Monday, July 2, 2007

Zydowska pazernosc bez granic

Z tej samej strony pochodzi ponizszy artykul na temat tzw."Odszkodowan".Ciekawa jest wypowiedz polskiego Zyda, Boleslawa Szenicera, ,ktory akcje jego wspolplemiencow-bandytow potepia.Warto przeczytac.


"Zydzi ciągłe nie nasyceni - odszkodowania, czyli powtórka z rozrywki - Światowy Kongres Żydów mafijną organizacją wyłudzającą mienie i kasę? "

Światowy Kongres Żydów liczy na szybkie znalezienie kompromisu z Polską w sprawie restytucji mienia żydowskiego, zrabowanego przez hitlerowców i znacjonalizowanego przez rządy komunistyczne - zadeklarował w Brukseli nowy prezes Światowego Kongresu Żydów (World Jewish Congress - WJC) Ronald Lauder.
- Wierzę, że jest (w Polsce) zrozumienie, że musimy w tej sprawie iść do przodu w kwestii restytucji. Zbyt wiele czasu zostało stracone - powiedział Lauder na konferencji prasowej. Zaznaczył, że rozumie, iż restytucja i odszkodowania za pozostawiony w Polsce żydowski majątek "to bardzo złożona kwestia". "Ale z dobrą wolą ludzi można znaleźć porozumienie" - dodał.
Amerykańskie organizacje żydowskie krytykowały niejednokrotnie rekompensaty za utracone mienie proponowane w projekcie ustawy wniesionym do Sejmu, twierdząc, że 15 procent wartości majątku to stanowczo za mało. Chodzi o projekt zaproponowany jeszcze przez rząd Marka Belki. Zakłada on wypłatę 15-procentowego odszkodowania w formie świadczenia pieniężnego dla byłych właścicieli majątków przejętych przez państwo w latach 1944-1962. Odszkodowania przysługiwałyby także spadkobiercom. - To nie chodzi o procenty, ale o zrozumienie w Polsce, jaki jest najlepszy, najsprawiedliwszy sposób restytucji mienia - powiedział Lauder.
Pytany przez zachodnich dziennikarzy o ocenę rządów Lecha i Jarosława Kaczyńskich, szef WJC powiedział, że finansowana przez niego fundacja spotykała się zawsze z pomocą polskich władz. - Zawsze mieliśmy bardzo dobre stosunki - zadeklarował.
Ronald Lauder - amerykański miliarder, filantrop i dyplomata, syn założycielki imperium kosmetycznego Estee Lauder - 10 czerwca zastąpił na stanowisku szefa WJC 77-letniego miliardera Edgara Bronfmana, który kierował Kongresem przez ostatnie 28 lat.
http://wiadomosci.onet.pl/1560861,11,1,0,120,686,item.html
O co na to sami Żydzi?

My, Polacy żydowskiego pochodzenia (i nie tylko) od wielu lat protestujemy przeciwko wypłacaniu odszkodowań za zagładę Żydów Polskich, dokonanej przez hitlerowców na ziemi polskiej. Rząd RP powinien zaprzestać dalszych rozmów z organizacjami żydowskimi z USA. Targowanie się w ilości czy to 15, czy 50 czy 100 procent zwrotu pieniędzy za utracone majątki lub pozostawione obligacje jest bezczelną komercjalizacją tragedii Holocaustu. Ronald Lauder to taka sama żydowska hiena jak Singer czy Bronfman. Widać po jego 10 letnim zarządzaniu zabytkowymi kamienicami przy ulicy Próżnej w Warszawie, które przejął za darmo w swe brudne łapska od miasta. Miał tam budować Centrum żydowskie, tymczasem dziś już wiemy chodziło mu tylko o wzbogacenie się ze sprzedaży tych zabytków.
Dziś, jako lider Światowego Kongresu Żydów będzie prowadził rozmowy z polskim rządem w innym stylu. Trochę wyciszonym i bardziej ugodowym, w żądaniach wypłacenia im pieniędzy - może nie sto procent, no może pięćdziesiąt, no a może jak się da wyszarpać z Polski 30% - to też oni wezmą i zeżrą traktując jak świeżą padlinę ?!

Jak mawiają ludzie, apetyt hien rośnie w miarę żarcia. Skoro udało im się uzyskać korzystną ustawę z 20 lutego 1997 w sprawie zwrotu mienia religijnego, dziś żądania przeniosły się na mienie prywatne. Wtedy to szantażem i groźbami wobec Polski, rząd Kwaśniewskiego i Cimoszewicza podpisał ustawę, która oficjalnie zezwoliła na zwrot majątków żydowskich w Polsce, nie zniszczonych ani przez hitlerowców, ani w okresie PRL-u. Wtedy to kraj nasz stał przed możliwością wejścia w skład Państw NATO i do Unii Europejskiej. Posłowie z lewicy i z prawicy Sejmu RP uznali, że dla dobra naszego kraju lepiej będzie szybko oddać sakralne majątki żydowskie, pomimo iż dobrze zdawali sobie sprawę z następstw wynikających z tej ustawy, która zezwoliła na handel i likwidację ich - na zawsze - z krajobrazu naszych miast i miasteczek.

Dalsze pertraktacje w sprawie ustawy reprywatyzacyjnej i zwrotu pieniędzy za Zagładę Żydów Polskich dokonaną przez hitlerowców, powinny być natychmiast wstrzymane. Oni nie mają moralnego prawa do reprezentacji Żydów. Wyciąganie ich splamionych łap po pieniądze jest absolutnie bezzasadne. Należy im przypomnieć, ich działalność podczas okupacji hitlerowskiej i ich bierność w niesieniu pomocy mordowanym Polskim i Europejskim Żydom, które pozwoliło na skazanie na Zagładę (Holocaust) około 6 milionów .
Dlatego dziś absolutnie nie należy bać się oskarżeń o antysemityzm, który natychmiast wysuwany jest z ich strony. Jakiekolwiek rozmowy i ustępstwa - to czysta kolaboracja ze złem. Dla tych degeneratów moralnych cel jest jeden: wzbogacenie się w ramach wymyślonego przez nich Przedsiębiorstwa Holocaust.

Czy nie wystarczy już, że Pan Prezydent Lech Kaczyński wraz z Ministerswem Kultury w imieniu Narodu Polskiego wyasygnował 80 milionów złotych celem budowy Muzeum Historii Żydów Polskich ? Ile jeszcze trzeba im dać pieniędzy,
by stać się wolnymi od tych zuchwałych lichwiarzy ?
Bolesław Szenicer

Pan Bolesław Szenicer potwierdza to o czym mówię uparcie od lat : dla pokoju na świecie, dla dobra ludzkości, dla wolności i dobrobytu Polaków , trzeba pilnie uwolnić Żydów od żydołaków.
W odniesieniu do wypowiedzi Pana Bolesława Szenicera stwierdzam, że odzyskiwane w sposób często podstępny, tereny i kamienice, a w tym i synagogi sa sprzedawane nowobogackim wywodzącym się ze świata gangsterskiego i mafijnego.
Ta nowobogacka swołocz nie ma najmniejszego szacunku dla zabytkowego charakteru budowli reprezentujących style architektury, kulturę regionów Polski ( ledwo na nielicznych uwidocznione były symbole judaizmu) itp. Te dobra kultury są masowo niszczone.
Tanio się je adaptuje na lokale mające przynosić zyski., obdziera się z elementów historycznych dla uniknięcia wydatków na kosztowną konserwację.
Osobiście nie dziwi mnie postawa służb konserwatorskich , ułatwiających wręcz taki proceder. Przecież tam na samych szczytach władzy nie ma Polaków i Polaków żydowskiego pochodzenia. Tam są tylko żydołacy i szabesgoje służący ślepo sjonistom-neokonserwatystom.
Ciekawym zjawiskiem w tym procederze jest fakt, że takie kamienice mające wielu współwłaścicieli są sprzedawane tak, że w każdej zostawiany jest co najmniej 1 współwłaściciel mieszkający w Izraelu i nie wyrażający zgody na sprzedaż swojej części.
ppłk o dotąd złośliwie i przestępczo nie ustalonym statusie.
Edward Makowiecki

No comments: