Wednesday, July 25, 2007

Robmy wszystko aby poznac metody naszych wrogow.

Przypuszczam ,ze wielu z Was zadawalo sobie pytanie :"Co to za debil?"
Nie przejmujcie sie.Ja mowilem to samo kilkanascie lat wczesniej czytajac artykuly tych ,ktorym holo-matematyka nie bardzo sie sumowala.

Pamietajcie ,rodacy wspaniali (to nie komplement,to fakt.Tylko ,ze ktos w Was wmowil ,ze to nie prawda) ,ze nic nie zdarza sie zyciu bez jakiegos powodu.

Na przyklad:zastanowcie sie ,prosze,DLACZEGO TRAFILISCIE DO MOJEGO BLOGA?
Przypadek ?
Nie ma takich przypadkow.Ziarno bylo w was samych.A jedynie to,ze ktos wam powiedzial o naszym blogu albo trafiliscie gdzies na ocene(niekoniecznie pochlebna) spowodowalo ,ze rosnace ziarenko skierowalo sie w te strone.

Co zrobicie dalej?Bedziecie szukac i sprawdzac to o czym pisze?

Zachecam goraco.To najlepsza droga ,zeby do naszej bandy trafic i zostac na stale.

Przestaniecie sie interesowac tym co ja tutaj wypisuje?
Nic sie nie stanie.Widocznie ziarno ,wasze wlasne ,ktore rosnie w was ,wymaga innej gleby.
I nie ma w tym nic zlego.
Kto powiedzial ,ze efekty moich pogladow i mojego dzialania beda za..100 lat lepsze niz efekty waszej wedrowki,inna moze droga ..
A moze rownolegla do mojej ?

Niech kazdy robi to ,w co wierzy.

Czas pokaze czyja wiara byla blizsza prawdy.

Tyle pisalem o "Protokolach' ,ze czas wreszcie zaczac.

Tlumaczen jest wiele.Z tego co czytalem najlepsze sa tlumaczenia po angielsku.Chociaz ,prawde mowiac przedwczoraj trafilem na doskonale tlumaczenie po hiszpansku.
Z polskich tlumaczen znam dwa dobre:jedno na stronie moto.gd i jedno na stronie radio
islam
Goraco polecam przeczytanie "Protokolow"
NIe jest to lektura latwa ,mo nasze glowy NIGDY NIE BYLY PRZYGOTOWYWANE DO TEGO TYPU ZAGADNIEC.
Wrecz przeciwnie:nie powinny byc przygotowywane.

Ale,niestety.
Polak to taka zdolna bestia ,ze jak sie czegos naprawde uczepi to nie popusci..
I zrozumie...

Ale moge z calym przekonaniem stwierdzic:

"Protokoly" mozna a nawet trzeba, czytac co jakis czas od nowa , bo dziwnym trafem sytuacja na swiecie zaczyna sie coraz bardziej do nich dopasowywac.
Ale dziwo..
Wracajcie raz i sto razy.I tysiac razy.
Milion razy....
I jeszcze jeden raz na wszelki wypadek.Protokoly obrad
medrcow Sjonu
z 1920 r

--------------------------------------------------------------------------------

Tekst autentyczny z roku 1920 "Mane, Tekel, Upharsin!"

KSIEGA STRASZLIWA
Miedzynarodowy spisek żydowski przeciw chrzescijańskim narodom i chrzescijańskiej cywilizacji

- Dosłowne tłumaczenie tajnych dokumentów żydowskich wraz z objaśnieniami - Tekst autentyczny z roku 1920


--------------------------------------------------------------------------------

Drukowane w USA na zamówienie:"Komitetu Obrony Wiary Chrystusowej"- Dobrym Obywatelom Państwa Moze byc tylko ten, kto umilowal - Lad, i którego wszelkie poczynania oparte sa na poczuciu praw Bozych.
--------------------------------------------------------------------------------

Niechaj mosci Żydowie wiedza, że nie Polakom, nie Rosjanom, nie Anglikom i nie Niemcom zawdzieczaja „Holokaust” lecz swoim starszym braciom, którzy zawarli przymierze z diablem - Kto postepuje według tych szatanskich praw zawartych w tej ksiazce, - deklaruje swoja przynaleznosc. - „Nastaly czasy Anty-Chrysta i królestwo szatana na ziemi” Dla tych, którzy dotad wierzyc nie chcieli, ze straszliwe tajemnicze widmo czai się u wrót naszych.


--------------------------------------------------------------------------------
C Z E S C PIERWSZA
PROTOKÓLY OBRAD Mędrców SYONU Kto je odkryl i jak dostaly się na światlo dzienne.

Pod fundamentami cywilizacji chrzescijańskiej ryja krety miedzynarodowego spisku nienawiśći.

„TEKST AUTENTYCZNY Z 1920R"

Objawienie i nieznane szczególy. - Kto jest autorem Protokólów!

Wypadki historyczne potwierdzaja ich autentycznosc.

--------------------------------------------------------------------------------
W roku 1901-ym wreczyl pisarzowi rosyjskiemu Sergiuszowi Nilusowi przyjaciel jego Aleksiej Nikolajewicz Suchotin, były marszalek powiatowy, a pózniej wicegubernator staropolski, rekopis. zatytulowany „ Protokóly Obrad Mędrców Syonu". Wreczajac przyjacielowi manuskrypt, Suchotin rzekl: „Oddaje te papiery do twego rozporządzenia. Przeczytaj je, natchnij się ich trescia i wykorzystaj je dla dobra Chrzescijan. W moich rekach mogłyby dalej lezec bezcelowo i bezuzytecznie. Z politycznego punktu widzenia papiery te na nic się nie zdadzą, bo juz jest za pózno. Ale pod wzgledem duchowym - to rzecz odmienna. Moze jednak jeszcze z pomoca Boza, beda z tego owoce".

Suchotin objasnil Nilusa, że rekopis ów otrzymal od pewnej Rosjanki w najwiekszej tajemnicy. Duplikat Protokólów wreczyla ona Sipiaginowi, ministrowi spraw wewnetrznych, który wkrótce potem zostal zamordowany.
Gdzie i od kogo ten manuskrypt dostal się w jego rece, tego Rosjanka owa z latwo zrozumialych powodów powiedziec nie chciala. Nilus zabral się natychmiast do czytania tajemniczego rekopisu, a w miare jak go czytal, otwieraly się przed nim widnokregi i rozwiązywala się przed oczyma jego duszy ohydna zagadka, wiazaly się nici wypadków przeszlosci z terazniejszoscia, rozumiec poczynal zwiazek przyczyn i skutków, stawal przerazony przed widmem okropnej prawdy.
Oto co Sergiej Nilus sam napisal w przedmowie do ostatniego wydania „Protokólów".
„Ogloszenie tych „Protokólów", to ile mi wiadomo, pierwsze zdarcie zaslony z tajnego spisku żydowsko-masonskiego przeciw światu chrzescijańskiemu, spisku, którego źródło jasno jest wskazane przez jego przywódców.

Pierwsze moje wydanie Protokólów nie wielkie poza scisle tajnymi kolami, wywarlo wrazenie. Prasa juz to znajdujaca się w rekach żydowskich, juz to pozostajaca pod żydowskim kierownictwem i wpływami, przeszla nad ta ksiazka do porządku dziennego, co najwyzej wzmiankujac ja jako dzielo dzikiej wyobrazni, jako czczy wymysl. Ale wsród wierzacych Chrzescijan „Protokóly" zrobily swoje i ksiazka moja miala powodzenie wprost nieoczekiwane.
Uswiadomila ona ludzi i wtajemniczyla szerokie warstwy chrzescijańskie w sekrety wypadków obecnych...

Te „Protokóly" to nic innego, jak strategiczne plany podbicia świata i rzucenia go pod nogi Izraela, opracowane przez przywódców żydowskich, walczących z Bogiem.
Plany przygotowywano w ciagu długich wieków rozpraszania żydów, a odczytane przed Rada Starszyzny żydowskiej na pierwszym kongresię Syonistów z Bazylei w sierpniu 1897-go roku przez „Ksiecia Wygnanego" Teodora Herzla.

„Ksiaze Wygnany" albo „Ksiaze Wygnania" - po żydowsku „ Reszmalotarcha, albo Reszgoluta - to tytul nadany przez ksiegi Talmudu Ksiazetom Izraela, których identycznosc ukrywana jest w scislej tajemnicy przez żydów.

Teodor Herzel, był oficjalnym korespondentem wiedenskiego dziennika „Neue Freie Presse" w Paryzu. Dziennik ten subwencjonowany był przez wiedenskich Rotszyldów.
„Tak zwany ruch Syonistyczny objawil się po raz pierwszy przed trżydziestu, czy czterdziestu laty miedzy inteligencja żydowska jako wyraz tendencji ku powrotowi do ziemi obiecanej. Powstanie tego ruchu przypisane jest Herzlowi...

„Jaki sposobem te dokumenty, przedstawiajace „sacro-sanctum" marzen Izraela, a utrzymanie przez stulecia w tajemnicy przez jego przywódców, dostaly się do wiadomosci ogólu, to jest i prawdopodobnie pozostanie na zawsze niewyjasnionym.
„Otrzymalem rekopis ich w roku 1901-ym, a juz w tym samym roku w cyrkularzu No. 18 Syonistycznego Komitetu Akcyi, Teodor Herzel uskarzal sie, że pewne tajne komunikaty mimo przestrogi nie zostaly w ukryciu i dostaly się w obrót w sposób zgola niepozadany.
(Hertzel widocznie pisal tu jedynie o zakomunikowaniu tresci owych protokólów szerszym sferom żydowskim, podczas gdy mialy one pozostac tajemnica Starszyzny. Od tych niewtajemniczonych Żydów, niezawodnie rekopis Protokólów dostal się w rece gojów. Starszyzna Izraela byłaby umiala lepiej dochowac sekretu)

„Aczkolwiek - pisze dalej Sergiej Nilus - był to po prostu przypadek, co nie umniejsza zgola znaczenia i wagi tego odkrycia. Jest to palec Bozy, odslaniajacy zaslone Tajemnicy ukrywanej przez stulecia - to reka Boza wypisujaca na scianach wszystkich światyn chrzescijańskich ognistymi zgloskami slowa biblijne: „Mane Tekel Upharsin!....
„Pierwszy kongres Syonistów w Bazylei, podniecajac nieslychane nadzieje rozproszonego żydostwa, wyniósl osobe Herzla w oczach żydów na ogromne wyzyny. Fakt ten nie pociagnal jednak za soba widocznych skutków.
Natomiast rozpowszechnienie Protokólów wsród spoleczenstwa chrzescijańskiego nie pozostalo bez skutku".
Tyle Sergiej Nilus. Nie ulega watpliwosci, że posrednia przyczyna odkrycia tajemnicy żydowskiej był sam Herzel.
Byl on ogólnie gadatliwy i za te gadatliwosc zmuszony był swego czasu przepraszac Starszyzne Izraela. A jesli on się wygadal, on Wtajemniczony, to cóz dziwnego że wygadac się mógl naiwny żydek, w rece którego inkryminowane dokumenty dostaly się były przypadkiem.

O ile wiadomo zadna miarodajna „wladza" żydowska dotad nie wyparla się tych protokólów, a gdyby zreszta ukazalo się takie „dementi", to jakaz wage można by don przypisywac. Wszakze te same protokóly wykazalyby, że takie „demeti" jest tylko manewrem etycznie dozwolonym przez autorów spisku.

Protokóly wydane zostaly kilkakrotnie w Rosji. Ukazaly sie one w tlumaczeniach w Londynie, w Kopenhadze, w Szwecji, w Niemczech i w Polsce. W Ameryce wydala je firma Small Maynard and Company w Bostonie. Wydanie to jest juz dawno wyczerpane. Czy rozkupili je Chrzescijanie, czy wykupili je Żydzi? Drugie wydanie, które ostatnimi czasy ukazac się mialo nakladem wielkiej firmy nowojorskiej, nagle dla nieznanych nam powodów wstrzymano.

spółka wydajaca po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych te Protokóly, czyni to z obywatelskiego i chrzescijańskiego poczucia obowiazku. Czlonkom jej nie tajnym jest, na jakie narazaja się niebezpieczeństwo ze strony podziemnych spiskowców. Nie mniej wiedza oni, że kraj jest krajem wolnośći, w którym nie ma i byc nie może miejsca na zadne knowania sekciarskie, na walki religijne i rasowe. A poniewaz Protokóly te sa własnie, niczym innym jak streszczeniem spisku wymierzonego przeciw Chrzescijanom, przeto ogloszone i rozpowszechnione powinny byc w Ameryce jak najszerzej we wszystkich jezykach uzywanych w mowie codziennej przez ludność Stanów Zjednoczonych. Uczynione to byc winno celem uswiadomienia mas i przestrzegania ich, aby mialy na bacznosci przeciw akcji tak sprzecznej z duchem naszej konstytucji.

Ksiazka ta nie ma na celu budzenia antysemityzmu, przeciwnie wydawcom chodzi o zdemaskowanie niegodziwosci spiskowców w jezyku polskim, dostepnym znacznej częśći żydostwa w Ameryce, a to dlatego, by Żydzi sami poznawszy ohyde planów knutych przez niektórych sposród nich, mogłi otwarcie wystapic przeciw konspiratorom.
Autorom ksiazki chodzi w wypelnianie go, a uskutecznione to byc może przede wszystkim za pomoca bardzo stanowczego, bardzo meskiego i bardzo otwartego wystapienia mas żydowskich przeciw knowaniu takich ludzi, jak ci, którzy Protokóly te uważaja za ksiege wskazan politycznych dla calego plemienia Izraela.

Poszerzamy tu te sprawe olbrzymiego, ogólnoludzkiego znaczenia w tym duchu uczciwej troski o uratowanie normalnego rozwoju naszej chrzescijańskiej cywilizacji, w duchu obywatelskiej dbalosci o dobro ludnośći amerykanskiej mojzeszowego wyznania, w jakim ja omawia od szeregu miesiecy w znakomitym swym tygodniku „The Dearborn independent" Henry Ford slusznie uważany powszechnie za uosobienie amerykanskiej tezyzny i amerykanskich cnót obywatelskich.

Masy żydowskie, o ile się zdaje, nieswiadome sa zgola celów i srodków uzywanych przez spiskowców, którzy w szowinistycznym zaslepieniu i historycznej, cudacznej wierze w biblijna legende „narodu wybranego" chca szatanskim splotem intryg opanowac świat caly, zniszczyc chrzescijańska cywilizacje i chrzescijańska wiare i na tronie, któremu poklon ma oddac świat caly osadzic samodzierzawce, króla żydowskiego z rodu Dawida.
„Protokóly" ogloszone zostaly po raz pierwszy drukiem lat temu kilkadziesiat, kiedy nikomu jeszcze nie snila się pierwsza wojna światowa, kiedy nikt nie przypuszczal mozliwosci istnienia bolszewizmu i jego krwawych rządów w Rosji.

Kilkanascie lat minelo, a w tych kilkunastu latach, w których historia świata szla naprzód gwaltownymi anormalnie szybkimi krokami, wydarzyly się wypadki bedace ziszczeniem doslownym wypadków przepowiedzianych w tych protokólach.
Straszliwa rewolucja bolszewicka i ohydna anarchia, która Lenin i Braunstein Trocki nazywaja rządami swymi w Rosji, dziwnie się zgadza w drobnych nawet szczególach z programem, wykreslonym w „Protokólach". A nie mniej uwagi godnym jest fakt, że przecięż kazdemu nieuprzedzonemu czlowiekowi jest wiadomym, że caly przewrót bolszewicki dokonany był przez Żydów i że ci Żydzi sa dziś panami Rosji.

Protokólów wszystkich jest dwadziescia cztery. W kazdym z nich mówca porusza specjalny punkt programu żydowskiego opanowania świata, opanowania go pod wzgledem politycznym i religijnym. Praca to sumienna, wykazujaca niepospolita inteligencje jej autora i wysokie jego wyksztalcenie. Z zimna i bezlitośna logika z której wyziera jednak graniczaca z obledem wiara w wyzszosc żydostwa ponad wszystkie narody świata i pogarda dla tych narodów Gojów, autor „Protokólów" przedstawia aeropagowi najwyzszych Wtajemniczonych Mędrców Syonu swój plan gleboko obmyslany i madrze przedstawiany w niepospolitym umysle. Plan ten jest straszliwy. Srodki w nim zalecane sa wprost przerazajace.


Jakiz jest ten plan i jakie jego srodki?

Oto ich streszczenie:- Nalezy zniszczyc wszystkie państwa chrzescijańskie za pomoca rewolucji i wojen domowych, które wywolac nalezy obudzeniem i podzeganiem nienawiśći klasowych.
-Nalezy szerzyc hasła wolnośći, równosci i braterstwa jako przynete dla tlumów nieuswiadomionych.
-Nalezy dzialac stopniowo, budzic liberalizm w państwach o ustroju samowladnym, socjalizm w państwach konstytucyjnych.
Żydzi przede wszystkim starac się muszą o zawladniecie zlotem wszystkich państw świata o „kontrolowanie" miedzynarodowego kapitalu. W odpowiednich chwilach nalezy dopomagac do wybuchu wojen, nie dopuszczajac jednak by państwa zwycięskie korzystaly z nich terytorialnie.
Natomiast skutki tych wojen winny byc czesto ekonomicznej i finansowej natury, co oczywiscie uczyni żydów posiadajacych kontrole tych finansów, istotnymi, decydujacymi czynnikami. Równoczesnie dazyc nalezy do tego, by poszczególne państwa chrzescijańskie ponosily uszczerbek na swych prawach narodowych na korzysc miedzynarodowych praw żydowskich. (Porównaj specjalne paragrafy o ochronie praw mniejszosci, narzucone Polsce i Rumunii w dodatkowych traktatach paryskich)
Żydzi powinni zdobyc sobie miarodajne a tajne wpływy w poszczególnych stronnictwach politycznych; znac przeszlosc kazdego polityka; wysuwac naprzód tych, którzy maja ciemne plamy na swojej przeszlosci, tak aby móc w kazdej chwili szachowac ich ta przeszloscia. Musza tez zdobyc kontrole nad prasa wszystkich krajów.
W liberalnych państwach konstytucyjnych Protokóly polecaja planowana akcje w kierunku niszczenia wierzen religijnych, w wyjatkiem religii żydowskiej. W państwach zas w których plany te mogłyby spotkac się z oporem, nalezy imac się srodków gwaltownych przebiegów, przekupstwa, zdrady, hipokryzji itp.
Jako najpewniejszy srodek ku zniszczeniu spolecznego i ekonomicznego ustroju państw chrzescijańskich, Protokóly zalecaja zniszczenie dobrobytu ludów za pomoca strajków, spekulacji, naglego podwyzszania i znizania zarobków robotnika, naglego pozbawiania go pracy to znowu przyuczania go do zbytku za pomoca wygórowanych zarobków.
Państwa chrzescijańskie nalezy oslabiac przede wszystkim ekonomicznie, obciazajac je olbrzymimi wewnetrznymi i zagranicznymi pożyczkami.
Trzeba tworzyc chaos polityczny, spoleczny i ekonomiczny - trzeba demoralizowac ludność chrzescijańska obluznianiem wiezów rodzinnych, przyzwyczajajac ja do zbytku rozpusty, bezreligijnosci i bezmyslnego radykalizmu. Sianie niezgody wsród doroslych, spaczenie charakterów dziatwy i mlodziezy w szkolach za pomoca systemów i hasel o pieknie brzmiacych, postepowych tytulach, obalamucanie opinii publicznej za pomoca prasy pozostajacej na zlobie żydowskiego kapitalu: - oto srodki polecane na pierwsza faze tego miedzynarodowego anty-chrzescijańskiego spisku!
Druga faza będzie epoka przejsciowa, epoka w której wpływy żydowskie beda juz doskonale ugruntowane, ale jeszcze tajne. W epoce tej w kazdym państwie, będzie juz ukryty rząd żydowski, dzialajacy poza plecami nominalnego rządu Chrzescijan.
Trzecia faza będzie objecie rządów świata przez króla żydowskiego z pokolenia Dawida.
Oto tresc straszliwego dokumentu sprzysiezenia z którego wnioskowac można, że od wieków istniala i istnieje wsród Żydów tajna organizacja, oparta na trzech czynnikach moralnych, a mianowicie:
1-ym - na tragicznej nienawiśći do chrzescijaństwa;
2-gim- na bezmiernej zadzy i ambicji zapanowania nad światem
3-cim - na szalenczej, oblakanej wierze w bezwzględna wyzszosc żydostwa ponad wszystkimi innymi rasami i narodami.
Jak zaznaczono na wstepie autentycznosc tych Protokólów o tyle bardziej zasluguje na wiare, że zadne miarodajne czynniki żydowskie nigdy oficjalnie jej nie zaprzeczaly. Zreszta i zaprzeczanie takie oslabione byc by musialo chocby niezbitym na dloni lezacym faktem że metody zalecane w protokólach w r. 1897-ym, a wiec dwadziescia trzy lata temu, uzyte zostaly z przewidzianym w tych Protokólach skutkiem własnie w tych latach dzielących chwile obecna od daty ich sformulowania.

Bardziej przekonywujacym od wszelkich zaprzeczen jest oswiadczenie jednego z najwybitniejszych przywódców żydowskich Izraela Zangwilla, zlozone na posiedzeniu Konferencji Poale Zion, odbytej nie dawno w Londynie.
Zadaniem tego Syonisty, rasa która wydala takich mezów jak „Beaconsfield, Reading, Montagu, Klotz, Kurt, Elsner, Trotzky" powinna byc uznana naleznym czlonkiem Ligi narodów! Dlatego wiec wyraziciela aspiracji i idealów rasy żydowskiej Trotzky, ten typ spolecznego zbrodniarza, typ krwawego burzyciela spolecznego porządku, typ krwia niewinnych zbroczonego anarchisty, typ ten jest idealem, który on Zangwill, stawia na równi z innymi żydami, którzy dobili się wielkich stanowisk w państwach opartych na zasadach ladu i prawa jak Anglia i Francja, idealem który podnosi wartosc i zaslugi żydostwa wobec świata i uprawnia Żydów do specjalnego stanowiska w Lidze narodów!!!
(Oswiadczenie to znajdzie czytelnik w Jewish Chronile z 27 lutego 1920 r. nr. 2656 str. 28)
Zanim przejdziemy do rozwazania tresci poszczególnych Protokólów, przypatrzmy się jeszcze jednemu dokumentowi, który kazdemu inteligentnemu czytelnikowi da wiele do myslenia.
Jest to odezwa, czy manifest „Do Żydów wszechświata wydany w roku 1860-ym przez Izaaka Adolfa Cretnieux, Wielkiego Mistrza Lozy masonskiej we Francji i założyciela Alliance Israelite. Oto tresc tego manifestu:
==========================

U góry pod tekstem tablice Mojzeszowe. Ponizej dwie wyciete rece, zlaczone w uscisku.

Pod spodem rycina przedstawiajaca kule ziemska.

Motto: „Wszyscy żydzi za jednego - jeden za wszystkich".

=========================================
„Zwiazek który pragniemy założyc nie będzie ani Francuskim ani Angielskim ani Izraelskim ani Niemieckim, ale Zwiazkiem Żydowskim, Zwiazkiem Powszechnym.
„Inne ludy i rasy podzielone sa na narodowosci, - my jedynie nie mamy wspólobywateli, ale jedynie wspólwyznawców.
Żyd pod zadnym warunkiem nie stanie się przyjacielem Chrzescijanina ani Muzulmanina, aż póki nie nadejdzie chwila, w której wiara żydowska, jedyna wiara oparta na rozumie, nie zajasnieje nad światem.
„Nasza narodowoscia jest religia ojców naszych; my nie uznajemy zadnej innej narodowosci.
„Zyjemy w krajach obcych i nie możemy troszczyc się o zmienne ambicje krajów, zupelnie dla nas obcych, podczas gdy nasze własne zagadnienia moralne i materialne narazone sa na niebezpieczeństwa.
„Nauczanie nauki żydowskiej objac musi caly świat"
„Izraelici!!! Bez wzgledu na to, dokad was zawioda, choc rozproszeni po calym swiecie, musicie zawsze uważać się za czlonków Narodu Wybranego"
„Jesli sobie zdajecie sprawe z tego, że Wiara waszych ojców jest waszym jedynym patriotyzmem - jesli sobie uswiadomicie fakt, że bez wzgledu na narodowosc, do której przystaliscie, zawsze przystaniecie i zawsze wierzycie, że tylko w żydostwie jest jedyna polityczna i religijna prawda -- jesli jestescie tym przekonaniem przesiaknieci - jesli tak jest, to wy, o żydowie świata calego przyjdzcie do nas i słuchajcie wolania naszego i dajcie nam wasze przyzwolenie!!!
„Sprawa nasza jest wielka i swieta i powodzenie jej jest zapewnione. Katolicyzm nasz wróg odwieczny, lezy powalony w prochu, smiertelnie ranny w glowe.
„Siec która Izrael zarzucil na kule ziemska, rozszerza sie i rozciaga z dniem kazdym, a wielkopomne proroctwa świętych ksiag naszych, nareszcie się sprawdza".
„Nadchodzi dzien, w którym Jeruzalem stanie się dniem modlitwy dla wszystkich ludów i narodów, - dzien, w którym sztandar żydowskiego jednobóstwa zaszumi ponad najodleglejsze lady".
„Wykorzystajmy wszystkie sposobnosci!"
„Potega nasza jest olbrzymia - nauczmy się uzywac tej potęgi dla naszej sprawy".
„Czego możecie się obawiac?"
„Zbliza sie dzien, w którym wszystkie bogactwa i skarby ziemi stana się własnoscia Izraela!"
Oto do czego dazyl, co wiedzial Izrael Adolphe Cremieux, wtajemniczony w tajemnice odwiecznej Konspiracji żydowskiej.
I na cóz wobec takich odezw zdadzą się wszystkie zaprzeczenia, wszystkie dowody, że „Protokóly" sa falszerstwem Gojów?

Straszliwe niebezpieczeństwo zawislo nad chrzescijańskim światem, nad setkami milionów wyznawców nauki Chrystusa. Wyklute w czarnej głębi dawno minionych wieków, ukrywane w bezwzględnie, bezlitośnie straszliwie przestrzeganej tajemnicy, zorganizowane przez najchytrzejsze mózgi z najwieksza rozwaga i przezornoscia, obmyslane z cala szatanska przebiegloscia zajadlych wrogów Tego, który milowac kazal blizniego swego, jak siebie samego - niebezpieczeństwo to wisi dziś nad światem na ksztalt sinej chmury, brzemiennej piorunami smierci.
Pora się zastanowic, pora się otrzezwic, pora imac się przygotowan obronnych.
Zloto świata wprawdzie juz przeszlo z rak naszych do rak wrogów Chrystusa, ale jeszcze jest po naszej stronie przewazna liczba ludnośći, liczba glów myslacych, zdolnych obmyslec srodki ratunku. Pora jeszcze zanim przeciwnik, nie rozmnozy się jako gwiazdy na niebie i jako piasek nadmorski.
I nie w brutalnych odruchach, nie w rzeziach ni okrutnych represjach lezy ratunek. Tych nie pozwala uzywac chrzescijańska Cywilizacja.

Ratunek lezy w uswiadomieniu szerokich mas chrzescijańskich, w uzyciu sprawiedliwych, legalnych reform spolecznych.

Na ten ratunek jeszcze nie jest za pózno.--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

No comments: