Sunday, October 28, 2007

Nie trzeba glosno mowic....

Ze strony :Wolne Radio Polska pochodzi ponizszy artykul p. Zbigniewa Rolinskiego.Zachecam do przeczytania.Ciesze sie ,ze znalazlem jeszcze jednego 'polskiego oszoloma", takiego jak ja sam.

Jerzy"Niepoprawne dane.
9 października 2007
„Jeszcze Polska nie zginęła....POLSKA Zakręt po prawyborach w 2007

„Jeszcze Polska nie zginęła....

NARÓD POLSKI napluł w pysk w prawyborach we Wrześni 7 października 2007 roku syjonistom, żydo-komunie i syjonistycznym klerykofaszystom.

NARÓD POLSKI napluł w pysk w prawyborach we Wrześni 7 października 2007 roku oszustom wyborczym, pospolitym złodziejom majątku narodowego, zdrajcom interesów Polaków i antypolonistom.

NARÓD POLSKI napluł z godnością w prawyborach na panujący w Polsce

syjonistyczno - klerykofaszystowski reżim.

Wy wszyscy powyżej wymienieni, wy wszyscy stanowiący polityczną scenę polskiego syjonistyczno-katolicko-klerykofaszystowskiego reżimu powinniście już dzisiaj zrezygnować z dalszej działalności politycznej na rzecz NARODU POLSKIEGO.

Tego NARODU nie złamały rozbiory, nie złamał Hitler ani też Stalin, nie złamią go syjoniści i katolicko-syjonistyczni klerykofaszyści.

Ten NARÓD ma godność, której wy nie macie.

Ponad 90% uczciwych, rozumnych, szlachetnych i dzielnych Polaków z Wrześni nie poszło do prawyborów w dniu 7 października 2007 roku, bo uznało, że ta polityczna amoralna i zaprzedana syjonistom „ oferta polskiej przyszłej politycznej władzy” jest niegodna ich głosów poparcia na listach wyborczych.

Nigdy jeszcze w historii powojennej Polski żadna polityczna władza NARODU POLSKIEGO nie dostała tak potężnego kopniaka w jej „tłusty tyłek”, jak ci co Polakami obecnie rządzą lub chcieliby rządzić dalej tylko i wyłącznie w imieniu światowych oraz polskich Żydów i syjonistów, wyniszczając obecne i przyszłe pokolenie Polaków.

Prawybory we Wrześni to tylko „zaliczka na dalsze rozliczenie” wszystkich rządów i Sejmów RP za 18-to letnie okradanie i wyniszczanie NARODU POLSKIEGO, za działanie w interesie syjonistów z Banku Światowego, z MFW i z Instytucji Kościoła Katolickiego, za antypolonizm i za zdradę interesów Polski.

Polacy, ci z Wrześni i z całego kraju mają dosyć Żydów i syjonistów, filosemitów i antypolonistów u władzy i w mediach, którzy wykorzystując media publiczne okłamują NARÓD POLSKI, grabią majątek narodowy i sprawują władzę tylko i wyłącznie we własnym lub zagranicznym interesie.

Nawet za tzw. „komuny” tacy jak ja mogli w pewnym, choć w ograniczonym stopniu, wpływać na stan rozwoju mojej OJCZYZNY POLSKI.

Dzisiaj syjoniści bezpardonowo wyniszczają opozycję polityczną, niszczą polską gospodarkę, dokonują demoralizacji Polaków, staczają kraj w polityczny i gospodarczy chaos.

Jeden ŻYD czy syjonista z PiS, bo to niewielka różnica, mówi w Poznaniu do wyborców, że jeszcze takiego dobrobytu w Polsce nie było, drugi z PO w Gdańsku, że to katastrofa polityczno-gospodarcza.

Tak, dobrze że Żydzi i syjoniści z TVP to nagłaśniają, bo prawda jest po obu stronach. Jeszcze nigdy w historii Polski powojennej Żydzi i syjoniści, filosemici i antypoloniści, syjonistyczni klerykofaszyści i pospolici złodzieje lub gangsterzy zwani biznesmenami, nie żyli bezkarnie w dobrobycie kradnąc polskie dobro, jeszcze nigdy w historii powojennej Polski 10 milionów Polaków-Słowian nie żyło w takiej nędzy i bez perspektyw rozwoju. W historii Polski nigdy nie było 3-milionowej emigracji „ za chlebem”, jak teraz.

Uwerturę do high life syjonistyczno-katolickich-kościelnych VIP-ów „zagrała” żydo-komuna i polski syjonistyczny katolicki kler dzieląc między siebie przy „Okrągłym Stole” po-PRL-owski majątek Polaków.

Dzisiaj po 18 latach niepłacenia podatków, zagrabiania państwowych pieniędzy, brania łapówek od syjonistów z całego świata i reprezentowania interesów Izraela, syjonistycznych USA oraz opanowanego przez syjonistów Europarlamentu i KK, polscy Żydzi i syjoniści plują sobie w gębę wzajemnie, mówiąc, że to deszcz pada, a forsa brana z budżetu nie papier toaletowy więc nie rozmięknie.

Gębę się wytrze, a syjonistyczne media publiczne nie dopuszczą do wypowiedzi polskiej opozycji.

Pamiętajcie jednak o jednym. Dobro, mądrość i rozwój jest tam, gdzie jest piękno, tam gdzie Polacy-Słowianie. Tam gdzie duże uszy, duże krzywe nosy, śpiące oczy, chciwość na pieniądze, oszustwo podatkowe i wyborcze, niemoralność, krzywoprzysięstwo oraz podłość, tam wy. Dobro zwycięża. Pamiętajcie o historii. Rachunki już wystawiają w całej Europie. Na Polskę też przyjdzie czas. Już wkrótce.

Zbigniew Roliński

WRP (09:34)

No comments: