Monday, November 5, 2007

Czy polska "prawica' jeszcze istnieje?

Artykul p.Olzynskiego dotyczy spraw waznych dla kazdego Polaka.
Chodzi o to czy ocalala (jesli istniala w ogole na pierwszym miejscu?) na polskiej scenie politycznej partia lub organizacja reprezentujaca ten (50% tych ,ktorzy nie glosowali w ostatnich "wyborach") ogromny odlam Polakow , a ktorzy nie widzieli innej mozliwosci poza wyrazeniem swoich pogladow jak bojkotem wyborow.
Ciekawe uwagi godne przemyslenia.

Jerzy

"Alienacja polskiej prawicy 2007-11-04


Alienacja polskiej prawicy
Ostatni bastion polskiej prawicy padł w dniu wyborów 21 października 2007. Podstępnie osaczeni i zdradzeni zostali zepchnięci na margines życia politycznego. Czy zdołają powrócić?


Nie ma polskiej prawicy! Ci którzy mają czelność twierdzić że inaczej (PiS) najzwyczajniej w świecie kłamią. To cyniczne kłamstwo pochodzi z ust osób zamieszanych w przeróżnych kombinacjach, zawirowaniach okrągło-stołowych. Socjalistyczne sieroty tworzące pseudo prawicową PiS, pod przywództwem Jarosława Samo Dobro obiecując :

JA ZAWSZE DOTRZYMUJE SŁOWA! TAK MI DOPOMÓŻ BÓG!
Jarosław Kaczyński 2007.07.31 09:20
1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem (JK). 2. Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (J) 3. Nie będzie koalicji z Samoobroną (J). 4. Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa (J). 5. Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną (J). 6. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy (J). 7. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne (J). 8. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS (J) 9. W-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w więzieniu działaczy opozycji w latach 70 (J). 10. Nie zmienia się ordynacji wyborczej na krótko przed wyborami. 11. Nie podniesiemy akcyzy na paliwa. 12. Wybudujemy trzy miliony mieszkań. 13. Wprowadzimy szybko niższe podatki. 14. To będzie tanie państwo, zredukujemy administrację. 15. Wycofamy wojsko polskie z Iraku. 16. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencję. 17. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld). 18. Afera billboardowa. 19. Chcemy koalicji z PO. 20. PO jest w koalicji z SLD. 21. To wszystko wina PO i SLD. 22. Nie będzie TKM-u. 23. Moja teczka jest sfałszowana (J). 24. Większość byłych szefów dyplomacji była na usługach KGB. 25. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa. 26. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD. ............. 99. Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006) -- i nikt nas nie przekona że białe jest białe a czarne jest czarne

zdradzili miliony osób, dla których Ojczyzna nierozerwalnie wiąże się z tradycją narodowo-katolicką, z antykomunizmem i antysocjalizmem. "
Autor: Marek Olżyński

No comments: