Friday, September 21, 2007

Juz czas na Pospolite Ruszenie

Otrzymalem przed chwila kopie programu Pospolitego Ruszenia.
Jest to jeden z nielicznych madrych,dojrzalych i POLSKICH z ducha i celu jaki sobie wyznacza-dokumentow.
(Porownajcie go dla przykladu nawet z "programem" Uni Poliytyki Realnej ,ktory tu niedawno podrzucilismy jako przyklad glupoty lub sabotazu anty-polskiego)

Jest to rowniez jedyna droga aby Panstwo I Narod(celowo uzywam duzych liter ) uwolnic na zawsze z niewoli w jaka wpedzaja je bezlitosni wyzyskiwacze krajowego i obcego chowu.
Mowi sie o nastepnych wyborach w Polsce.Jedna banda szubrawcow chce pozbyc sie konkurencji i pokazac tym ,ktorzy Polske doprowadzaja do ruiny ,w sensie moralnym i finansowym ,ze oni te brudna robote zrobia lepiej niz ich poprzednicy.

Rodacy.

Nie ludzmy sie.

Bez wzgledu na to czy kandydat bedzie od Tuska czy z Pultuska efekt bedzie taki sam.
Bez drastycznej zmiany a taka moze byc tylko pozbawienie prywatnych bankow nad naszym narodowym pieniadzem i kredytem NIE ZMIENI SIE NIC.

Tak dlugo jak istnieje lichwa,tak dlugo dzwonia kajdany.

Dlatego po wnikliwym przemysleniu calej sprawy stwierdzam z cala odpowiedzialnoscia za to co pisze: NALEZY ZBOJKOTOWAC NADCHODZACE WYBORY.
Podobnie jak czasach komuny gdy narod szedl do urn i nie mialo to zadnego praktycznego dla jego ,narodu, interesu podobnie sytuacja ma sie i teraz.
Jest jednak i teraz i wtedy bardzo wazny aspekt calej sprawy ,ktora chcialbym tutaj poruszyc.
Kazda wladza udajaca "demokratyczna" musi miec pozory legalnosci i byc w jakis sposb "namaszczona" przez kartke wyborcza.
Po to miala miejsce powtarzna przez lata farsa wyborcz a prl.po to ta farsa zostaje kontynuowana obecnie.
Chodzi o miedzynarodowy obraz tejze wladzy w oczach swiata.
Przezcietny amerykanski czy australijski "Kowalski" nie ma i nie mial zielonego jak pojecie co sie dzieje w jego wlasnym kraju a tym bardziej nie ma pojecia o co chodzi w jakiejs tam Polsce ,ktorej bardzo czesto nie potrafilby znalezc na mapie.
Ten sam amerykanski "Kowalki" ktory przez lata wierzyl swiecie,ze b iorac udzial w wyborach mial wplywa na to co sie w jego kraju dzieje nie bedzie w stanie zrozumiec tego ,ze wybory moga nie miec absolutnie zadnego znaczenia.
W swoim domu widzial zmiane partii po wyborach i zmiane (przynjajmniej pozorna) polityki.
Wytlumaczenie mu ,ze w innych krajach to nie dziala jest walka z wiatrakami.
Ale jedno ,bez watpienia tej amerykanski czy australiski "Kowalski" bedzie w stanie zrozumiec natychmiast ,bo to miesci sie doskonale w systemie jego pojec, to fakt,ze jakis narod,wszystko jedno gdzie,zbojkotowal wybory.
Ze nikt nie poszedl do urn.
Taka akcja,bez tlumaczenie zawilosci historycznych ,ktore amerykanskiego "Kowalskiego" absolutnie nie interesuja trafi do niego natychmiast.
W zwiazku zamiast tlumaczyc swiatu nasza historie,nasz dramat ,ktory i tak pozostanie niezrozumiany ( o czym mam okazje przekonywac sie codziennie zyjac i pracujac wsrod uczciwych przeciez australijskich "Kowalskich") trzeba dzialac w sposob ,ktory trafi do ich mentalnosci.
Dlaczego tak latwo bylo zachodowi zrozumiec "Solidarnosc"?
Bo byla ruchem zwiazkowym ,ktory jest czyms znanym,czyms z czym spotykali sie w swoim kraju i co yli w stanie bez wysilku i zaglebiania sie w historie -zrozumiec.
Dlatego tez aby wyslac w swiat sygnal ,ktory zrozumie kazdy ,bez wzgledu na to jakim jezykiem mowi ,musimy to zrobic w taki uniwersalny sposob.
Zwracam sie do wszystkich Polakow o bojkot wyborow.
Zwracam sie do wszystkicj Polakow o pozbawienie TEJ wladzy pozorow legalnosci.
Bo tak dlugo jak pozory te zostaja zachowane ,w oczach swiata ta wladza bedzie LEGALNA.
CAlkowity brak wyborcow stworzy pustke w ktorej bedziemy mogli wystawic swoj program i swoich kandydatow i zydowska oligarchia NIE BEDZIE MIALA INNEGO WYJSCIA JAK TE SYTUACJE pozornie zaakceptowac bo nie moga przeciez glosno i wyrazne przyznac sie do swojej dyktatury.
I ten moment bedziemy musieli wtedy wykorzystac.

Polacy.
Zadbajcie o to aby w dzien wyborow jedynymi obecnymi w lokalach wyborczych byli czlonkowie komisji wyborczej.
Nikt nie moze udawac ,ze wybory byly legalne i sa odbiciem woli narodu jesli wzielo w nich udzial 10 % narodu.
To wysle informcje o wiele bardziej czytelna niz tony nawet ksiazek tlumaczonych z polskiego na wszystkie jezyki swiata.
A teraz oddaje glos tym ,ktorzy maja konkretny program na wyrwanie nas z niewoli gorszej po stokroc niz tzw.komunizm

JerzyPROGRAM
oddolnie tworzonego
politycznego, a-partyjnego Ruchu Społecznego
pod nazwą
Pospolite Ruszenie w organizacji.

WSTĘP.


Program nasz, jest opracowany w zgodności z Najwyższym Prawem, jakim jest dekalog, w oparciu o doktrynę Douglasa, która jest zgodna z dekalogiem i Społeczną Nauką Kościoła oraz projektem nowej Konstytucji z grudnia 2006. który to projekt, został opracowany na podstawie doktryny Douglasa, uwzględniający także Najwyższe Prawo, zawarte w DEKALOGU.!!! W poniższym programie, powołujemy się na poszczególne Art. n. konstytucji by podnieść merytoryczną wartość programu.

Z uwagi na to, że jako podmiot polityczny, nie bierzemy udziału w wyborach z powodów obiektywnych, przedstawiamy nasz projekt w pierwszej kolejności po to, by był on punktem odniesienia wobec projektów przedstawianych przez ubiegające się podmioty o sprawowanie tzw. "władzy" w wyborach ogłoszonych na dzień 21 października 2007. Po drugie - przedstawiamy nasz projekt po to, by szeroko pojęty SUWEREN (Kowalscy w swej masie) był świadom CO TRACI, wybierając mniejsze zło, głosując na swoich wybrańców, którzy dobro, zawarte w naszym programie ignorują, nie odpowiadając na składaną im ofertę, przez Pospolite Ruszenie w organizacji.Zasadniczym Celem
tworzonego oddolnie
politycznego, a-partyjnego Ruchu Społecznego
pod nazwą
Pospolite Ruszenie w organizacji jest:
zainstalowanie w Polsce ustroju sprawiedliwości
opartego o
Najwyższe Prawo, zawarte w dekalogu, doktrynę Douglasa, zwaną
Kredytem Społecznym, która jest zgodna z dekalogiem oraz
projektem nowej Konstytucji z grudnia 2006. który jest zgodny z dekalogiem.

Podstawowym naszym hasłem programowym jest:

"ZATRZYMAĆ LICHWĘ - RUSZYĆ KREDYT SPOŁECZNY"

A. obieg monetarny - finansowy


1. Najwyższą władzą finansową jest niezależna (a-partyjna) Narodowa Komisja Kredytowa, która będzie działać w sferze finansów, podobnie jak wymiar sprawiedliwości w sferze prawa (Art.155).

2. Właścicielem pieniądza będzie SUWEREN - Naród- a NIE antynarodowa oligarchia finansowa (Art. 167).

3. Centralnym bankiem państwa, będzie prawdziwy Narodowy Bank Polski, kontrolowany przez Narodową Komisję Kredytową, a której działalność kontrolować będzie, adekwatna pod względem kwalifikacji, odpowiednia Komisja Sejmowa (Art.169).


4. Narodowy Bank Polski stanie się skarbonką (magazynem pieniędzy i depozytariuszem kredytów udzielanych wszystkim przez N.B.K.), kontrolowany przez Narodową Komisję Kredytową (Art.166).

5. W świetle punktu 1. N.K.K. będzie jedynym emitentem całej waluty i całego kredytu w obiegu gospodarczym, co gwarantuje suwerenność narodową od ponad-narodowei, antynarodowej instytucji, jaką jest Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

6. Dopuszcza się działanie obcych banków na terenie R.P. pod warunkiem, że banki te nie będą mogły obracać naszą narodową walutą, bo to z mocy prawa, będzie należeć do Narodowej Komisji Kredytowej i jej organu wykonawczego - Narodowego Biura Kredytowego - które jest organem kontrolnym NBP.

7. Szczeblem wykonawczym N.B.K, rejestrującym fakty produkcji i konsumpcji, będą gminne oddziały N.B.K. W tym, będą organem rejestrującym i wypłacającym Narodową Dywidendę dla każdego, od urodzenia po grób.

8. Dywidenda Narodowa będzie wypłacana co miesiąc, każdemu zarejestrowanemu w systemie. Wypłata będzie następować pulsacyjnie. Co pięć dni inna grupa osób otrzyma przelew na osobiste konto bankowe. Wysokość dywidendy będzie wyliczana co miesiąc przez Narodowe Biuro Kredytowe. Będzie to wynik z obliczeń - bilans - pomiędzy podażą a popytem. Kilka lat temu (rok 1998) wyliczono dywidendę o wysokości 500 zł/mies. Na dziś eksperci od doktryny Douglasa wyliczyli jej wysokość na 800 zł/mies. Dla przykładu w Kanadzie wyliczono 900 dol. Kan./na osobę. Są to dane zaczerpnięte z Biuletynu "MICHAEL".

9. Zakazana będzie działalność Giełdy Papierów (nad)Wartościowych z powodu, że jest to instytucja promująca oszustwo i łamanie przykazania NIE KRADNIJ. Jest to swoista gra w trzy karty (zakazana przez prawo), gdzie wygrywa zawsze bankier, który jest dobrze poinformowany w sprawie, a który celowo wywołuje huśtawkę na giełdzie, by oszukać naiwnych graczy. Spółki akcyjne, mogą być kontynuowane pod warunkiem, że prawowitymi właścicielami akcji, będą pracownicy danego przedsiębiorstwa. Obrót akcjami będzie się mógł odbywać wyłącznie wewnątrz akcyjnej spółki. Dotychczasowi zewnętrzni akcjonariusze, będą mogli sprzedać swe akcje wyłącznie spółce - właścicielowi. Narodowe Biuro Kredytowe udzieli spółkom akcyjnym wolnego od lichwy kredytu na wykup akcji od zewnętrznych właścicieli tych akcji, który to kredyt zostanie rozłożony na wiele lat, by spółka mogła zaraz przejść do normalnej rynkowej gospodarki.
Pieniądze uzyskane przez zewnętrznych akcjonariuszy, będą przelane na ich osobiste konto emerytalne, by nie było możliwości zachwiania rynkiem. Wartość tych akcji, będzie zweryfikowana pod kątem ich realnej, rzeczywistej wartości, przez przygotowanych do tej oceny rzeczoznawców. Nie bez znaczenia będzie fakt zakupu tych akcji na pierwotnym rynku. Uruchomienie wypłat z konta emerytalnego będzie możliwe od zaraz, a decyzję o dacie przejścia na emeryturę, będzie podejmował właściciel konta E. Konto emerytalne w razie przedwczesnego odejścia emeryta, będzie podlegało procesowi spadkowemu.

10. Kurs złotówki do innych walut, będzie w gestii Narodowej Komisji Kredytowej i nie będzie podlegał częstej huśtawce wynikającej z zachowań rynku. Wartość naszego narodowego pieniądza, będzie oparta na możliwościach produkcyjnych towarów i popytem rynku. Bilans podaż-popyt w każdym momencie gry rynkowej, będzie wychodził na zero. Takie określenia jak: lichwa, inflacja, dług publiczny, przestaną być używane w potocznym języku.


B. Domy i mieszkania


1. Domy i mieszkania w nowym ustroju powinny być własnością prywatną! Nie może być mowy o jakimkolwiek pozbawianiu ludzi mieszkań. Dlatego też kredyty na zakup oraz na wszelkie potrzeby mieszkaniowe, jako nieoprocentowany, będą udzielane przez Narodowe Biuro Kredytowe a spłacane przez wiele lat. Nie spłacone kredyty w razie wydarzeń losowych, będą spłacane przez spadkobierców, będących mieszkańcami danego lokalu.

2. Hipoteki nie będą oprocentowane, ani też nie będzie pobierany podatek z tytułu posiadania nieruchomości.

3. Władze gminne, będą miały obowiązek opieki nad osobami bezdomnymi i niezdolnymi do samodzielnej egzystencji (Art.123, Art.128).

4. Wspólnoty mieszkaniowe w miastach, będą podstawową formą organizacyjną, zarządzaną przez władze wybrane do ich reprezentacji. Sprawy remontów i eksploatacji części wspólnej, mogą być zlecane wyspecjalizowanej, zewnętrznej spółce za zgodą mieszkańców całej wspólnoty.


C. Reprywatyzacja


1. Osoby, które poniosły straty wskutek nacjonalizacji i innych form grabieży nieruchomości, będą miały zwrócone w całości swe nieruchomości, z wyjątkiem tych nieruchomości, które są już zasiedlone. We wszystkich spornych sprawach decyzję podejmie sąd. Odszkodowania, będą obciążały Skarb Państwa.

2. Proces reprywatyzacyjny, będzie przebiegał w powiązaniu z uwłaszczeniem, którego zasadą będzie równy podział masy uwłaszczeniowej. Osoby, które już uwłaszczyły się na majątku tzw. państwowym ponad miarę, będą obciążone kosztem ponadnormatywnej wartości i będzie im to zapisane w hipotece w pozycji dług wobec Skarbu Państwa. Osoby, które zostały pominięte w uwłaszczeniu, otrzymają walory, za które będą mogły spłacić własne długi, lub kupić majątek nieruchomy, najczęściej taki w którym mieszkają.


D. Prywatyzacja


1. Prywatyzacji będą podlegać tylko niestrategiczne podmioty - przedsiębiorstwa - które z powodu obronności, zaopatrzenia strategicznego ludności, z racji ogólnego dostępu do dóbr, będących niezbywalnymi elementami życia, wynikające ze wspólnoty ustrojowej, zgodnie z Art. 1 n. konstytucji.

2. Przedsiębiorstwa, przeznaczone do prywatyzacji, będą mogły być sprzedane, wyłącznie zatrudnionym w nich pracownikom, bo tylko ten sposób prywatyzacji gwarantuje, że nie będą mieć na nie wpływu jakiekolwiek osoby o nieczystych intencjach. Tylko właściciel - pracownik - jest w stanie prawidłowo zadbać o gospodarkę w swej firmie.!!!


E. Sądownictwo


1. W zakresie sądownictwa odniosę się do finansowania tej sfery. Finansowanie tej sfery będzie się odbywać z funduszy ogólnych Skarbu Państwa, z prowadzonego w nim Narodowego Rachunku (Art.162).

2. Za prowadzenie spraw, opłaty będzie ponosił Skarb Państwa ze wspólego rachunku. Wypłaty będą przekazywane na rzecz jednostki wydającej wyrok, dopiero po uprwamocnieniu się wydanego wyroku, we wszystkich sprawach całego sądownictwa. Wysokość opłat ustanowi nowy parlament - instalator systemu sprawiedliwości. Taka forma zapłaty zwiększy przepustowość sądów, bo sądowi nie będzie się opłacało przeciąganie spraw.


F. Szkolnictwo


1. Szkolnictwo w całej rozciągłości będzie finansowane z narodowego rachunku, założonego w Skarbie Państwa.

2. Nauka w całej rozciągłości będzie bezpłatna. Naród Polski zapewni utrzymanie się w szkołach wyższych uczniom bardzo zdolnym a niezamożnym.


G. Rolnictwo


1. Rolnictwo będzie wspomagane poprzez nieoprocentowane kredyty, a w wypadku klęsk żywiołowych, kredyty te będą im umarzane w części podlegającej jego utracie z powodu różnych żywiołów, jak: powodzie, pożary i inne nie przewidziane.

2. Podatki w rolnictwie będą zniesione.


H. Podatki


1. Generalnie podatki będą marginesem życia gospodarczego. Wyjątkiem będzie stanowił specjalny podatek, nakładany w procesie sądowym, na oszustów i wszelkiej maści złoczyńców. Będzie to główna uciążliwość dla złoczyńców. W razie niemożności ściągnięcia należności podatkowych, będzie się go zamieniać na więzienie.

2. Podatki będą nakładane głównie na producentów wyrobów tytoniowych, alkoholu i jego wyrobów i innych wyrobów wywołujących chorobowe uzależnienie.


I. Służba zdrowiu


1. Generalnie instytucje ratujące zdrowie i życie będą finansowane z prowadzonego przez Skarb Państwa rachunku.

2. Przedsiębiorstwa opieki zdrowotnej będą prywatne. Narodowe Biuro Kredytowe udzieli spółkom tych przedsiębiorstw, nieoprocentowanego kredytu, na wykup przez zatrudnionych tam pracowników, na długi okres spłaty.

3. Zapłata za usługi będzie się odbywała w taki sposób, że wszelkie usługi zostaną wycenione, a ceny zatwierdzone przez parlament. Pacjent, przychodząc do lekarza, będzie płacił kartą pacjenta. Środki na kartę po weryfikacji, będzie dostarczał narodowy rachunek. Odpłatność za leki będzie symboliczna. W ten sposób, dawno obiecany system, by pieniądze szły za pacjentem, stanie się faktem.!


J. Ubezpieczenia


1. Ubezpieczenia w prywatnych spółkach, będą marginesem, bo podstawowym ubezpieczycielem będzie Skarb Państwa. Uzasadniam to tym, że w wypadku klęsk żywiołowych, żaden ubezpieczyciel prywatny nie udźwignie ciężaru tych klęsk z powodu nieobliczalnych,a możliwych ich rozmiarów.

2. Do sfery ubezpieczeń należy zaliczyć system emerytalno-rentowy. Nie jest to miejsce na omówienie tu tych zasad, ale wspomnę tylko jedną zasadę. Każdy przyszły potencjalny emeryt, będzie miał szansę na uzbieranie sobie przez życie odpowiednie fundusze, z których może czerpać na starość. Banki uruchomią specjalne osobiste konto - bez opłat - na które będzie mógł sobie składać środki według swego uznania, lub ustalone obowiązkowo przez parlament. Korzystanie z tego konta, będzie mógł rozpocząć, mocą własnej decyzji sam emeryt, pod warunkiem, że tylko do wysokości wkładów. Trzeba tu dodać, że emeryt do ostatnich swoich dni, będzie miał wypłacaną dywidendę, której wysokość wystarczy mu na przeżycie. Ponadto po śmierci, rodzina po udokumentowanych kosztach pogrzebu, otrzyma rekompensatę w postaci podwójnej dywidendy.
Nie zużyte fundusze emerytalne, przez emeryta, będą poddane procesowi spadkowemu. Przejście z obecnego, niewydolnego systemu do proponowanego przez nas, będzie się odbywało sukcesywnie w miarę odchodzenia z tego świata osób pobierających te świadczenia. Emerytury i renty przyznane do dnia przejścia na nowy system, będą wypłacane z Narodowego Rachunku Ekonomicznego. Wysokość tych świadczeń zostanie zamrożona, na cały czas ich pobierania. W nowym systemie nie będzie inflacji i nie będzie potrzeby ich waloryzacji.


K. Budżet


1. W świetle doktryny Douglasa, zwanej Kredytem Społecznym, budżet państwa będzie mógł z dziecinną łatwością być zrównoważony, poprzez to, że całą narodową księgowość, będzie prowadził Skarb Państwa, pod nadzorem Narodowej Komisji Kredytowej, która dostarczy praktycznych środków do jego realizacji. Rząd skupi się jedynie na sprawach, które nie są w stanie udźwignąć niższe szczeble administracji oraz sprawami ze sfery strategiczno-obronnej.

2. Należy tu dodać, że w świetle punktu 1. rząd nie będzie potrzebował zaciągać jakichkolwiek zobowiązań wobec banków - zwłaszcza obcych - bo Narodowe Biuro Kredytowe, zarządzane przez Narodową Komisję Kredytową jest w stanie, przy obecnych możliwościach kreacji pieniądza, prawie w mgnieniu oka wykreować adekwatną do potrzeb gospodarki ilość pieniądza, pamiętając jedynie o tym, by o każdej porze, każdego dnia bilans podaż-popyt wychodził na zero.!!! W Systemie KS (Kredyt Społeczny) wszystko, co jest fizycznie możliwe do wykonania, jest także możliwe do sfinansowania.!!! bez potrzeby brania kredytów u lichwiarzy.!!!Powyższy program, jest zaledwie zarysem programu właściwego, który jest ciągle budowany w zgodzie z niedoścignionym wzorem, występującym w przyrodzie, a którym jest układ krwionośny człowieka, zarządzany jego systemem nerwowym z mózgiem w Roli Głównej. Podstawową zasadą tego systemu jest nieustanne odżywianie, każdej żywej komórki organizmu. Odżywianie to w odniesieniu do Systemu KS, nazywa się DYWIDENDĄ NARODOWĄ dla każdego.


KOMENTARZ
do przedstawionego wyżej programu


W komentarzu, będę się starał wykazać różnicę, pomiędzy dobrem i złem na tle oferowanych programów politycznych, przez podmioty ubiegające się o wybór w porównaniu do programu przedstawionego wyżej, czyli programu tworzonego oddolnie, politycznego, a-partyjnego Ruchu Społecznego, pod nazwą Pospolite Ruszenie w organizacji.

Obrazem dobroci Systemu KS jest harmonia naturalnego systemu krwionośnego i nerwowego człowieka, jako pierwowzór doktryny Douglasa, nazwanej przez niego Kredytem Społecznym, w którym zasadą jest odżywianie przez system każdej komórki organizmu (każdego człowieka - członka naszej społeczności), z Dywidendą Narodową w roli głównej. Jest to fundament ustroju sprawiedliwości.!!!

W porównaniu obecnie praktykowany system jest odwrotnością systemu sprawiedliwości, ręcznie sterowany przez dyktatora (oligarchia finansowa), wyłącznie w jego prywatnym a NIE narodowym interesie. Najbardziej parszywe jest to, że tą dyktatorską moc, temu antynarodowemu dyktatorowi, dali naiwni ustawodawcy-obłudnicy, zapisując to zezwolenie na stosowanie lichwy w tzw. konstytucji, legalizując lichwiarskie oszustwo, łamiące Boże przykazanie NIE KRADNIJ.!!! Wszystkie inne dolegliwości życia, wynikają wprost z tej możliwości oszustwa, uprawianego przez lichwiarzy.!!!


Wobec powyższego stawiam kandydatom podstawowe pytania.!

Co z lichwą i stosującymi ją lichwiarzami???
Czy akceptujecie jej stosowanie przez krwiopijców???
Dlaczego lekceważycie doktrynę C. H. Douglasa???
A gdzie macie interes NARODU??? Pewnie zakopany głęboko w lesie!!!
No, to gratuluję takiej sprawiedliwej i Bogobojnej Postawy.!!!!!!!

NARODZIE
Kiedy się wreszcie obudzisz???

NARÓD SIĘ PRZEBUDZI, A JEGO PROGRAMEM JEST
WOLNOŚĆ-ODPOWIEDZIALNOŚĆ-NIEPODLEGŁOŚĆ,
a więc, DEKALOG, bo żeby być wolnym,
to trzeba być niewolnikiem prawa Bożego.
Tylko mądry człowiek wie, że w życiu obowiązuje prawda,
a nie zgubne programy demo(no)kratów, a więc
Prawda to Odpowiedzialność za czyny i słowa.
Niepodległość, to wolność od zwierzchniej przemocy,
w tym obcych instytucji, obcych praw i inter-lichwy.

Dlatego naszym wrogom wyznania merkantylnego
odpowiadamy naszym krótkim programem - WON!!!!!!!

I tak nam Panie Boże dopomóż!!!
Amen

Przeczytaj
Przemysl
Podaj dalej

No comments: