Saturday, July 7, 2007

Odpowiedz Rektora

Zgodnie z obietnica zamieszczam odpowiedz jaka otrzymalem wczoraj od Rektora Uniwersytetu w Opolu.
Czy list odpowiada chociaz na jedno z moich pytan- to juz zupelnie inna sprawa.
Wiem tylko tyle: nawet imperia ,ktore przetrwaly stulecia w koncu upadly.Podobnie upadnie i zydowskie imperium oparte na zbrodni,nienawisci,pogardzie do innych.
Bez wzgledu na to ,ze nikczemni i tchorzliwi robia wszystko aby je za wszelka cena utrzymac przy zyciu liczac na jakis -doslownie lub w przenosni-ochlap.


REKTOR
UNIWERSYTETU OPOLSKIEGO

L.dz. R/1101/2007 Opole, dnia 5 VII 2007 r.

Pan
Jerzy ULICKI-REK Sydney

Szanowny Panie,
Z uwagą zapoznałem się z Pańskim pismem. Uprzejmie informuję, że w Uniwersytecie Opolskim, podobnie jak w innych uczelniach państwowych, zatrudnienie pracowników naukowo-dydaktycznych następuje w drodze konkursowej.
W związku z niżem demograficznym, który dotyka wszystkie polskie uczenie, aktualnie w Instytucie Historii UO nie ma możliwości nowych zatrudnień. Gdy takie możliwości się pojawią, dziekan wydziału - na uzasadniony wniosek dyrektora instytutu - rozpisze konkurs. Każda osoba zainteresowana podjęciem pracy na stanowisku pracownika naukowo-dydaktycznego i spełniająca warunki konkursu, może do niego przystąpić.
Collegium Maius, pl. M. Kopernika 11, 45-040 Opole; tel. (+48-77) 54 15 903; fax. (+48-77) 54 15 900; e-mail: rektorat@uni.opole.pl

No comments: