Tuesday, July 31, 2007

Protokoly: wyklad 8-my

PROTOKÓL No. 8

DWUZNACZNE KORZYSTANIE Z KODEKSU PRAW

Musimy zapewnić sobie wszelkie srodki, których przeciwnicy mogłiby uzyc przeciwko nam. będziemy musieli w subtelnosciach i kruczkach slownika prawnego wyszukac usprawiedliwienia w tych wypadkach, kiedy będziemy uważali za odpowiednie powziac decyzje, mogace wydac się zbyt smialymi lub niesprawiedliwymi, bowiem jest rzecza wazna ujecie decyzji tych w takie wyrazenia, któreby mialy pozór wyzszych przepisów moralnych. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WSPÓLPRACOWNICY TAJNEGO RZADU ŻYDOWSKIEGO

rząd nasz winien otoczyc się wszelkimi silami cywilizacji, wsród których będzie musial dzialac, to tez otoczy się publicystami, prawnikami, praktycznymi administratorami, dyplomatami i wreszcie ludzmi, przygotowanymi przez specjalne wychowanie nadksztalcace w naszych szkolach specjalnych.

SZKOLY SPECJALNE I WYCHOWANIE NADKSZTALCACE

Ludzie ci beda znali wszystkie tajemnice bytu spolecznego, beda znali wszystkie jezyki, zlozone z politycznych zglosek i wyrazów, beda znali podklad natury ludzkiej, jej struny najwrazliwsze, na których beda musieli umiec grac. Struny te -- to ustrój umyslów gojów, i ich tendencje, braki wady i zalety, wlasciwosci klas i stanów. Rzecz zrozumiala, że wspólpracownicy genialni naszej wladzy, o których mowa, nie beda wzieci z posród gojów, którzy przywykli do wykonywania swej pracy administracyjnej, nie dbajac o to, co nalezy przez nia osiagnac, nie myslac o tym, na co się ona zdala. Administratorzy gojów podpisuja papiery, nie przeczytawszy ich, pracuja zas w urzedach dla zysku lub powodowani ambicja.

EKONOMISCI I MILIONERZY

Otaczamy nasz rząd, calym szlabanem ekonomistów. Oto dlaczego nauki ekonomiczne stanowia glówny przedmiot wykladów dla Żydów. będzie nas okrazala cala plejada bankierów, przemysłowców i kapitalistów, a przede wszystkim milionerów, bowiem w istocie wszystko beda rozstrzygaly cyfry.

KOMU POWIERZAC STANOWISKA ODPOWIEDZIALNE W rządZIE

Tymczasem póki, jeszcze nie jest bezpiecznie powierzac stanowiska odpowiedzialne braciom naszym, żydom, będziemy obsadzali je przez ludzi, których przeszlosc i charakter wykopaly przepasc miedzy nimi a ludami, i którzy w razie opornosci naszym wskazaniom, beda musieli oczekiwac sadu, albo wygnania. Wobec tego beda bronili spraw naszych do ostatecznego tchu. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No comments: