecz wlasciwym porządku, a my zamienilismy go na bezladna samowole liberalna. !!!!!!!

OWLADNIECIE WYKSZTALCENIA I WYCHOWANIA

Wtracilismy się do jurysdykcji, do systemu wyborczego, do prasy, do wolnośći osobistej, a przede wszystkim do wyksztalcenia i wychowania, jako kamieni wegielnych wolnego bytowania. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FALSZYWE TEORIE

Oglupilismy, odurzylismy i zdemoralizowalismy mlodziez gojów przy pomocy wychowania w zasadach znanych nam jako falszywe, lecz wpajanych przez nas. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


KOMENTOWANIE PRAW

Poza istniejacymi prawami, nie zmieniajac ich istoty, lecz tylko znieksztalcajac je przez sprzeczne komentowanie, stworzylismy cos wspanialego ze wzgledu na wyniki. Znalazly one wyraz poczatkowo w tym, że komentowanie zamaskowalo prawa, nastepnie zas zupelnie zakrylo je od oczu rządów, a to wskutek niemożnosci poznania prawodawstwa tak skomplikowanego.!!!!!
Oto źródło sadów teorii sumienia.
Twierdzicie, że goje rzuca się na nas z bronia w reku, Jeżeli przedwczesnie zrozumieja o co chodzi. Przeciwko temu posiadamy na zachodzie moznosc uzycia tego manewru, że zadrza serca najdzielniejsze: to tunele dla kolei podziemnych, które do tego czasu beda przeprowadzone we wszystkich stolicach.


TUNELE PODZIEMNE

W chwili odpowiedniej beda one wysadzane w powietrze wraz ze wszystkimi organizacjami i dokumentami państwowymi.

No comments: