Sunday, September 2, 2007

Przemiana Ustrojowa Panstwa Polskiego cz.1

Pomimo tego ,ze czas pogania ,nie moglem odmowic sobie przyjemnosci podrzucenia jeszcze jednego fragmentu tego co pisze "Husarz".
Wszystkich Polakow zachecam goraco do przeczytania tego apelu.
Ja sam, po zapoznaniu sie z mechanizmem diabelskim jakim jest "Federal Reserve Bank' i wszystkie inne jemu podobne a szczegolnie po lekturze "Protokolow" ,gdzie plan diabelski jest wylozony bez ogrodek, zdalaem sobie sprawe wiele lat temu ,ze pokonac ich mozna tylko ich wlasna bronia:oderbrac im prawo tworzenia pieniadza.
Inaczej nic i nigdy sie nie zmieni bo kazda partia,kazdy rzad bedzie tylko ich marionetka.2007-05-03 14:33
"Przemiana Ustrojowa Państwa Polskiego"
oparta jest na doktrynie Clifforda Hugha Douglasa.


Całokształtem dojścia do CELU, zajmuje się Ruch Społeczny pod nazwą Pospolite Ruszenie w organizacji, które postawiło sobie zasadniczy CEL, którym jest podstawowe hasło:


"Zatrzymać lichwę - ruszyć Kredyt Społeczny"


Absolutne sedno sprawy, wyraził Alain Pilote w Biuletynie "MICHAEL" w art. pt: "Narodowy Bank Polski w służbie społeczeństwu?" Oto fragment komentarza autora:

"Międzynarodowa Finansjera chce, żeby każdy rząd oddał swoje suwerenne prawo do korzystania ze swojego banku centralnego (co nawet zapisane jest w konstytucji Unii Europejskiej, ale też i Polski), ponieważ wie bardzo dobrze, że jeśli tylko jeden kraj odzyskałby kontrolę emisji swojej własnej waluty, byłby to śmiertelny cios dla jej monopolu kreacji kredytu, gdyż taki kraj dałby dowód całemu światu, że można nim rządzić bez pożyczania z prywatnych banków, a inne kraje poszłyby w jego ślady.

Jeśli takie pieniądze byłyby emitowane na nową produkcję i spłacane (tylko kapitał, gdyż nie ma tu żadnych odsetek), kiedy ta nowa produkcja zostałaby skonsumowana, nie istnieje ryzyko inflacji, a Polska doświadczyłaby nigdy wcześniej nie widzianej ery dobrobytu. Przy zastosowaniu uczciwego systemu monetarnego, byłoby możliwe finansowanie, bez długu, wszystkiego, co jest fizycznie możliwe do zrealizowania (i społecznie niezbędne), żeby odpowiedzieć na potrzeby społeczeństwa. Kręgi finansowe mają wszelkie powody, żeby się obawiać, gdyż rozwiązania proponowane przez Kredyt Społeczny są dobrze znane w Polsce, dzięki polskiej wersji "Michaela" i jego wydaniom promocyjnym.
Jeśli rozwiązanie jest dobrze znane w społeczeństwie, polski rząd będzie miał wsparcie przy wprowadzaniu tych sprawiedliwych reform, pomimo całej opozycji Międzynarodowych Bankierów. Niech Polska stanie się przykładem dla całego świata przez ustanowienie sprawiedliwego systemu monetarnego w służbie narodu!"

Alain Pilote


KRAJOBRAZ PRZED BITWĄ


Po jednej stronie są złoczyńcy - globalni oszuści - trzymający władzę finansową nad rządami i państwami świata. Po drugiej stronie są kredytowcy społeczni, organizujący Ruch Społeczny, pod nazwą Pospolite Ruszenie w organizacji. Poza w/w podmiotami obecnymi na scenie politycznej, partiami, stowarzyszeniami i innymi towarzystwami wzajemnej adoracji, są masy biednych, ciągle jak dotychczas oszukiwanych i naiwnych nie ze swej winy, siedzących na granicy między dobrem a złem jakby na brzytwie, zagubionych w swym jestestwie ludzi z przerażeniem spoglądający, jak krwiopijcy wyrywają IM z gardła raty kredytu wraz z odsetkami, nieszczęśnikom, którzy nie mają co do garnka włożyć.!!!

Wczorajsze bredzenie o suwerenności uczestników połączonych izb parlamentu Polski i Litwy z udziałem przedstawicieli parlamentów innych państw, objawiło się niczym chichot historii (chichot diabła) w świetle faktu trzymania władzy nad finansami przez ponadnarodowych (antynarodowych) oszustów finansowych (światowa oligarchia finansowa), trzymających globalną władzę nad państwami świata.

Bredzenie o suwerenności, wmawianej narodowi przez trzymających władzę jest kontynuowaniem uprawianego co najmniej od 1989 roku, pospolitego oszustwa, w nadziei, że naiwny nie ze swej winy Naród Polski, kolejny raz da się nabrać na plewy?
Nie kto inny, tylko ustawodawcy wyrządzili Narodowi Polskiemu niedźwiedzią przysługę, pozbawiając Naród Polski suwerenności finansowej - PRAWA DO ŻYCIA - zapisując monopol kreacji pieniądza prywatnej bankowej sitwie, co uwiecznili w tzw. konstytucji w Art. 227.

Dziś, przy tym święcie Konstytucji 3-majowej warto się nad tym zastanowić, by rządzić własnym domem i podjąć konkretną decyzję, co do tej GRY O WSZYSTKO, o BYĆ, ALBO NIE BYĆ Narodu i Państwa Polskiego.

Działania PiS i koalicjantów są powtórką z historii. Zarówno wtedy, jak i dziś "ELITY" prowadzą taką samą krecią robotę wobec narodu. Być może dlatego, że sprzedajne władze są po prostu niewolnikami globalnych oszustów, z którymi podpisali haniebne umowy międzynarodowe.

Dzień w dzień słyszy się o demokracji i naprawie państwa, a dziś słowa wypowiedziane przez Prezydenta RP brzmią fałszywie w odniesieniu do faktu, że w demokratyczny sposób pozbawiono naród suwerenności finansowej, a przy tym złamano przykazanie NIE KRADNIJ legalizując proceder oszustwa (złodziejstwa) w konstytucji (zezwolenie bankierom na stosowanie lichwy). Co to za demokracja, która zezwala bankierom kraść??? Wstydźcie się ustawodawcy.!!!


Powiedziane jest "zło dobrem zwyciężaj.!!!
My NIE walczymy z ludźmi, tylko o SPRAWĘ.!!!
"Nawet złoczyńcy nie można zabronić czynić dobra.!!!
"Życie ludzkie NIE MA CENY.!!!
Złoczyńców puścimy wolno. Zabierzemy im tylko "ZABAWKI"
Pozbawimy ich mocy tworzenia pieniędzy wyłącznie dla siebie,
a MOC tą przekażemy suwerenowi - NARODOWI.!!!


Pierwszym krokiem do zrealizowania celu jest uchwalenie nowej konstytucji, której projekt znajduje się niżej. W związku z tym, że trzymający władzę milczą ze zrozumiałych względów na temat doktryny Douglasa, Naród Polski NIE MA INNEGO WYJŚCIA i musi, wbrew globalnym oszustom podjąć walkę z "Goliatem". Pospolite Ruszenie w organizacji czyni przygotowania do podjęcia tej nierównej walki z globalnym oszustwem, oferując NARODOWI POLSKIEMU GRĘ O WSZYSTKO - o BYĆ, ALBO NIE BYĆ Narodu i Państwa Polskiego. Wobec tego zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tej nierównej walce w imię żywotnego interesu Narodu Polskiego, skoro aktualnie urzędujące władze nie czują, że interes ten z ich winy jest poważnie zagrożony. Zagrożony jest interes narodowy w pierwszej kolejności z winy ustawodawców, którzy zignorowali przykazanie "NIE KRADNIJ", zapisując ten fakt w tzw. konstytucji.!!!

Tylko dobrze poinformowany w swej masie Naród Polski, może podjąć tą walkę z globalnymi oszustami i ją wygrać.!!!!!!! Tylko zdeterminowany w swym działaniu NARÓD, może ten "wóz" wraz z woźnicą wynieść z tego "brodu" powszechnej BIEDY.


HUSARZ

Kęty dnia 3 maja 2007.

No comments: