Friday, August 3, 2007

Protokoly :wyklad 11-ty

PROTOKÓL No. 11

PROGRAM NOWEJ KONSTYTUCJI

Rada Państwa będzie sluzyla do zaznaczenia wladzy osoby rżądzacej. Rada ta, jako część ciala prawodawczego, istniejaca na pokaz będzie stanowila niejako komitet redagujac prawa i dekrety wladzy. Oto program przygotowanej nowej konstytucji : My będziemy tworzyli prawa i wykonywali rządy.
1. W formie projektu skladanych cialu prawodawczemu.
2. Przy pomocy dekretów preżydenta w formie postanowien ogólnych orzeczen senatu, uchwal rady Państwa i decyzji ministerialnych.
3. W chwili zas odpowiedniej - w formie przewrotu państwowego.NIEKTÓRE PROGRAMY PROPONOWANEGO PRZEWROTU

Ustaliwszy mniej więcej modus agendi, zajmiemy się szczególami tych kombinacji, przy których uzyciu mamy dokonac zmiany dzialania maszyn państwowych w kierunku wymienionym. Kombinacje te to: swoboda prasy, prawo zrzeszania sie, wolność sumienia, zasady systemu wyborczego i wiele innych objawów, które muszą zniknac z repertuaru ludzkosci lub ulec zasadniczej zmianie zaraz po ogloszeniu nowej konstytucji. Dopiero wtedy będziemy mogłi oglosic wszystkie nasze postanowienia. Pózniej bowiem wszelkie zmiany beda niebezpieczne. A oto przyczyny: Jeżeli zmiany te wprowadzone beda w kierunku rygoru i ograniczen - może to spowodowac wybuch rozpaczy wywolany obawa nowych zmian w tym samym kierunku. Jeżeli zas zmiana ta będzie dokonana w kierunku nowych ulg, wówczas może byc powiedziane, ze przyznalismy się do slabosci, co poderwie autorytet niezlomnosci nowej wladzy lub tez może wytworzyc przekonanie, że przejal nasz strach i zmuszenie jestesmy do ustepstw, za które nikt nie będzie nam wdzieczny, beda one bowiem uważane za nalezne. Jedno i drugie byłoby szkodliwe dla powagi nowej konstytucji. Konieczne jest, zeby z chwila jej ogloszenia oszolomione przez dokonanie przewrotu narody, bedace jeszcze pod wpływem terroru i niepewnosci, zrozumialy, że jestesmy o tyle silni, nietykalni i pelni potęgi, ze w zadnym razie nie będziemy liczyc się z narodami i nie tylko nie zwrócimy uwagi na ich sad i życzenia, lecz nawet gotowi jestesmy i zdolni z niezwalczona sila zgniesc ich wyrazanie i przejawianie w kazdej chwili i na kazdym miejscu - że wzielismy od razu wszystko, co uważalismy za niezbedne i w zadnym razie nie będziemy dzielili się nasza wladza. Wówczas że strachu zamkna oczy na wszystko i beda oczekiwali co z tego wyniknie. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GOJE TO BARANY

Goje to stado baranów, my zas jestesmy wobec nich jako wilki. Wiecie wszak, co się stanie z owcami kiedy do owczarni zakradna się wilki? Zamkna oni oczy jeszcze i z tej przyczyny, że obiecamy im zwrot wszystkich zapewnionych im swobód po zwycięzeniu wrogów pokoju i pokonaniu wszystkich partii. Czy warto wspominac o tym jak długo oczekiwac beda tego zwrotu?

MASONERIA TAJNA, I JEJ „LOZE" NA POKAZ

W jakim innym celu wymyslilismy i nakazalismy gojom cala te polityke, nie dajac im moznosci zbadania jej tresci - Jeżeli nie w tym, zeby osiagnac to co jest prosta droga niedoskonale dla naszego rozsianego plemienia. Posluzylo to jako fundament dla naszej organizacji masonerii tajnej, która nie jest znana oraz dla celów istnienia nawet nie podejrzewaja te bydleta-goje, zneceni przez nas do szeregów armii, loz masonskich „na pokaz", istniejacych dla zamydlenia oczu gojom. Bóg obdarzyl nasz naród wybrany rozproszeniem. W tej pozornej naszej slabosci znalazla wyraz cala potega, która teraz doprowadzila nas do progu wladzy wszechświatowej. Obecnie niewiele pozostaje juz do nadbudowania na fundamencie założonym.

No comments: