Thursday, September 27, 2007

Polacy budza sie z letargu

Ogromnie cieszy mnie fakt,ze coraz wiecej polakow zaczyna budzic sie z holo-hipnozy.
jesli otrzymuje list od kogos nieznajomego,kto przez lat kilkaawiesil pisanie na kolku bo zwatpil w to ,ze ktos czyta to co on chial polakom przekazac-to doskonale rozumiem jego rozsterki.
A jesli ten ktos pisze mi ,ze nasza skromna strona pobudzila go do dzialania i ozywila jego optyzmizm -TO JESTEM SZCZESLIWY.
Bo to dowod na to,ze wbrew zydowskich obelgom,wbrew zydowskie propagadnzie nasza praca nie idzie na marne- a wrecz przeciwnie.
Pokazuja sie kwiaty na tym polskim drzewku a po kwiatachmnawet wbrew zydowskim zyczenim przychodza OWOCE.

Jerzy

"Prezentujemy artykuły na tematy związane z historią najnowszą, dotyczacą Polski, spraw polskich, a także polskiej diaspory.
Od długiego już czasu trwają ataki fanatycznych publicystów, głównie żydowskich na wszystko co polskie.
Antypolonizm nie jest rzeczą nową lecz agresywność i perfidia z jaką przedstawia się Polskę i Polaków przybiera niepokojący rozmiar. Nie oszczędza się także Papieża. Nie ma tygodnia, by w prasie amerykańskiej i światowej nie ukazał się artykuł szkalujący Polskę i Polaków. W prasie krajowej też nie brakuje tego typu skandali.
Należy uświadomić sobie jaki jest prawdziwy cel tych ataków. Publikacje te są ordynarnymi prowokacjami. Mają one potrójny cel. Jednym z nich - odwrocenie uwagi od kolosalnych zbrodni popelnianych przez Żydów w procesie wprowadzania komunizmu. Drugim jest wywoływanie ostrych reakcji Polaków i innych narodów aby w ten sposób zyskać argumenty potwierdzajace stawiane wcześniej tezy - Antysemici! Nienawiść! Przestepstwo nienawiści! (Hate Crime). Dalszą konsekwencją jest usankcjonowanie prawne tolerancji dla wszystkiego co antypolskie i antynarodowe (mniejszosci narodowe) i stworzenie bazy finansowo-techniczno-organizacyjnej do walki z obroncami wartości narodowych.
Kiedyś Cyrankiewicz w Poznaniu powiedział: "Kto podniesie rękę na Władzę Ludową ta reka zostanie mu obcięta". Wtedy nazywało się to "Władza Ludowa". Teraz, zmieniła sie nazwa ale rece "obcina" sie dalej obrońcom narodu już nie tylko w granicach "demoludów" lecz na prawie całym świecie. Trzecim celem jest trzymanie w leku calej populacji żydowskiej. Ten sztucznie stymulowany lęk jest im nieodzowny dla uzyskania poparcia szerokiej żydowskiej diaspory i nie-Zydow dla przeprowadzania swoich ekspansjonistycznych, rasistowskich planów i finansowania ich ze wszystkich możliwych kas. Czym silniej biją i terroryzują tym silniej krzyczą - Antysemityzm! Kto cierpi na tym najbardziej? Normalny przyzwoity Żyd który ma już dosc tego zakłamania. Intelektualiści żydowscy, wszak nieliczni, też maja tego dość. Niestety są w takiej mniejszości, że muszą obawiac sie o swoje życie ponieważ rabini sa bezwzgledni nie tylko w stosunku do nie-Żydow lecz także w stosunku do własnej nacji.
Ludobujstwo Żydów dokonywane przez hitlerowskie Niemcy w czasie II Wojny Światowej jest głównym argumentem. Drugim argumentem są wyolbrzymione lub wręcz kłamliwie przdstawiane tak zwane pogromy Żydow. Drastycznym tego przykładem jest wypadek znany jako pogrom kielecki, przedstawiany w Polsce i na świecie jako dowód "krwiożerczej nienawiści Polakow do Żydow". W rzeczywistości byla to akcja zorganizowana przez Żydow na Żydach w ktorej także zginęło 9 najmniej winnych Polakow. Ci Polacy zginęli na mocy wyroku sądu z natychmiastowym wykonaniem. Wszyscy, jak zawsze, w tego typu sądach przyznali sie do winy. Wiemy doskonale kto wydawał wyroki przed rozpoczęciem sądu w tych czasach.
Była to klasyczna akcja. Zamordowano niewygodnych dla siebie Żydow, spowodowano panike wsród nie wtajemniczonych Żydow, rozkolportowano na caly świat wiadomość o krwożerczym antysemityźmie Polaków, którzy zamordowali Żydów którym udało sie ocaleć z niemieckiego holokaustu.
Całość sprawy była, jakże perfidna metodą dla przeprowadzenia:
1. Ewakuacji nie potrzebnych juz na tym terenie Żydów natomiast potrzebnych na zachodzie a szczegolnie w Palestynie gdzie był brak żydowskiej populacji.
2. Bezprecedensowego zezwolenia, wyłącznie Żydom, na wywiezienie zagrabionych dobr materialnych. 3. Obarczanie winą Polaków i obywateli krajow w ktorym żyli.
Akcja ta objęła wszystkie kraje popularnie zwane "demoludami" nie tylko Polske.
Wyobrażam sobie jak dumni byli z tej akcji Berman, Minc, Różański i inni Żydzi którzy w tym czasie byli faktyczna, nieograniczona władzą w Polsce.
Nie ulegajmy więc emocjom i nie reagujmy w sposób, jakiego oczekuja ekstremiściżzydowscy. Nie wolno jednak tych ataków pozostawić bez odpowiedzi.
Skandaliczna bierność i nieefektywność dzialania naszych organów państwowych, przedstawicieli naszych organizacji krajowych i polonijnych, polityóow i historyków, socjologów w uniwersytetach (poza bardzo nielicznymi), jest zastanawiajaca ale łatwo wytłumaczalna biorąc pod uwagę skład personalny naszych władz rządowych. Skandaliczne zachowanie historyków i socjologów - profesorów na uniwersytetach uczących młodzież, powielających kłamstwa historyczne, kreujących je, w najleprzym wypadku milczących o faktach o kolosalnym znaczeniu historycznym, jest dowodem do jakiego stopnia historia, jako nauka jest skorumpowana. Tytul profesora uniwesyteckiego ma swoja powage. W dziedzinie historii juz nie. Niestety, cirpią na tym bardzo nieliczni profesorowie i historycy bez tego tytulu, ktorzy maja odwage podważać, podaną do wierzenia "prawdę". Tym ludziom jest już wstyd przyznawać się do tego ze są historykami. Jednym z dowodów na stopien skorumpowania historii jako nauki i manipulowania faktami jest to, miedzy innymi, ze Francja przyjęła dzień wybuchu rewolucji za swoje święto narodowe.
Skoro Polacy wybrali sobie na prezydenta syna bermanowskiego oprawcy, sprawami zagranicznymi rządzi Lewart-Geremek, autorytetami w prasie jest Szechter-Michnik i J.Urban i główne stanowiska są w rekch pociotków Minca, Różańskiego, Ochaba i podobnych, nie można się dziwić, ze ataki te trwaja bezkarnie i nasilają się. Jesli rodzina we własnym domu karmi szczury to predzej czy później będzie musiała z niego wynieść się. No i własnie o to chodzi.
Artykuły strony polskiej na temat tego zagadnienia nie mogą być zamieszczone w New York Times, Los Angeles Times, Times, Pilot i wielu podobnych, wielonakładowych mediach, nie mowiac już o dostępie do amerykańskiej telewizji publicznej ponieważ słowo krytyczne w stosunku do terrorystycznych organizacji żydowskich pdchwytywane jest jako antsemityzm i karalne. Postanowiłem udostępnić dział publicystyczny wszystkim, którym sprawy narodowe, a także obiektywna prawda historyczna nie jest obojętna.
Historia najnowsza nie jest oderwana od dalszej przeszłości, jest jej konsekwencja. Wiedzą o tym manipulatorzy historii i dlatego serwują nam historyczne kłamstwa, półprawdę lub pomijaja milczeniem istotną historyczną prawdę. To jak widziana jest przeszłość przez społeczeństwo w wyniku takich manipulacji ma kolosalny wpływ na teraźniejszość. Niech więc doświadczenia pokoleń będą lekcją rozwagi. Nie można nie zauważać bieżacych faktów i wydarzeń i nie reagować na nie. Presja społeczeństwa winna jednak skupić sie nie na Żydach. Sa oni czesto też ofiarami swoich rabinów i ich polityki. Główna presja winna skupić się na nas samych. Jest tak jak jest dlatego że my pozwalamy przedstawicielom naszych władz państwowych i społecznych na tolerowanie tego, przez nasza bierność. Nasze władze to niestety jestesmy my. To już nie jest okupacyjny terror niemiecki czy ten z pod znaku międzynarodowej "demokracji". Nie powinno zabraknąć jednego pióra, głowy i ust 50 milionów Polaków w tej sprawie, ponieważ nie są to pojedyncze ekscesy ekstremistów żydowskich lecz zorganizowany, destruktywny antypolonizm jakiego jeszcze nie mieliśmy w historii.
Obserwacja plejady wydarzeń gospodarczych, społecznych i politycznych w Polsce nie napawa optymizmem. Jeśli patrzymy szerzej niż na Polskę sytuacja wygląda jeszcze gorzej. W cieniu i pod osłoną publicystycznych ataków i antypolskiej propagandy filmowej, telewizyjnej i w mediach elektronicznych, której nośnikiem jest holokaust żydowski i prowokowany antysemityzm dzieją się poważne i tragiczne w skutkach zmiany.
Przytaczam parę przykładów perfidnych antypolskich ataków w których niektórzy Żydzi, w swoich kłamstwach, nie cofają się nawet przed użyciem zdjęć i filmów gebelsowskiej propagandy.

Wojciech Wlazlinski. Wrzesien, 1995"

No comments: