Wednesday, October 24, 2007

Zydowskie szambo im.S.Michalkiewicza w pelnym bulgocie ...

Juz po zamknieciu mojej strony zagladnalem do forum S.M. aby sprawdzic czy forumowicz "Krako' zostal juz zakneblowany czy jeszcze nie.
To co znalazlem nie zaskoczylo mnie ale tupet i hucpa tych zydowskich "hucpiarzy" ,biorac pod uwage ,ze mieszkaja oni (chyba?) w Polsce zapiera na moment dech w piersiach.

Przeczytajcie sami .Zostawiam to bez komentarza, bo zbyteczny :


"Ostatni raz potworzę Panie krako, jeśli nie zrozumiał Pan poprzednim razem.

1. To, co Pan prezentuje, to nie jest wolność słowa, tylko narzucanie innym poglądów. Gdyby walczył Pan o wolność słowa, którą ciągle Pan przywołuje, to zamieściłby Pan link i napisał, co sam o tym sądzi, a nie wklejał teksty z bloga Pana Ulickiego bez słowa od siebie.

2. Zasada o wklejaniu tylko linku i komentarza zamiast całej treści obowiązuje wszystkich i od samego początku istnienia forum. "

3. Pan Ulicki nie został zablokowany "ot tak po prostu", tylko pracował na to przez wiele miesięcy. A to, że ktoś upiera się, że powinno mu się znów pozwolić łamać zasady, nie jest i nie będzie przyczyną, żeby mu to umożliwiać.

Temat zamykam na wniosek użytkowników.

AdministratorJerzy

ps.Ilu i jakich uzytkownikow prosilo o zakneblowanie "Krako" jesli wolno mi pokornie zapytac ?

Wszyscy ? Jeden czy obaj?

Jerzy

1 comment:

Anonymous said...

"Ilu i jakich uzytkownikow prosilo o zakneblowanie "Krako" jesli wolno mi pokornie zapytac ?"

Pewnie ci sami "uzytkownicy" ktorzy tak licznie glosuja w ankiecie na Pana blogu za opcja, by muzeum zydowskie powstalo z kieszeni polskiego podatnika w kazdym polskim miescie powyzej 100 tys. mieszkancow...
Widocznie bardzo ich drazni Pana dzialalnosc, a to dobry znak - tak trzymac.
Z wyrazami szacunku
Krzysztof