Sunday, September 2, 2007

Jak wyzwolic sie z niewoli-konkretnie

Portal ,ktory teraz cytuje zawiera bardzo konkretne informacje o tym co trzeba zrobic aby uwolnic sie z niewoli.
Polecam go tym wszystkim ,ktorzy na serio mysla o tym ,zeby cos robic a nie ograniczac sie tylko do jalowej gadaniny na setkach roznych forum.Po powrocie z pracy dopisze troche wiecej,na razie,na goraco :

Jak zerwac kajdany

"2007-08-17 14:33
KRAJOBRAZ PO BITWIE - cz. I
Oceń wpis
oddane głosy: 2 / 0
By przybliżyć zwykłym "Kowalskim" OBRAZ PO BITWIE
- co mogą zdobyć, biorąc sprawy w swoje ręce,
czyli uczestnicząc w GRZE o ŻYCIE
w oparciu
o doktrynę Douglasa, zwaną KREDYTEM SPOŁECZNYM.


Jest to pierwsza, ale zasadnicza - wyjściowa część opisu krajobrazu, jaka może nastąpić z WOLI SUWERENA i wyłącznie z woli Suwerena, bo tzw. trzymający władzę obecnie, nie są w stanie sami tego dokonać, bo są po prostu NIEWOLNIKAMI ponadnarodowej i antynarodowej, globalnej sitwy, oligarchii finansowej, stosującej LICHWĘ - jako legalne, podstępnie zdobyte na tzw. "ustawodawcach" zezwolenie na oszustwo, łamiące siódme dekalogowe przykazanie NIE KRADNIJ.


JEST TO BEZPRZYKŁADNY SKANDAL CYWILIZACYJNY
wołający o pomstę do nieba.!!!By przybliżyć Kowalskiemu obraz tego, czego może się spodziewać po zainstalowaniu systemu sprawiedliwości - tej prawdziwej - wynikającej w pierwszym rzędzie z dekalogu, Kowalski musi wiedzieć, jaki jest przed nami kredytowcami s. ogrom pracy, wynikającej z projektu nowej Konstytucji i doktryny Douglasa, w zakresie zupełnie nowych aktów prawnych, uwzględniających walory tej doktryny.


Oto lista najważniejszych aktów prawnych:
do opracowania w pierwszej kolejności,
a którymi już zajmuje się zespół ekspertów od doktryny Douglasa.


1. Ustawa o Narodowej Komisji Kredytowej.
2. Ustawa o Narodowym Biurze Kredytowym.
3. Ustawa o Skarbie Państwa.
4. Ustawa o Rządzie Rzeczypospolitej Polskiej.
5. Ustawa o Narodowym Banku Polskim.
6. Ustawa o Narodowym Rachunku Ekonomicznym.
7. Ustawa o Samorządzie Terytorialnym.
8. Ustawa o Ordynacji Wyborczej.
9. Ustawa o Papierach Wartościowych.
10. Ustawa o Spółkach Akcyjnych.
11. Ustawa o Referendach.
12. Ustawa o Rejestracji faktów produkcji i konsumpcji.

Powyższe ustawy, muszą być zupełnie nowe, bo nie mają odpowiedników w obecnym prawie pod względem moralnym i merytorycznym w obowiązujących ustawach z powodu zawartych w nich zapisach, sprzecznych z zapisami dekalogu, zwłaszcza przykazaniem NIE KRADNIJ.

Jest to zaledwie wstęp do wiedzy, dla Kowalskiego, którą to wiedzę będziemy poszerzać w następnych wpisach z cyklu "KRAJOBRAZ PO BITWIE", w oparciu o które Kowalski może podjąć stosowną do tej wiedzy decyzję o być, albo NIE BYĆ, dla siebie jak też istnienia NARODU i Państwa Polskiego. Dzisiejsi niewolnicy ponadnarodowej oligarchii finansowej, nie zapewnią Kowalskiemu NICZEGO, na co Kowalski liczy idąc do wyborów.!!!


Bylibyśmy niewdzięcznikami
(my kredytowcy społeczni)
gdybyśmy nie przedstawili Kowalskiemu rzeczywistego obrazu
jaki my postrzegamy dziś na szeroko pojętej scenie politycznej i nie tylko.


Płaszczyzną odniesienia w przedstawionym poniżej obrazie rzeczywistości są kazania Ks. Piotra Skargi, którymi z prawdziwą satysfakcją się posłużę, bo są zgodne z doktryną Douglasa.
Kluczowym cytatem z tych kazań jest cytat następujący: "Jeśli zaś brakuje troski o szacunek dla praw Bożych w państwie oraz stanowionych przez niego prawach, szybko przekształca się ono w karykaturę sprawiedliwości. Gnuśność i ospałość tych, którym powierzono pieczę nad narodem w promowaniu dobra i powstrzymywaniu zła, prowadzi do katastrofy. Najważniejszym zadaniem dla ustanawianego przez władzę świecką prawa jest jego sprawiedliwość, czyli zgodność z prawami Bożymi."


A jak wyglądają fakty w odniesieniu do kazań P. Skargi???


Na każdym kroku obserwujemy karykaturę sprawiedliwości, tolerowanie zła, obecnego w zapisach prawa (zezwolenie dla oligarchii finansowej na stosowanie lichwy) , brak promowania dobra (milczenie tzw. rządzących na temat doktryny Douglasa). Milczenie Muszkieterów na ofertę Pospolitego Ruszenia w organizacji, złożoną przeze mnie w liście otwartym z dnia 20 czerwca 2006, wyczerpuje wszelkie znamiona gnuśności i ospałości oraz tolerancji dla złoczyńców, ze szczególnym wyróżnieniem krwiopijców, stosujących lichwę.!!! Wszelkie inne zło, objawiające się wokół jest żelazną konsekwencją, nieustannie rozwijającego się RAKA krwi gospodarki - lichwy.!!!

W sprawie lichwy Ks. Piotr Skarga powiedział: "Jednym z poważnych wykroczeń przeciwko Bożym przykazaniom i sprawiedliwości Bożej jest też lichwa. (surowo wytknięte przez kaznodzieję) A lichwę brać jako się nie wstydzą ani się przykazania Boskiego boją, ani nad zgubą bliźniego użalania nie mają....... Wrócić wszystko wylichwienie Bóg i sprawiedliwość każe." W tym miejscu należy też wspomnieć Mikołaja Kopernika, którego stwierdzenie o "dobrym i złym pieniądzu", dzisiejsi krwiopijcy - opacznie interpretując - ogłupiają swoich naiwnych klientów. Sens wypowiedzi M. Kopernika, dotyczył metody cięcia "miedziaków" na części, najpierw na pół, później na ćwiartki, a potem na jeszcze mniejsze części. Procederem tego cięcia, zajmowały się głównie pejsate indywidua, wyrzucone przez Hiszpanów ze swego kraju i przyjęte przez naiwnych Polaków i do dziś tolerowane przez nadzwyczaj tolerancyjny Naród Polski. Niech tak pozostanie nadal, tylko że NARÓD Polski nie może dalej tolerować globalnego oszustwa, opartego na lichwie.!!! Tego się nie da wytrzymać na dalszą metę.!!! Zakończenie tolerowania przez Naród Polski globalnego oszustwa, udowodni całemu światu, że można rządzić narodem bez pożyczania u międzynarodowych bankierów.

Jest "lekarstwo" przeciwko temu RAKOWI (lichwie) krwi gospodarki, którą jest pieniądz.!!!
Lekarstwo to odkrył i ogłosił Clifford Hugh Douglas w 1918 roku i od tego czasu jego uczniowie (do których i ja się zaliczam), rozwijają wiedzę o tej doktrynie zwanej przez Douglasa KREDYTEM SPOŁECZNYM. Sferą edukacyjną w Polsce, zajmuje się Wydawnictwo "MICHAEL POLSKA" z Wrocławia. Zastosowaniem tej doktryny w praktyce (mamy nadzieję, że w Polsce), zajmuje się tworzony oddolnie Ruch Społeczny zwany "Pospolitym Ruszeniem w organizacji". Plan działania wraz z AKTEM OSKARŻENIA wszelkiej, zwłaszcza finansowej władzy jest na niniejszym blogu. Tworzymy oddolnie struktury (tajne), które w odpowiednim momencie wystartują w wyborach i zmiotą to z pod ciemnej gwiazdy tałatajstwo, instalując system sprawiedliwości zwany KREDYTEM SPOŁECZNYM. Na razie budujemy masę krytyczną, która po osiągnięciu co najmniej piętnasto-milionowej siły - żołnierza, uzbrojonego w kartkę wyborczą, wystawi drużynę, zgarnie całą władzę i natychmiast uruchomi wypłatę NARODOWEJ DYWIDENDY dla wszystkich. Przedtem jednak SUWEREN ma patriotyczny obowiązek, zadbać o własne ŻYCIE, bo nikt inny za niego tego nie zrobi.!!! Globalni oszuści nie pozostawiają nam złudzeń, co do tego, kto tak na prawdę tu nami rządzi.

Chcę tu dodać, że do czasu, kiedy liczebność "wojska" (spod znaku Pospolitego Ruszenia w organizacji) nie przekroczy co najmniej dziesięć milionów NIE WEŹMIEMY udziału w kolejnej farsie wyborczej.!!! Nie ma to nic wspólnego z patriotyzmem i patriotycznym obowiązkiem.!!! Uważamy, że branie udziału w farsie, w której jest wybór pomiędzy mniejszym lub większym złem jest bezprzykładną GŁUPOTĄ.!!! Dlatego, że podmioty polityczne, dotychczas ubiegające się o mandat władzy w imieniu suwerena, nie wykazały się czynieniem DOBRA, którego doktryna Douglasa nazwana przez niego Kredytem Społecznym jest NOŚNIKIEM.!!! Totalna ignorancja tej doktryny Douglasa, DYSKWALIFIKUJE te podmioty polityczne pod względem moralnym oraz każdym innym promującym ZŁO, które to względy zostały wytknięte "prawym i sprawiedliwym", przez prawomyślnych dostojników Kościoła Katolickiego, a na które rządzący wykazali oburzenie, co jest dowodem na nie ukrywaną z ich strony obłudę.
Należy się też odnieść do treści zawartych w Biuletynie MICHAEL z maja - czerwca - lipca 2007. Myślę, że wystarczającym będzie, jak wspomnę jedynie niektóre cytaty. "Święty Ambroży powiedział także: ""Czymże jest lichwa, jeśli nie zabiciem człowieka?"" (str. 13 - Lekcja 4. Rozwiązanie: pieniądze wolne od długu, tworzone przez społeczeństwo).

Dalsze cytaty. "Św. Ludwik IX, król Francji, powiedział: ""Pierwszym obowiązkiem króla jest wybicie pieniędzy, gdyż jest to konieczne dla zdrowego życia ekonomicznego jego poddanych"".

Wcale nie jest konieczne ani godne polecenia zlikwidowanie albo upaństwowienie banków. Bankier jest ekspertem od księgowości i inwestycji. Niech nadal przyjmuje oszczędności i inwestuje je z zyskiem, którego część mu się należy. Ale tworzenie pieniędzy jest czynnością władzy, która nie powinna być postawiona w rękach banku. Władza musi być odebrana bankom i powrócić do narodu." (MICHAEL - maj - czerwiec - lipiec 2007 str.11 - Lekcja 4)


W Instytucie im, Ks. Piotra Skargi w Krakowie ogłoszono hasło:


"PRZEBUDŹMY SUMIENIA POLAKÓW"
Pospolite Ruszenie w organizacji
przyłącza się do praktycznej realizacji tego celnego hasła.!!!Myślę, że nie warto zastanawiać się nad rozlanym mlekiem. Należy przejść do czynów. Plan konkretnych działań znajduje się na niniejszym blogu. Pierwsi chrześcijanie rozpoznawali się po łamaniu chleba. MY w Pospolitym Ruszeniu w organizacji, rozpoznajemy się po posiadanym odcinku "C", wpłaty na realizację wspólnego NARODOWEGO CELU, którym jest zainstalowanie systemu sprawiedliwości, według doktryny Douglasa, z DYWIDENDĄ dla Wszystkich w Roli Głównej.


DECYZJA należy do SUWERENA w swej masie, by zadbał o swe godne życie.
BRAK decyzji Suwerena, umocni tylko krwiopijców i powiększy obszar BIEDY.!!!

NARODZIE.!!! DO DZIEŁA.!!!

TYLKO SUWEREN w swej masie, może dokonać tego DZIEŁA.!!!

W jednodniowym akcie wyborczym może dokonać:
osądzić zdrajców - winowajców
wydać wyrok (taki jak w akcie oskarżenia)
oraz wyrok ten fizycznie wykonać
odsuwając od pełnienia władzy tych,
którzy już nie raz udowodnili, że oszukali NARÓD.!!!

No comments: