Friday, June 29, 2007

Martin Grey i jego holo-brednie

Polski Zyd ,ktory wedlug wlasnych slow przezyl Treblinke ,(co prawda ,nie ma zadnych dowodow na to ,ze byl w jakimkolwiek obozie,sa natomiast dowody na to ,ze byl w NKWD-m.in.zdjecia Grey'a w twarzowym sowieckim mundurze) wydal do spolki ze swoim wspolplemiencem ksiazke ,w ktorej Grey opisuje swoje wojenne przezycia.
Sa w ksiazce fragmenty takie jak ten ponizej,w ktorym Grey pisze ,ze po otworzeniu drzwi od komory gazowej niektore dzieci zyly jeszcze :

"Sometimes we found living children among the warm bodies. Little children, still alive, clinging to their mothers' bodies. We strangled them with our own hands before throwing them into the grave. And we risked our lives doing it because we were wasting time. The butchers wanted everything to happen fast."

Czasami znajdowalismy zywe dzieci pomiedzy zwlokami.Male dzieci,jeszcze zywe kurczowo trzymajace sie cial zamrodowanych matek.DUSILISMY je wlasnymi rekami zanim nie wrzucilismy ich do masowego grobu.Robiac to ryzykowalismy wlasnym zyciem poniewaz robiac to tracilismy cenny czas a oprawcom chodzilo o to aby wszystko zrobic bardzo szybko

Biorac pod uwage ,ze ten sam mr.Grey byl scigany przez policje za sprzedawanie falszywych antykow jako oryginalne ,jego wspomnienia sa rownie autentyczne jak antyki ,ktore dostarczal swoim klientom.
Chcialbym tylko zaznaczyc na zakonczenie ,ze za brak wiary w takie brednie siedzi w wieziniu Germar Rudolf,Ernst Zundel i wielu innych.Za brak wiary w takie bredni dr.Dariusz Ratajaczak z uniwersytetu w Opolu stracil prace .

Ulubionym okrzykiem bojowym holo-falszerzy jest "Nie wolno obrazac naszych zmarlych"
Co w takim razie robia typy w rodzaju MARTINA GREY'A ?Szanuja tych waszych zmarlych?Szczerze watpie.

9 comments:

Anonymous said...

Jakie masz prawo do używania świętego symbolu Polski Walczącej? Do czego go używasz? Do propagowania antysemityzmu? Ty świnio! Śmierdzący potomku szmalcowników!

Jerzy said...

Szanowny anonimie.
Za prawde nie bija.

Mozesz mi udowodnic ,ze klamie?
Prosze..
Jerzy Ulicki-Rek

Anonymous said...

Bez problemu można Ci udowodnić niejedno kłamstwo.. ale Ty nie odpowiadasz na takie komentarze kłamco.

Anonymous said...

Bez problemu można Ci udowodnić niejedno kłamstwo. Ale Ty takie komentarze ignorujesz i zasypujesz stekiem kłamliwych bredni - najlepiej w obcych językach bo to "poważniej" wygląda i wiesz, że nikt nie będzie się trudził..

Jerzy said...

"Anonymous said...
Bez problemu można Ci udowodnić niejedno kłamstwo. Ale Ty takie komentarze ignorujesz i zasypujesz stekiem kłamliwych bredni - najlepiej w obcych językach bo to "poważniej" wygląda i wiesz, że nikt nie będzie się trudził.."

Jerzy said...
Szanowny anonimie.
Za prawde nie bija.

Mozesz mi udowodnic ,ze klamie?
Prosze..

Jerzy Ulicki-Rek
Saturday, January 08, 2011

Jerzy said...

"Anonymous said...
Bez problemu można Ci udowodnić niejedno kłamstwo.. ale Ty nie odpowiadasz na takie komentarze kłamco."

A konkretnie?Bo na razie powtarzasz w kolko to samo.
udownij mi ,ze klamie.
Jerzy Ulicki-Rek

Anonymous said...

Żałosny blog

Anna Makowiecka-Siudut said...

Obrzydliwe ! Samuel Willenberg też kłamie?! Wstrętny szmalcownik czy też jakiś jego potomek jest autorem tego bloga!

Jerzy said...

"Samuel Willenberg też kłamie?"
Naturalnie.Ale nie tylko on .Zapraszam do :Mit holokaustyczny i jego zadanie http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=1&t=3

Jerzy