Sunday, July 29, 2007

Protokoly :wyklad 7-my

PROTOKÓL No. 7

CEL WZMOZONYCH ZBROJEN

Wzmożenie zbrojen, zwiekszenie skladu osobistego policji sa nieodzownymi dopelnieniami planów wyzej wymienionych. Niezbedne jest doprowadzenie do tego, zeby poza nami, istnialy we wszystkich państwach, tylko masy proletariatu, garsc oddanych nam milionerów, policjanci i żolnierze.

FERMENT, WASNIE I NIEZGODA NA CALYM SWIECIE

W calej Europie, a przy jej stosunkach i na innych ladach również winnismy wywolac ferment, wasnie i niezgode. Wyplywa z tego zysk podwójny: po pierwsze utrzymujemy w respekcie wszystkie kraje. Wiadome, ze od woli naszej zalezy wywolac zaburzenia, lub zaprowadzic lad. Wszystkie te kraje juz przyzwyczaily się do uważania nas za ucisk niezbedny. Po drugie:- przy pomocy intryg splaczemy nici laczace nas z rządami wszystkich państw za pomoca polityki, traktatów ekonomicznych lub zobowiazan pienieznych. Aby osiagnac cel powyzszy, musimy uzbroic się w wielki spryt w czasię ukladania i zawierania umów, lecz w dziedzinie tego, co nazywa się jezykiem urzedowym będziemy zachowywali taktyke wrecz odmienna; będziemy udawali uczciwych i ustepliwych. W ten sposób narody i rządy gojów, których nauczylismy patrzenia tylko na strone zewnetrzna tego, co im proponujemy, beda nas uważaly za dobroczynców i zbawców rodzaju ludzkiego. !!!!!

UKRÓCENIE PRZY POMOCY WOJEN I WOJNY POWSZECHNEJ
PRZECIWDZIALANIA że STRONY GOJÓW


Na kazdy objaw przeciwdzialania musimy miec moznosc wywolania wojny z sasiadami w tym kraju, który osmieli się sprzeciwiac naszym planom. W wypadku kiedy i sasiedzi ci postanowia dzialac zbiorowo - przeciwko nam, musimy odeprzec atak podobny przy pomocy wojny powszechnej. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TAJEMNICA JAKO CZYNNIK POWODZENIA W POLITYCE.
PRASA I OPINIA PUBLICZNA.

Glównym czynnikiem powodzenia w polityce jest tajnosc jej zamierzen: slowa nie powinny byc zgodne z dzialaniami dyplomaty. Do czynnosci pozytecznych dla naszego obszernego planu, bliskiego juz upragnionego konca, winnismy zmuszac rządy gojów przy pomocy rzekomo opinii publicznej, urobionej w tajemnicy przez nas za posrednictwem tak zwanego „wielkiego mocarstwa" czyli prasy, pozostajacej, z malymi wyjatkami, z których liczyc się nie warto, - calkowicie w naszych rekach.

ARMATY AMERYKANSKIE, CHINSKIE I JAPONSKIE

Jednym slowem, aby strescic nasz system ukrócenia rządów w Europie, poszczególnym rządom pokazemy sile nasza przy pomocy zamachów, czyli terroru, wszystkim zas, jesli dopuscimy do powstania przeciwko nam, odpowiemy armatami amerykanskimi, chinskimi lub japonskimi.
!!!!!!

No comments: