Thursday, August 2, 2007

Protokoly:wyklad 10-ty

PROTOKÓL No. 10

POZORY W POLITYCE

Dzis zaczynam od powtórzenia rzeczy juz powiedzianych i prosze byscie pamietali, że rządy i narody w polityce zadowalaja się pozorami. Jakzez maja wgladac w tresci spraw, Jeżeli dla ich przedstawicieli najwazniejsza kwestia jest uciecha. (!!!!)
Nader wazne jest, by nasza polityka była swiadoma tego. Pomoże nam to przy przejsciu od omawiania podzialu wladzy, swobody slowa, prasy, religii (wiary), prawa zrzeszania sie, równosci przed prawem, nietykalnosci majatku, mieszkania, podatków (idea podatku ukrytego), odwrotnej sily praw.
Wszystkie kwestie wymienione sa tego rodzaju, że nie nalezy nigdy dotykac ich wprost i w sposób dla narodu widoczny. W wypadkach koniecznosci poruszeni ich, nie powinno się ich wyliczac, lecz tylko oswiadczyc, bez szczególowego omawiania, że uznajemy zasady prawa współczesnego. Donioslosc przemilczenia zasady pozostawia nam swobodę wykluczenia niespostrzezenie z niej róznych szczególów; o ile wymienilibyśmy je, wówczas stana się one niejako darowanymi.
!!!!!!!!!!!!!!!

GENIALNOSC PODLOSCI

Narody zywia specjalna milosc i szacunek dla geniuszów sily politycznej i na wszelkie z ich strony gwalty odpowiadaja: podle, bo podle, ale jakie zreczne! !!!!
Szwindel, ale jak wykonany, jak wspaniale i bezczelnie! Przewidujemy zaprzegniecie wszystkich narodów do pracy nad wzniesieniem przez nas projektowanego gmachu kapitalnego. Oto dlaczego musimy przede wszystkim zebrac zapas i zapewnić sobie te wprost zuchwala dzielnosc i moc ducha, która wcielona w dzialaczy naszych zlamie wszystkie przeszkody na drodze naszej. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CO ZAPOWIADA ŻYDOWSKI PRZEWRÓT PANSTWOWY

Dokonawszy naszego przewrotu państwowego, powiemy narodom: „Wszystko szlo nad wyraz zle, wszyscy sa przemeczeni cierpieniami. Burzymy przyczyny mek waszych: narodowosci, granice róznice jednostek monetarnych. Rzecz prosta, macie prawo wydac wyrok na nas, lecz czyz może byc on sprawiedliwy, Jeżeli go zatwierdzicie pierwej, niz zbadacie to co my wam dajemy?" Wówczas wezma nas na rece i beda niesli w porywie jednomyslnym zachwytu, nadziei i pragnien. Glosowanie, uczynione srodkiem zdobycia panowania przez nas, dzieki przyuczeniu don nawet najmniejszych jednostek z liczby czlonków ludnośći a to przez stworzenie ugód i zebran grup pewnych - prżyda nam się wówczas i po raz ostatni odegra role jako jednomyslne, wywolane przez chec poznania nas blizej, zanim by nas potepiono. !!!!!!!!!!

GLOSOWANIE POWSZECHNE

Toteż musimy dopuscic do glosowania wszystkich, bez róznic klas i cenzusu, aby wprowadzic absolutyzm większości, czego nie można wymusic na klasach inteligentnych posiadajacy cenzus.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WARTOSC OSOBISTA

W ten sposób przyzwyczaiwszy wszystkich do pojecia o wartosci osobistej, zniszczymy wpływy rodziny u gojów oraz jej wartosc wychowawcza, polozymy kres wysuwaniu się rozumów indywidualnych, którym tlum, przez nas kierowany, nie da wysunac sie, ani nawet wypowiedziec. Tlum przyzwyczail się do słuchania tylko nas, bowiem placimy mu za posłuch i uwage. W ten sposób stworzymy potege slepa, niezdolna poruszac się bez kierownictwa naszych agentów którzy zajmuja miejsca jej przywódców. Ludy poddadzą się temu rygorowi widzac, że od przywódców tych zaleza zarobki, wsparcia i otrzymanie wszelkiego dobra.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GENIALNY KIEROWNIK ŻYDOSTWA

Plan rządzenia powinien byc przygotowany przez jedna glowe, bowiem nie można by go było ocalic, gdybyśmy dopuscili do rozdrobnienia na kawalki w licznych umyslach, dlatego tez możemy znac plan dzialania, lecz nie wolno nam potepiac go, aby nie naruszyc jego genialnosci, zwiazku jego częśći skladowych sily praktycznej, zawartych w utajonym znaczeniu kazdego punktu. Jeżeli dyskutowac nad praca taka i zmienic ja przez liczne glosowania, wówczas odcisna się na niej wszelkie nieporozumienia myslowe, które nie wnikly w głębie i zwiazek zamierzen i pracy. Niezbedne jest dla nas posiadanie planów silnych i obmyslonych celowo. Dlatego tez nie powinnismy rzucac pracy naszego kierownika genialnego na rozszarpanie przez tlum, lub nawet przez ograniczone co do liczby czlonków stowarzyszen. Plany te tymczasem nie wywróca do góry dnem instytucji współczesnych zmieniajac tylko ich ekonomie, czyli cala kombinacje ich pochodu, który tym sposobem skieruje się droga wskazana w naszych planach.

INSTYTUCJE I ICH FUNKCJE

Pod róznymi nazwami we wszystkich krajach istnieje mniej więcej to samo. Przedstawicielstwo narodowe, ministerstwa, senat, rady państwa, ciala prawodawcze i wykonawcze. nie ma potrzeby wyjasniania mechanizmu stosunków wzajemnych pomiędzy powyzszymi instytucjami, jest to bowiem powszechnie znane. Nalezy tylko zwrócic uwage, że kazda z wymienionych instytucji odpowiada pewnej donioslej funkcji państwowej. Prosze zauwazyc, ze przymiotnik „doniosly" stosuje nie do instytucji, lecz do funkcji, a wiec nie instytucje lecz ich funkcje sa doniosle. Instytucje podzielily miedzy soba wszystkie funkcje zarżądzania - administracyjna, prawodawcza i wykonawcza. To tez zaczely dzialac w oragnizmie państwowym jak narządy w ciele ludzkim. Jeżeli uszkodzimy jedna część maszyny państwowej, państwo niby czlowiek zachoruje i umrze. !!!!!!!!!!

TRUCIZNA LIBERALIZMU

Kiedy wprowadzilismy do organizmu państwowego trucizne liberalizmu, cala jego kompleksja polityczna ulegla zmianie : państwa zapadly na chorobe smiertelna - zakazenie krwi. Nie pozostaje nic, jak oczekiwac konca ich agonii.

KONSTYTUCJA JAKO SZKOLA WASNI PARTYJNYCH.
ERA REPUBLIKANSKA. PREZYDENCI JAKO KREATURY ŻYDOSTWA.

Z liberalizmu zrodziły się państwa konstytucyjne, które zastapily zbawcze dla gojów samowladztwo.
Konstytucja zas, jak to dobrze wiecie nie jest niczym innym jak tylko szkola wasni, nieladu, sporów, niezgody, czczej agitacji partyjnej, tendencji partyjnej - slowem sa to szkoly wszystkiego co pozbawia indywidualnosci dzialalnosc państwowa. Trybuna parlamentarna, nie mniej niz prasa skazala panujących na bezczynnosc i bezsilnosc. Wskutek tego uczynila ich niepotrzebnymi, zbytecznymi, co było powodem obalenia tronów w wielu państwach. Wówczas stalo się mozliwe powstanie ery republikanskiej i wówczas to własnie zastapilismy wladce przez karykature rządu-preżydenta, wzietego z tlumu, że srodowiska naszych kreatur i niewolników. To bylo podstawa miny umieszczonej przez nas pod narodem gojów, a wlasciwie pod narodami gojów. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZIALNOSC PREZYDENTÓW

Wkrótce będzie przez nas wprowadzona odpowiedzialnosc preżydentów. Wtedy juz bez ceremonii będziemy wprowadzali to, za co odpowiedzialnosc spadnie na nasza kreature. Co nas to obchodzi, ze rozrzedza szeregi osób, dazacych do wladzy, że powstana zamieszki wskutek niemożnosci znalezienia preżydentów, które ostatecznie zdezorganizuja państwa.

ROLA IZBY DEPUTOWANYCH I PREZYDENTA

Aby plan nasz doprowadzil do powyzszych wyników, będziemy organizowali wybory takich preżydentów, w których przeszlosci istnieje jakas niewyjasniona ciemna sprawa. Wówczas beda oni wiernymi wykonawcami naszych planów, a to w obawie rewelacji oraz z powodu wrodzonej kazdemu kto doszedl do wladzy daznosci zachowania dla siebie przywilejów i zaszczytów zwiazanych z godnoscia preżydenta. Izba deputowanych będzie oslaniala, bronila i wybierala preżydentów, lecz odbierzemy jej atrybucje wnoszenia projektów praw i ich zmiany. Atrybucje te przekazemy preżydentowi odpowiedzialnemu - zabawce w naszych rekach. Rzecz prosta, iz wówczas wladza preżydenta stanie się celem najrózniejszych napaści. Toteż damy mu samoobrone w formie prawa odwolywania się do narodu, do jego decyzji poza jego przedstawicielami, czyli do tego samego naszego slepego popychadla - większości z sposród tlumu. Niezaleznie od tego nadamy preżydentowi prawo wprowadzania stanu wojennego.
Umotywujemy to w taki sposób, że preżydent jako szef armii calego kraju winien miec moznosc rozporżądzania nia w wypadkach, kiedy zachodzi potrzeba obrony nowej konstytucji republikanskiej, do czego jest najzupelniej uprawniony jako przedstawiciel odpowiedzialny tej konstytucji.
Zrozumiale jest, że w warunkach podobnych, klucz od światyni będzie pozostawal w naszym reku i nikt prócz nas nie będzie kierowal sila prawodawcza.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NOWA KONSTYTUCJA REPUBLIKANSKA

Poza tym z chwila wprowadzenia nowej konstytucji republikanskiej odbierzemy Izbie prawo interpelacji co do zarządzen rządowych, pod pretekstem zachowania tajemnicy państwowej. Prócz tego sprowadzimy do minimum liczbe przedstawicieli, a tym samym ograniczymy namietnosci polityczne. Jeżeli zas one wbrew oczekiwaniom wybuchna takze i w owym minimum, to zanulujemy je przez odwolanie się do większości calego narodu. Mianowanie preżydentów i Vice preżydentów Izby i Senatu będzie zalezec od preżydenta. Nieustajace sesje parlamentów zredukujemy do paru miesiecy. Poza tym preżydent jako naczelnik wladzy wykonawczej będzie mial prawo zwolywania parlamentu lub zarżądzania w sesjach przerw, które moga trwac aż do naznaczenia terminu nowej sesji. Aby skutki tych dzialan bezprawnych w swej istocie nie wypadly przedwczesnie dla naszych planów na wprowadzona przez nas odpowiedzialnosc preżydenta podsuniemy ministrom oraz ich przedstawicielom wyzszej administracji otaczajacym preżydenta, mysl obchodzenia jego zarządzen własnymi srodkami, za co oni, a nie preżydent, beda ponosili odpowiedzialnosc. Szczególnie zalecamy powierzanie wykonywania tej roli Senatowi, Radzie Państwa lub Radzie Ministrów, nie zas poszczególnym osobom.
Preżydent będzie według naszego uznania komentowal tresci tych sposród istniejacych praw, które dadzą się tlumaczyc w sposób róznoraki. będzie również kasowal je, Jeżeli wskazemy mu, że zachodzi tego potrzeba. Prócz tego preżydentowi będzie przyslugiwal przywilej wnoszenia praw tymczasowych, a nawet wprowadzenia nowych zmian do pracy konstytucyjno-państwowej. Jako motyw w obydwu przypadkach beda podawane wyzsze wymagania dobra państwowego.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PRZEJSCIE DO SAMOWLADZTWA ŻYDOWSKIEGO

Stosowanie tych srodków da nam moznosc stopniowego zniszczenia krok za krokiem, wszystkiego co poczatkowo przy przejeciu przez nas naszych praw musielismy wprowadzic do konstytucji państwowych jako srodki przejsciowe do niespostrzezonego zniesienia wszystkich konstytucji, kiedy nastanie czas zniesienia rządu przez nasze samowladztwo.

CHWILA PROKLAMOWANIA KRÓLA WSZECHSWIATA

Uznanie naszego samowladcy może nastapic również przez zniesienie konstytucji. Chwila ta nastanie w państwach i bankructwami wladców zorganizowanymi przez nas zawolaja: „Zabierzcie ich, a dajcie nam jednego wladce wszechświata, który by zjednoczyl nas i zniósl przyczyny wasni, a mianowicie granice narodowosciowe, wyznaniowe, wyrachowania państwowe, które by daly nam spokój i pokój, niemożliwe do osiagniecia przy obecnych wladzach i przedstawicielach".


SZCZEPIENIE CHORÓB ORAZ PODSTEPY ŻYDOSTWA

Wiecie doskonale, że dla stworzenia moznosci wyrazenia pragnien podobnych przez wszystkie narody niezbedne jest macic we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy, aby przemeczyc ogól nieladem, nienawiśćia, walka, a nawet meczenstwem, glodem i nedza. Wówczas goje nie beda widzieli innego wyjscia jak tylko oddanie się zupelnie i ostatecznie pod nasza władzę Gdybyśmy dali narodom wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastapilaby ta upragniona chwila.
!!!!!!!!!!!!!!!!

POLAKU !
Obudz sie i zacznij sie -madrze- bronic.
Jutro moze byc za pozno.

No comments: