Monday, October 15, 2007

Czy POLAKOM uda sie wygrac wybory ?

Pisze celowo "POLAKOM" aby widomo bylo ,ze chodzi mi o wygrana narodu a nie takiej czy innej zydowskiej sitwy oplacanej przez "shepardim ze wschodu" lub "ashe-nazi z zachodu".

Wiadomo,ze maja wygrac Zydzi.A z jakiej parti to juz dla nich obojetnie.
Potem sie podziela stolkami i lupem.
Na razie musza wygrac z nami.

Oprocz nich sa jeszcze partie i partyjki szabes-gojow i zydow-udajacych-antysemitow, ale to juz margines.

Czy mozemy wygrac?
Poczytajcie.Ja uwazam ,ze tak.

Trzeba tylko przestac sie bac.
Bo do tej pory to ONI potrafili wmowic w nas przekonanie ,ze "JESLI NIE ONI-TO POTOP"...

Wiekszosc Polakow umie plywac.
Nie utoniemy.

Jerzy

JAK WYGRAC WYBORY 2007 :

MY POLKI I POLACY GLOSUJEMY TYLKO NA POLKI I POLAKOW !POWTORZ TECHNIKE WYBOROW DO SAMORZADOW 2006 W KTORYCH PARTIE PIS, PO, SAMOBRONA , LPR I SLD -ZOSTALY ZMIECIONE Z POWIERZCHNI POLITYCZNEJ POLSKI NA TYM POZIOMIE .W KAZDEJ GMINIE ZNAJDZIECIE POLKI I POLAKOW KTORZY STARTUJĄ W TYCH WYBORACH JAKO BEZPARTYJNI!!

ZNAJDZIECIE ICH TEZ NA LISTACH PARTYJNYCH NA ODLEGLYCH MIEJSCACH !! DLA PRZYKLADU PROF POLITECHINIKI POZNANSKIEJ : LISTA LPR –

Górzyńska Krystyna Ewa Lista Nr 3 Okręg Nr 37 miejsce 7W WYBORACH DO SAMORZADOW ZNALEZLISCIE TYSIACE KANDYDATOW KTORZY POZA PARTIAMI POLITYCZNYMI WYGRALI WYBORY!! TERAZ LATWO ZNAJDZIECIE OK 500 NA POSLOW I 100 NA SENATOROW !!POTRZEBNY JEST MASOWY UDZIAL W WYBORACH CALEJ LUDNOSCI POLSKIEJ.

WTEDY LCZBA ZYDOW I ICH PACHOLKOW ZORGANIZOWANA W PARTIACH POLITYCZNYCH OKAZE SIE JAKO ZNIKOMA ILOSC A ICH ROZBICIE POZWOLI NA UTRZYMANIE POSZCZEGOLNYCH PARTII PONIZEJ MINIMUM 5% GLOSOW CO USUNIE ICH AUTOMATYCZNIE Z SEJMU I SENATU.KONTROLUJCIE OBLICZANIE GLOSOW W KAZDYM PUNKCIE WYBORCZYM : WYSTARCZY STANAC PRZED BIUREM I LICZYC PRZEZ CALY DZIEN ILE OSOB ODDALO GLOSY!!PAMIETAJCIE ZE :WYBORY SA NIELEGALNE -DECYZJA PREZYDENTA JEST NIEWAŻNA
PREZYDENT I PANSTWOWA KOMISJA WYBORCZA NIE DOPUSCILI DO ZALOZENIA „OBYWAELSKICH KOMITETOW WYBORCZYCH” ABY POZOSTAWIC TYLKO KANDYDATOW PARTII POLITYCZNYCH ( ZYDOWSKICH)GLOSUJAC NA ZYDOW Z PIS POPIERASZ :


A) LYNCH DOKONANY NA ABP WIELGUSIE I NISZCZENIE KOSCIOLA KATOLICKIEGO- 7 STYCZNIA 2007 !!!

B) DOBROWOLNE PRZEKAZANIE DARU $65 MILIARDOW ZYDOM W USA

C) REZYGNUJESZ Z SUWERENNOSCI POLSKI I PODDANIU LUDNOSCI POLSKI PRAWU UNII EUROPEJSKIEJ ( NIEMIECKIEJ)

D) PROWADZENIE OKUPACJI IRAKU I AFGANISTANU WOJSKAMI POLSKIM

E) CZYSTKE ETNICZNA LUDNOSCI POLSKIEJ- WYJAZD ZA CHLEBEM 6 MILIONOW MLODYCH POLEK I POLAKOW

F) EUTANAZJE NIENARODZONYCH I STARYCH LUDZI ORAZ LIKWIDACJE ZLUZBY ZDROWIA

TO WSZYSTKO ZROBILI TYLKO W CIAGU 2 LAT !!3.GLOSUJAC ZA LID POPIERASZ:

A) LUDZI KTORYCH PROWADZI TAJNY AGENT KWASNIEWSKI / STOLTZMAN- BYLY PREZYDENT – SYN LUDOBOJCY KWASNIEWSKIEGO/STOLTZMANA KTORY W BORNE SULINOWO WYMORDOWAL PONAD 12 TYSIECY POLEK I POLAKOW Z AK I NSZB) PODCZAS RZADOW TEJ GRUPY :

- PRZYWLASZCZYLI SOBIE NARODOWY DOROBEK POLSKI ZA MNIEJ NIZ 5% JEGO WARTOSCI RUJNUJĄC ORAZ LIKWIDUJĄC ZAKŁADY PRACY

-DOPROWADZILI DO MASOWEGI BEZROBOCIA ZMUSZJAC 6 MILIONOW MLODYCH WYKSZTALCONYCH POLEK I POLAKOW DO WYJAZDU Z KRAJU ZA CHLEBEMPAZDZIERNIK 2007 -WYBORY!!!!ZNALEŻLIŚMY SIĘ W POLSCE JAKO TYBYLCY POLSKIEJ GRUPY ETNICZNEJ .

( TUBYLCY-POGARDLIWE OKRESLENIE UŻYWANE PRZEZ ŻYDOW KTORZY PANUJĄ NIEPODZIELNIE W POLSCE OD 1945 R- A O ICH NIEPODZIELNOŚCI PRZEKONAŁA SIĘ W KOALICJI Z ZYDOWSKĄ PARTIĄ PIS - SAMOOBRONA I LPR ).MAMY TERAZ POTĘŻNY ZAKRĘT HISTORII .. NA KTÓRYM POLSKA ZACZYNA PONOWNIE WYPADAĆ Z MAPY ŚWIATA .. UNIA EUROPEJSKA PRZYBIERA KSZTAŁT KOLEJNYCH ROZBIORÓW [POLSKI ! NIEMCY ZAJMUJA TERENY ZACHODNIE I ODTWARZAJA PRUSY ( WIES NARTY TO JUZ JEST FAKT !!)WYBORY: MNIESZOŚĆ NARODOWA/ETNICZNA - FUNDUJE NAM JE PONOWNIE –

NIE UDAŁO IM SIĘ WYŁUDZIĆ $65 MILIARDÓW DOLARÓW –

ZOBACZ OSZCZERCZY POZEW PRZECIWKO POLSCE I WROK NAŃ WYDANY PRZEZ SĄD NAJWYŻSZY USA:

PO PROSTU ŻYDOM SIĘ NIC OD POLSKI NIE NALEŻY ..

ALE NIESTETY TO NIE DOTARŁO DO NASZYCH GOŚCI W POLSKIM RZĄDZIE I UKRYWAJĄC PRZED POLAKAMI TEN WYROK OD 3 Marca 2006 ,

ZROBILI USTAWĘ NR 133 NA DOBROWOLNE ODDANIE $65 MILIARDOW NA DRODZE SEJMOWEJ –

USTAWA NR 133, PRZEBYWA W SEJMIE I CZEKA NA ZATWIERDZENIE- I TU SIĘ IM TAŚMA ZACIĘŁA. ODKRYLISMY WYROK SADU NAJWYZSZEGO USA -POWIADAMIAJĄC WSZYSTKICH POSŁÓW I SENATORÓW JAK I SZEROKIE RZESZE CZYTELNIKÓW NA SIECI..

ODMOWA ZATWIERDZENIA USTAWY 133 DOPROWADZIŁA DO „DOBROWOLNEGO” ROZPĘDZENIA PRZEZ ŻYDÓW SEJMU I DO OBECNYCH WYBOROW.

ZROBIONO JE NIELEGALNIE TAK ABY POLSKA LUDNOŚĆ ETNICZNA NIE BYŁA W STANIE ZORGANIZOWAĆ I ZGŁOSIĆ OBYWATELSKICH KOMITETÓW WYBORCZYCH , POZOSTAWIAJĄC NA LISTACH KANDYDATÓW TYLKO ZYDOW LUB ICH PACHOŁKÓW ..I TO BEZ WZGLĘDU NA NAZWĘ PARTII .

ZEBY ZAŚ BYĆ PEWNYM WYGRANEJ OPŁACILI SOWICIE O.RYDZYKA – 20 MILIONÓW ZŁ. DOTACJI Z RZĄDU= PIS , ORAZ W DRODZE -15 MILIONÓW EURO DOTACJI Z UNII – ZA POLECENIEM .. TAKŻE PISU.

PRZEOBRAZIŁO SIE TO W WIZYTY ZAGRANICZNE DZIAŁĄCZY RM I SOLIDARNOŚCI KTÓRYCH NIEDAWNO MOGLIŚCIE OGLĄDAĆ W KANADZIE I USA - GDZIE NAWET RACZYŁ PRZYBYĆ MAGNAT Z PIS A NASZ PREZYDENT L. KACZYNSKI- OCZYWIŚCIE OWACYJNIE I MASOWO WITANY PRZEZ PRZEBYWAJĄCYCH SŁUŻBOWO ZA GRANICĄ – OFICJALNIE JAKO POLONIA A ON OFICJALNIE NA SPOTKANIE W ONZ- WSZYSCY FINANSOWANI PRZEZ POLSKIEGO PODATNIKA ( NIELEGALNIE W TRAKCIE KAMPANII WYBORCZEJ).

DAJEMY TU TEZ INFORMACJĘ O SPOSOBIE TWORZENIA KOMITETÓW . PO WCZYTANIU SIĘ W ATRTYUKUŁY O AGRESJI NIEMIEC , WYSUWA NAM SIĘ MAKABRYCZNY OBRAZ ROZBIORU POLSKI : NIEMCY ZAJMUJĄ TERENY ZACHODNIE I ODTWARZAJĄ ZLIKWIDOWANE UMOWĄ POCZDAMSKĄ PRUSY, A ZYDZI TWORZA DAWNO OCZEKIWANĄ JUDEOPOLONIĘ.

$65 MILIRDÓW TO PODSTAWA TWORZENIA SZLACHTY W POLSCE : PONAD 100 TYSIECY ŻYDÓW CZEKA JUŻ ZA GRANICĄ Z NOWIUTKIMI PASZPORTAMI I OBYWATELSTWEM POLSKIM . CZEKA NA TE $65 MILIARDÓW , OCZYWIŚCIE!!CZYSTKA ETNICZA POLSKI IDZIE JAK BURZA : JUŻ WYJECHAŁO Z POLSKI

6 MILIONÓW MŁODYCH Z LUDNOŚCI ETNICZEJ POLSKIEJ A NASTĘ PNE 10 MILIONÓW WYRAŻA OCHOTĘ NA WYJAZD. PODAJEMY TUBYLCOM W KRAJU I ZA GRANICĄ LISTĘ POSŁÓW I WSZYSTKIE PARTIE KTÓRE GŁOSOWAŁY ZA USTAWĄ 133 TJ NA DOBROWOLNE ODDANIE $65 MILIARDÓW DLA ŻYDÓW – OCZYWISCIE SUGERUJĄC ICH CAŁKOWITE WYKLUCZENIE Z ZYCIA PUBLICZNEGO W POLSCE.KOLEJNA ZDRADA : PIS OWSKI RZĄD UZGADNIA W BRUKSELI W LIPCU 2007 TRAKTAT ODDAJACY UNII SUWERENNOŚĆ PAŃSTWA POLSKIEGO I PRZYJMUJĄ NADRZEDNOŚĆ PRAWA UNNI NAD PRAWEM POLSKIM- ZOBACZ DEKLARACJE „ O SUWERENNOŚC POLSKI”.JUŻ TERAZ DOSTAJEMY LISTY OD CENTRALNYCH URZĘDÓW BEZ NAZWY KRAJU „ POLSKA RZECZYPOSPOLITA!!!!WYBORY : GŁOSOWAĆ CZY NIE : TAK JEŻELI MACIE KANDYDATA POLKE LUB POLAKA Z POZA TYCH PARTII : PIS , PO, SAMOOBRONA , LPR I INNE KTORE GLOSOWAŁY ZA USTAWA 133.

JEŻELI NIE MA KANDYDATA – POLAKA /POLKI – NIE GŁOSOWAĆ A NAWET JE BOJKOTOWAĆ . DODAJMY TEŻ ŻE „NASZ” UCZCIWY RZĄD WRESZCIE WYDAŁ POZWOLENIE DLA OBWE – AZ 11 OSOBOM !! NA WJAZD OBSERWATOW TYCH WYBORÓW .. CO POWINNO MÓWIĆ SAMO ZA SIEBIE”. PIS JUŻ DOKONŁA NIELEGALNEGO FINANSOWANIA W TYCH WYBORACH CO POZWOLIŁO NA OFICJALNE ŻADANIE OD PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ WYCOFANIA ICH Z LIST WYBORCZYCH. ( JAK DOTAD PKW MILCZY)W CZASIE GDY TO PISZĘ ODBYWA SIĘ SPOTKANIE W TV MIEDZY KWASIEWSKIM/STOLTZMANEM ( SYN LUDOBÓJCY- BORNE SULINOWO = 3 KATYNIE ) I KACZYŃSKIM/KALKSTEINEM ( TROCKISTA ZE SZKOŁY KURONIA , UZYWAJĄC FUNDACJI PRZYWŁASZCZYŁ SOBIE 6 BUDYNKÓW W WARSZAWIE CA 100 MILIONÓW ZŁ).

– PRZY RECHOCIE PUBLIKI DWAJ ŻYDZI USTALILI IŻ POLSKA MA SIĘ DOBRZE

CO ZAPRZECZYŁ W SWYM WYWIADZIE JUREK OWSIAK :

POLACY MAJA TERAZ WYBÓR , TAKI JAK MIĘDZY „ DZIADEM A PERSHINGIEM” A „POLSKA POSZŁA W CHOLERĘ”..

DEBATA 2 : TUSK/KACZYŃSKI WYKAZALA ZERO ZAUFANIA PIS DO SPOLECZENSTWA ZATRUDNIAJAC 39 TYSIECY DODATKOWYCH URZEDNIKOW , TWORZAC SETKI NOWYCH , NIEZGODNYCH Z PRAWEM KONSTYTUCJI USTAW. PREMIER WYKAZAL BRAK ZNAJOMOSCI SPRA KRAJU KTORYM RZADZI!! TO BYLA KOMPROMITACJA ..

JEZELI LUDZIE PIS TO TAKI POZIOM INTELEKTUALNY TO MAMY JESZCZE JEDEN POWOD ABY ICH USUNAC !!

Więcej Informacji i dokumentow zdrady znajdziesz w : www.infonurt2.com

EMIGRACJA POLSKA