Saturday, June 16, 2007

Dzieci antysyjonistycznego działacza żydowskiego relegowane ze szkoły żydowskiej

Austria: Dzieci antysyjonistycznego działacza żydowskiego relegowane ze szkoły żydowskiej


Przemysł Holokaustu w swej nienawiści do ludzi myślących inaczej nie szczędzi nawet najbardziej ortodoksyjnych Żydów. Z najstarszej szkoły żydowskiej w Wiedniu usunięto pięcioro dzieci rabina Moishe Aryeh Friedmana, którego syjonistyczne organizacje potępiły gdy odważył się uczestniczyć w zorganizowanej w Teheranie Konferencji na temat Holokaustu.
Organizacje żydowskie mają sobie za nic nawet prawo i rabinowi Friedman nie pomogło korzystne dla niego orzeczenie sądu austriackiego. Nie pomogły również zasądzone olbrzymie kary pieniężne nałożone na szkołę - wynoszące przeszło 600 tysięcy Euro i powiększające się każdego dnia - ani groźba zamknięcia szkoły. Josef Klein, dyrektor szkoly Machzikei Hadas, przy wsparciu organizacji żydowskich w Austrii, nie zgadza się na przyjęcie z powrotem do szkoły dzieci rabina Friedmana.

Wiedeński sąd początkowo wydał orzeczenie przychylające się do stanowiska szkoly, lecz sąd federalny ocenił sprawę odmiennie twierdząc, że czwórka starszych dzieci Friedmana, córki w wieku od 8 do 13 lat, muszą być przyjęte z powrotem do szkoly. 35-letni rabin Friedman uważa, że jego dzieci zostały niesprawiedliwie potraktowane, jednak szkoła broni się mówiąc, iż "ochrania swoich uczniów przed młodymi, których rodzice entyzjastycznie popierają antyizraelskie opinie oraz rewizjonizm Holokaustu."

Austriackie Ministerstwo Edukacji zaproponowało rodzicom państwa Friedman umieszczenie dzieci w szkole publicznej, lecz rabin Friedman twierdzi, że tego typu szkoły nie są odpowiednie dla jego dzieci. Proces odwoławczy może przeciągać się nawet przez wiele lat i nieznane jest na razie rozwiązanie tego sporu.

W wywiadzie dla izraelskiej agencji prasowej JTA, rabin Friedman powiedział, że: "Szkoła używa nazistowskich metod wobec swoich własnych Żydów. To są żydowscy gangsterzy. Izraelska ochrona nie dopuszcza moich dzieci do szkoły."

Chasydzki rabin Friedman został potępiony przez syjonistyczne środowiska, gdyż podczas konferencji w Teheranie stwierdził, że nie zgadza się z syjonistyczną oceną dotyczącą liczby zamordowanych podczas 'Holokaustu' Żydów, która według niego wynosi jeden milion, a nie 6 milionów.

Wobec działalności i poglądów Moishe Aryeh Friedmana, kierującego dzisiaj organizacją 'Austriackie Ortodoksyjne Stowarzyszenie Antysyjonistyczne', rabinackie sądy kwestionują jego tytuł rabina.ZOB. RÓWNIEŻ:

Echa KL Auschwitz: Izraelscy Żydzi pobili Żyda austriackiego
Żydowscy bandyci na ulicach Krakowa
Czy potrzebujemy repliki obozu w Dębicy?
Germar Rudolf skazany na 30 miesięcy więzienia za "negowanie Holokaustu"
David Irving: "W Auschwitz nie było komór gazowych"
Obowiązkowe "nauczanie o Holokauście" w szkołach stanu Indiana
Włoski rząd przyjął ustawę penalizującą tzw. negowanie Holokaustu
Unia Europejska zamierza wprowadzić powszechny zakaz tzw. negowania Holokaustu
Rozpoczął się proces Germara Rudolfa z okarżenia o "negowanie Holokaustu"
Szwajcarski minister sprawiedliwości rozważa depenalizację tzw. kłamstwa oświęcimskiego
Aresztowanie hiszpańskiego historyka oskarżonego o "negowanie Holokaustu"
Sąd francuski skazał R. Faurissona za "kłamstwo oświęcimskie"
Holanda kolejnym krajem ścigającym "kłamstwo oświęcimskie" ?
Sąd Najwyższy odrzuca odwołanie Davida Irvinga
Tomasz Winnicki skazany przez sąd kanadyjski na 9 miesięcy więzienia
Sąd skazał Davida Irvinga na 3 lata więzienia
Socjalistyczna Unia Europejska więzi niewygodnych działaczy i naukowców
List prof. Ryszarda Bendera z 2000 roku, zawierający opinię o tzw. kłamstwie oświęcimskim - Nasz Dziennik Nr 72, 25-26.03.2000

No comments: