Sunday, September 23, 2007

Brednie pana Walesy

"Wałęsa przewiduje, że za rok odbędą się kolejne przyspieszone wybory, po których b. prezydent "weźmie na siebie uporządkowanie kraju po Kaczyńskich".

Podejrzewam, że po tych wyborach nic się nie rozwiąże, będzie gorzej i dlatego zaraz w dzień wyborów będę prosił o chętnych do budowania programów i struktur w czasie roku - bo więcej to nie może wytrwać - zrobimy dogrywkę i uporządkowanie kraju- mówił Wałęsa.

Były prezydent deklarował, że "chce wziąć na siebie tylko dokończenie reform, oczywiście wcześniej przygotowując program". Jak tłumaczył, chodzi o zbudowanie porozumienia by "ponadpartyjnie uporządkować kraj, zabezpieczyć przed Kaczyńskim".

W dzień wyborów poproszę o taką władzę, ten układ nie jest w stanie wytrzymać dłużej niż rok, dlatego, że politycy zagrali maksymalnie źle, ale i społeczeństwo zagubione jeszcze raz poparło nie tak jak trzeba- mówił Wałęsa, przewidując, że w wyborach znów wygra Prawo i Sprawiedliwość.

Były prezydent powiedział, że w dniu wyborów wystąpi i powie, że "ten układ (...), który się wytworzył nie gwarantuje mądrości, porządku prawnego, ośmiesza demokracje".

Wałęsa powiedział, że poprosi chętnych o to "byśmy wspólnie, spokojnie przez ten rok, przyglądając się tym herezjom, które będą głosić wspólnie przygotowali program naprawy Rzeczypospolitej".

Pytany z kim chciałby tworzyć nową strukturę powiedział, że "jest wystarczająco dużo ludzi, tylko nie są w stanie w tym układzie się przepchać". Zastrzegł, że dziś jeszcze nie może podać konkretnych nazwisk(...)."

Raz jeszcze z cala odpowiedzialnoscia za to co pisze chcialbym poprosic Polakow aby przeczytali program Pospolitego Ruszenia ,ktory mialem zaszczyt tutaj przedstawic.
Porownajcie tamten projekt,ktory jest w stanie dokonac PRZEOGROMNYCH I TRWALYCH zmian bo pozbawia zydowskie banki wladzy nad naszym polskim pieniadzem z ta metna gadka serwowana nam przez b.prezydenta,ktory nadal niczego nie rozumie poza przepychanka do zlobu.
Sprobuje napisac do tego pana ,ktory w czasie mojej solidarnosciowej mlodosci byl moim idolem i zapytam co mysli o pozbawieniu Zydow monopolu na nasze finanse.
Odpwiedz(jesli nadejdzie) zamieszcze oczywiscie tutaj.

Jerzy

No comments: