Thursday, October 18, 2007

Co twoje to moje,co moje to tez moje...

Z tejk samej strony jeszcze wiecej informacji o zlodziejach polskiego mienia.Dorobku ,ktory nie naleal i nie nalezy do jakis kolejnych wcielen "PZPR" tylko do narodu.

Jerzy


"POCZTA ZE WSKAZANIEM
18 października 2007, czwartek

Codziennie otrzymuję od kilkunastu do kilkudziesięciu e-maili, które w swojej masie zdają się potwierdzać moją tezę, że PO, PiS i LiD to trzy drużyny z tej samej gminy. Gdyby jednak każdy z elektronicznych listów rozpatrywać indywidualnie, wówczas okazuje się, że ostra i pryncypialna krytyka jednej lub dwóch z trzech wymienionych partii ma jednoznaczny podtekst; głosujcie na tę trzecią. Najczęściej jest bo PiS, potem PO, a zdecydowanie najrzadziej LiD.

Oczywiście, wyłapuję te ewidentne manipulacje, mające przekonać Polaków do pozostania pod wpływami tercetu, konsekwentnie realizującego cele internacjonalistycznej żydokomuny. Fakt wcześniejszego opublikowania materiałów nadesłanych przez portal www.orzelpocztowy.pl, pokazujących prawdziwe oblicze Donalda Tuska, lokujące go w gronie wrogów Polski znacznie groźniejszych niż mentalni folksdojcze, nie oznacza wcale, iż jestem gotów również powielić w "MOTO" wysłaną z tego samego źródła ewidentną agitkę namawiającą do głosowania za żydokomuną w wersji PiS-owskiej. Mówiąc krótko: nie po drodze mi z jakąkolwiek wersją rozgrabiania Polski i poniżania Polaków, realizowaną przez koczowników plemiennych tak sprytnie rozprowadzonych w ramach POPiSoLiD-u.

Z tym większą radością odebrałem dzisiaj z poczty najnowszą książkę Henryka Pająka zatytułowaną wymownie "PROSTO W ŚLEPIA". Zwłaszcza, że jej autor miał obawy czy przesyłka dotrze do mnie przed wyborczą niedzielą. Dotarła, dzięki czemu po raz kolejny mogę utwierdzić się w słuszności mojej interpretacji kaczego kantu z IV RP. Dodam tylko, że Henryk Pająk to jeden z najbardziej znienawidzonych przez parchów i mendy medialne Polaków, a jego perypetie z zażydzonym "wymiarem sprawiedliwości" opisywaliśmy w tekście pt. "OSKARŻONY HENRYK PAJĄK" (http://www.moto.gda.pl/strona.htm?id=450).Całej książki przedstawić nie sposób, a ponadto - nie wypada (prawa autorskie i materialne!), toteż zainteresowanych najnowszą, nie ocenzurowaną historią Polski odsyłam do nielicznych księgarni lub do samego źródła: Wydawnictwo RETRO, Motycz-Józefin 50, 21-008 Tomaszowice, tel./fax 0 81 50 30 616. Pozwolę sobie tylko zacytować pierwsze akapity pierwszego rozdziału pt. ">>CZWARTA RP<< CZYLI >>GRUBA KRESKA<< KACZYŃSKICH":

"Ciekawe, ilu uważniejszych obserwatorów sceny politycznej w Polsce, pomijając już kilkanaście milionów politycznie ociemniałych Polaków, właściwie odebrało słynną proklamacje Kaczyńskich o narodzinach "Czwartej RP"? Stawiam w ciemno, że niewielu. Tak niewielu, że praktycznie nikt.

Bo przecież Kaczyńskich "Czwarta RP" wyciągnięta z ich kuglarskiego kapelusza, to nic innego jak "gruba kreska" żydobolszewickiej fomacji "Mazowieckich", "Geremków", "Michników", "Krzaklewskich", Wałęsów i podobnej im kryptokomunistycznej fauny.

Bo przecież Kaczyńskich "Czwarta RP" to nic innego, jak ich zgoda na systemową grabież majątku narodowego Polaków przez syjonistycznych pobratymców, dokonana w ciągu pierwszych piętnastu lat po oszustwie tzw. "Okrągłego Stołu" zarządzanego przez CIA, Mossad i KGB z błogosławieństwem i udziałem Watykanu.

Bo przecież Kaczyńskich "Czwarta RP" to nic innego, jak kontynuacja tej grabieży i politycznego zniewolenia przez żydoglobalizm, przybrana we frazesy odnowy, ostatecznego rozbratu z komunizmem, polukrowana oszukańczymi "chadeckimi" odniesieniami do katolicyzmu, tradycji, "konserwatyzmu".

Bo przecież "Czwarta RP" to kontynuacja tej samej monotonnej karuzeli biesiadników "Okrągłego Stołu", "KOR", "Unii Demokratycznej", "Unii Wolności", "Solidarności", "Akcji Wyborczej Solidarność" i wszelkich innych atrap żydowskiej permanentnej okupacji Polski.

Czy tak trudno było zrozumieć istotę tego kolejnego werbalnego przekrętu, tej "grubej kreski" inaczej nazwanej?

Kaczyńscy rzekomo zabrali się do likwidacji wpływów Komunistycznej Partii Polski, rozliczania afer gospodarczych tamtej "trzeciej RP", ale starannie stosowali i stosują abolicję czyli "grubą kreskę" wobec systemowej grabieży majątku narodowego pod szyldem "prywatyzacji". Kontynuują te "prywatyzację" rozpoczętą i prowadzoną przez 15 lat w wykonaniu tak komunistów jawnych, jak i komunistów stokroć bardziej niebezpiecznych, takich jak Michnik, Kuroń, Balcerowicz, Geremek, Krzaklewski, Buzek.

"Czwarta RP" Kaczyńskich to nic innego jak zabalsamowanie, ostateczne zatwierdzenie i ostatni etap tej systemowej grabieży. Pozorując zmianę stosunku do tej grabieży, wdali się w pozorowane rozliczanie spektakularnych afer gospodarczych. Rzucili je przed Polaków jako świece dymne mające zasłonić tamtą grabież systemową…"

Przytomny czytelnik książki Henryka Pająka zapyta: Dlaczego to czynią?. Wydaje mi się, że równie istotne jest tu ich żydowskie pochodzenie, jak i żydowskie geszefty. Dokonane choćby na majątku RSW "Prasa - Książka - Ruch", wypracowanym - co podkreślam - nie przez kilkudziesięciu rasowych agitatorów żydokomuny w rodzaju Daniela Passenta i Jerzego Baczyńskiego z "Polityki" czy - tu przykład gdański - Macieja Łopińskiego z "Czasu" (aktualnie ministra w Kancelarii Prezydenta RP) lecz przez blisko 100 tysięcy drukarzy, kolporterów, pracowników działów ogłoszeń i uczciwych dziennikarzy dla których czytelnicy byli gotowi kupować ulubioną gazetę lub tygodnik w nakładach, o jakich obecni - głównie żydowscy - wydawcy mogą tylko pomarzyć.

"Kaczory" tak ochoczo opluwający PRL, majątkiem który po niej został, jakoś nie pogardzili. Na dowód fragment pisma Klubu Parlamentarnego Samoobrona RP wystosowany do J. Kaczyńskiego:

"Premier Rządu RP JarosławKaczyński

w sprawie: publicznego wyjaśnienia przejmowania ogromnego majątku Skarbu Państwa przez fundacje i spółki założone przez Jarosława Kaczyńskiego

Panie Premierze,

Klub Parlamentarny Samoobrona RP apeluje do Pana o publiczne wyjaśnienia utworzenia przez Pana Fundacji Prasowej Solidarności oraz Fundacji "Nowe Państwo".

Fundacja Prasowa Solidarności otrzymała od Skarbu Państwa nieodpłatnie majątek warty dziś ok. 300 mln zł najpierw jako dzierżawę następnie na własność aktem notarialnym w dn. 29.12.1994 r. taki jak:

1. Działka gruntowa o pow. 6012 m2 w Warszawie, przy ul. Nowogrodzkiej 84/86 i Al. Jerozolimskie 125/127 wraz z budynkami.

2. Budynek murowany 6-kondygnacyjny o kubaturze 23.300 m3 wybudowany w 1972 r.

3. Budynek murowany o kubaturze 20.879 m3 wybudowany w 1966 r. (obecnie siedziba władz PiS)

4. Budynek murowany 4-kondygnacyjny o kubaturze 13.046 m3 wybudowany w 1955 r.

5. Budynek murowany o kubaturze 58 m3 wybudowany w 1972 r.

6. Budynek murowany o kubaturze 35 m3 wybudowany w 1966 r.

Fundacja Prasowa Solidarności otrzymała ww. majątek od Skarbu Państwa pomimo, że Fundacja przez Pana założona dysponowała kapitałem założycielskim w wysokości 180 zł? a na w/w nieruchomości zgłosili się właściciele ale działki im nie oddano.

Fundacja Prasowa Solidarności jeszcze nie mając na własność budynków wynajmuje pomieszczenia w nich bankowi państwowemu BPH, pobierając czynsz za 13 lat z góry oraz przyjmując miliardy starych złotych darowizny od BPH.

Czy mógłby Pan ujawnić umowę o wynajęcie budynku od Fundacji Prasowej Solidarności przez BPH oraz kto finansował fundację Pana, czy był to też "Budimex", który buduje terminal -2 na Okęciu i obwodnicę wokół Augustowa oraz tajemnicza firma z Austrii o nazwie ,,Qutschrist'.

Chcemy poznać na co szły pieniądze ofiarowywane tak hojnie na Pana Fundacje. Czy były zasilane m.in. takie pisemka jak "Ziemia Garwolińska", o nakładzie ok. 1000 szt. którą kierował obecny poseł PiS Marek Suski oraz ,,Tygodnik Centrum" i ,,Polska Dzisiaj" -tuby propagandowe PC.

Czy z majątku fundacji finansowana była partia PC i kampania wyborcza PC do Parlamentu w 1993 r.?

Pomimo przegranych wyborów przez PC i utraty wpływów finansowych Fundacja Prasowa Solidarności tworzy spółkę Srebrna Sp. z o.o., w której wiceprezesem był poseł Wojciech Jasiński, który przyszedł z NIK-u, a prezesem poseł Adam Lipiński, w Radzie Nadzorczej była poseł J. Szczypińska. Spółka Srebrna w imieniu Fundacji wydzierżawia 829 m2 pomieszczeń na rzecz funduszu emerytalnego PZU płacąc za 1m2 26$ ten precedens może trwać do dziś.

Panie Premierze, prosimy o ujawnienie umowy zawartej z PZU a spółką ,,Srebrna" której pańska fundacja jest właścicielem?

Jakby tego było mało tworzy Pan wraz z Ludwikiem Dornem drugą Fundację ,,Nowe Państwo'". Fundacja ta tworzy drugą spółkę ,,Srebrna Media". Spółki te, aktem notarialnym w dniu 29-10-1997 r. otrzymują od Skarbu Państwa dwie działki przy ul. Towarowej W-wie w trybie bezprzetargowym pomimo że na działki te zgłosili się byli właściciele ale działek im nie oddano.

Panie Premierze, jak to możliwe że, spółki te których właścicielem są Pana fundacje otrzymują bez przetargu działki w centrum W-wy czy mógłby Pan to wyjaśnić społeczeństwu?

Z tych fundacji i spółek pączkują jeszcze następne spółki jak Air Link gdzie prezesem do 2006 r. był Sławomir Siwek obecny V-ce prezes TVP. Spółka ta otrzymała od Pańskiej Fundacji Prasowej Solidarności działkę o powierzchni 6012 m2 tą którą pan dostał od Skarbu Państwa.

Panie Premierze ładnie tak rozdawać cudze?

Udziałowcem Air Link jest spółka ,,Intern Poligrafia' której prezesem był obecny poseł PiS Krzysztof Tchórzowski.

Panie Premierze, Samoobrona nie jest przeciwna ludziom przedsiębiorczym, wręcz przeciwnie trzeba ich wspierać ale Pan ewidentnie wykorzystał swoje wpływy z czasów kiedy był Pan Ministrem w Kancelarii Prezydenta R.P L. Wałęsy i przejął Pan gigantyczny majątek od Skarbu Państwa z którego dobrze żyli dzisiejsi posłowie PiS-u jak: Adm Lipiński, Wojciech Jasiński, Marek Suski, Jolanta Sczypińska, Sławomir Siwek, Krzysztof Czabański i jego żona. Pan jest po części wraz z L. Dornem zwornikiem całego tego układu polityczno-biznesowego stworzył Pan sitwę, klikę nic nie różniącą się od zorganizowanej grupy przestępczej za pieniądze państwa polskiego. Pomimo że, Pan wyszarpał z Skarbu Państwa ogromny majątek to wiele z niego zostało zmarnowanego na kretyńskie pomysły pańskiej świty.

Panie Premierze, Pan i pańskie środowisko głosi hasła budowy IV R.P, jak pan chce budować IV R.P z takim bagażem machlojek kontrolowanych przez Pana dokonanych w III R.P. Pan niech zacznie rozliczać III R.P ale zaczynając od siebie, ustosunkowując się publicznie do tych w/w zarzutów."

Henryk Jezierski