Thursday, October 25, 2007

Czarne jest biale..biale jest zielone...

UWAGA! UWAGA! NADCHODZI!

Zydowski nadzorca forum St.Michalkiewicza wyjasnia za co mozna dostac i ile.

Jerzy


"Wysłany: Dzisiaj 12:30 O ostrzeżeniach i blokowaniu kont

System ostrzeżeń został wprowadzony na forum, żeby pomóc w utrzymywaniu porządku i umożliwić większość użytkowników spokojną dyskusję, bez konieczności stykania się z chamstwem, prostactwem, nienawiścią i wulgaryzmami.

(System ostrzezen ( a moze DOSTRZEZEN ?) zostal etc. po to , aby zablokowac jakakolwiek niezalezna dyskusje bez potrzeby bycia narazonym na wiadomosci ,ktore pochodza z nielegalnych,podziemnych,nie- koszernych zrodel-Jerzy)

W związku z pojawiającymi się od czasu do czasu pytaniami i wątpliwościami chciałbym wyjaśnić kilka kwestii.

(Chcialbym przypommniec za co mozna dostac w ryj :-Jerzy)

1. Notoryczne łamanie zasad zawartych w Regulaminie forum i w netykiecie jest karane ostrzeżeniem. Najczęstszymi przyczynami udzielenia użytkownikowi ostrzeżenia są:
- formułowanie obraźliwych ataków personalnych,
- używanie wulgarnych i niecenzuralnych określeń i sformułowań.


(Za szczegolnie niecenzuralne i wulgarne Administrator uznaje okreslenia typu :
"wolna Polska"-podjudzanie do antysemityzmu.
"niech zyje narod polski"-propagowanie faszyzmu,ktory moze doprowadzic do holocaustu
"negowanie holokaustu"-podwazanie autentycznosci wspomnien ofiar holokaustu,ktore zginely spalone zywcem ,w komorze z Zyklonem B ,z sowieckiej lodzi podwodnej-Jerzy)

2. Po otrzymaniu trzech ostrzeżeń (możliwe, że w przyszłości ta liczba zostanie zwiększona do czterech) użytkownik traci możliwość wypowiadania się na forum, nada jednak może logować się na forum, czytać zamieszczone wypowiedzi i korzystać z Prywatnych Wiadomości.

(Po trzech wyrokach skazany zostaje pozbawiony prawa glosu,moze wszelako wysylac prywatne donosy i wazeliniarskie komplementy (np."Tatra")-Jerzy)


3. Z zasady nikt nie otrzymuje trzech ostrzeżeń naraz, więc demonstrowanie bezgranicznego zdziwienia po stwierdzeniu blokady swojego konta jest nie na miejscu.

(Aresztowanie nastepuje od razu ,bez ostrzezenia.Oskarzony powinien sam sie domyslec ,ze jego postawa moze doprowadzic do aresztowania go.

Za to ,ze nie pomyslal-3 miesiace dluzej
& 58,punkt 1, G.U.L.A.G. -Jerzy)

4. Ostrzeżenia mogą być anulowane przez Administratora forum po upływie pewnego czasu. Ostrzeżenie na pewno nie zostanie anulowane w przeciągu kilku dni od zablokowania, jak również w wyniku przekonywania przez osobę ukaraną o swojej niewinności.

(Wyroki w zawieszeniu moga ulec anulowaniu po okreslonym czasie.
na anulowanie wyroku nie ma wplywu postawa oskarzonego,ktory ciagle, uparcie podkresla swoja niewinnosc-Jerzy)

5. Próba założenia nowego konta na forum po zablokowaniu poprzedniego (tak jak zrobił to w ostatnich dniach Pan robin) prowadzi do permanentnej blokady konta bez możliwości odblokowania.

(Jakakolwiek proba odwolania od wyroku bedzie potraktowana jako recydywa +podwojna kara-Jerzy)

6. Próby przekonywania innych użytkowników forum (o swojej niewinności czy niesprawiedliwym potraktowaniu) za pośrednictwem kont innych użytkowników może prowadzić do udzielenia ostrzeżenia osobie udostępniającej swoje konto.

Pozwolcie ,ze przeloze to na ludzki jezyk i realia:

(Adwokatka ,ktora bronila Ernsta Zundela ,zostala oskarzona o lamanie prawa bowiem w mysl zydowskiego wykladnika:"ten ,ktory broni zbrodniarza tez jest zbrodniarzem'-Jerzy)

Patrz też punkt 3.


7. Prośby o odblokowanie użytkownika kierowane przez innych użytkowników forum są bezcelowe i bezskuteczne.

(Nie ma zadnego odwolania od wyroku...-Jerzy)

Administrator "


Amen

Jerzy

No comments: