Sunday, November 4, 2007

Zamyslenia po wyborcze

KOMENTARZE, POLEMIKI, UZUPEŁNIENIA:

"NIL DESPERANDUM

PiS przegrało wybory 21 X 2007. Zarządzone na swoje życzenie. W parlamencie dotychczasowym były trzy polskie partie nie infiltrowane przez obcych. Historycznie biorąc: PSL, Samoobrona i LPR.

PSL powstały ze skomunizowanego ZSL stał się partią "wisząca u pańskiej klamki". Jak zwyciężali komuniści to nawiązywało sojusz z nimi. Samoobrona - partia Andrzeja Lepera powstała na gruncie buntu przeciw… Liga Polskich Rodzin utworzona przez wnuka Jędrzeja Giertycha, działacza niepodległościowego okresu jeszcze zaborowego, następnie żołnierza odradzającej się Polski walczącej z nawałą bolszewicką.

W 1920 roku Jędrzej Giertych przyjął ideologię Narodowej Demokracji. Po tej linii szedł jego syn profesor dendrologii Maciej Giertych, który swojego syna Romana wykształcił najlepiej do pełnienia wysokiej roli politycznej. Roman Giertych skończył prawo i historię - przyzwoite kierunki wiedzy. A nie stworzone przez obcych socjologię czy politologię służące tylko do badania społeczeństwa i kierowania nim choćby ku przepaści. Moim zdaniem takie kierunki kształcenia winny być zakazane i "zawody" skreślone jako wrogie społeczeństwu danego państwa a służące ewentualnym okupantom.

Partie, które po wybojach komunizmu uzyskały przewagę to Prawo i Sprawiedliwość oraz Platforma Obywatelska. Dwa lata temu w wyborach wygrało PiS. Ale miało za mało głosów do samodzielnych rządów. Zawarło więc koalicję z LPR i Samoobroną, które miały swoją ideologię i starały się w ramach koalicji ją realizować.

Samoobronie zorganizowano "seksaferę" i uparcie drążono tą sprawę. Poprzez media, najzacieklej obce w naszym kraju. Jakie zarzuty największy koalicjant postawił Lidze Polskich Rodzin - nie wiadomo. W każdym bądź razie PiS zerwał z nimi koalicję i pozbawił się większości w głosowaniach. Następnie... poparł w głosowaniu nowe wybory do parlamentu, licząc na ich wygranie oraz uzyskanie bezwzględnej większości głosów, a nawet możliwość zmieniania konstytucji. Niestety, wybory 21 X 2007 dały większość partii dotychczas opozycyjnej zwanej Platformą Obywatelską.

Co zaszkodziło najbardziej PiS-owi? Rządził nim Jarosław Kaczyński przy pomocy swego brata - bliźniaka Lecha, który na 5 lat został prezydentem. Ale wcześniej pełnił on funkcje prezesa NIK i Ministra Sprawiedliwości. W czasie tej drugiej funkcji na żądanie Żydów przerwał ekshumację masowego grobu Żydów w miejscowości Jedwabne.

Ten fakt musiał zostać odebrany negatywnie przez Polaków, gdyż afera "Jedwabne" była dalszym ciągiem prowokacji żydowskiej przeciw Polakom, rozpoczętej jeszcze prowokacją w Kielcach zaraz po zakończeniu II wojny światowej. Po to, abyśmy zostali uznani przez opinię świata za naród niegodny, dla którego trzeba bata i silnej, bezwzględnej ręki, najlepiej okupanta. Wówczas była to rosyjska bolszewia, która zorganizowała w Polsce katownie polskich patriotów, głównie rękami Żydów, którzy za wysługiwanie się bolszewikom liczyli na zorganizowanie żydowskiego państwa na naszych ziemiach.

Teraz obliczyli oni rachunkiem socjologów, że z Arabami dłużej jak 50 lat nie wytrzymają. I stąd atak na Jedwabne ich profesora - agenta Grossa przypisujący Polakom wymordowanie tam 1500 Żydów i to po wejściu Niemców. Co jest nonsensem choćby z tego powodu, że posiadanie przez Polaka broni palnej było karane tylko jego śmiercią.

Ugoda Żydów z Niemcami poszła aż tak daleko, że zgodzili się na określenie niemieckich obozów śmierci zorganizowanych na terenach okupowanej Polski "polskimi obozami". Zaś dzieci i młodzież Izraela jest do nas przysyłana pod nazwą "marsz żywych" i otaczana przez agentów Mossadu mających bronić "pejsatych" przed złymi Polakami. Wmawia się nam antysemityzm mimo naszego współczucia dla mordowanych i wyzuwanych przez Żydów z ziemi arabskich Semitów, stanowiących wielokrotność żydowskiej części Semitów.

Prawo i Sprawiedliwość uzyskała swoje zwycięstwo dzięki poparciu ojca Tadeusza Rydzyka w Radiu Maryja i Telewizji TRWAM. Tymczasem żona świeżo wybranego prezydenta zaprasza na swe spotkanie Żydówkę Mońkę Olejnik i deklaruje poparcie wyskrobywania dzieci z łona matek, zwane z żydowska aborcją. Oburzenie ojca Tadeusza Rydzyka jest słuszne i natychmiastowe. A mądrość "first lady" nie dorównała inteligencji tłustych Żydówek: Gołdy Meir ani nawet Gołdy Tencer.

Powtórzę - nie do końca dla mnie jest zrozumiałe działanie Jarosława Kaczyńskiego, odsuwającego od swego rządu Samoobronę i LPR, co w konsekwencji spowodowało nowe wybory i przegraną PiS-u.

Spotkanie z Kwaśniewskim premier wygrał zaś z Donaldem przegrał. Nie wiem kto organizował to spotkanie z klakierami klaskającymi po wypowiedziach Donalda, a wyjącymi w czasie gdy mówił premier. Widoczne było zbijanie z pantałyku Jarosława Kaczyńskiego. Ponadto śmiech Donalda po nazwaniu go po imieniu przez premiera również spowodował ocenę tego śmiechu ale i opóźnił czas na wypowiedzi premiera, który mówi celnie ale nie strzela tak jak Donald. Dlaczego premier zgodził się na taką konwencję spotkania? Organizatorowi należą się za to tęgie baty. Ponadto pisarz historyczny Henryk Pająk uznał J. i L. Kaczyńskich za "24-karatowych" co znających ten termin odepchnęło od nich.

Ciekawe jak nowy rząd się ustosunkuje do żądań Żydów o odszkodowania za mienie Żydów wysłanych przez Niemców do gazu? A także do bezprawnego wysyłania wojsk w żydowskim interesie i na ich życzenie?

Boże, chroń nas przed Żydami... "

Jan Lach
Łódź
22.10.2007, godz. 13.1

No comments: