Sunday, December 16, 2007

I jeszcze nowsze !

Posted: 14 Dec 2007 03:52 am Post subject: Niemiecki rewizjonizm u Michalkiewicza

--------------------------------------------------------------------------------

Przegladajac strone naszych wrogow znalazlem kolejny wpis etatowej Zydowki ,ktora Michalkiewicz i jego cenzorzy tak goraco tam holubia.
Jej wpis sprawil mi przyjmenosc ogromna bo potwierdzil niejako to co napisalem w w naszym ,polskim,forum.
Dla porowania cytuje wpis zydowskiej szczekaczki ,moj i list do cenzora u Michalkiewicza :


"Szanowny Panie

Wasz zydowska kolezanka napisala:

"Zanim ucieszą się Państwo z jeszcze jednego zwolennika uciesznych teorii Pana Ulicky'ego, proszę zdać sobie sprawę, że Herr Voigt stanowczo i coraz glośniej domaga się od Polski zwrotu Prus Wschodnich, Pomorza i Śląska. I głos jego nie ginie w próżni. "


Prosze jej doradzic aby nie wycierala sobie swojego zydowskiego pyska moim nazwiskiem ,klamiac przy tym na potege.Domyslam sie ,ze to jej "zemsta' za wpis w moim forum:

"Posted: 11 Dec 2007 02:15 pm

Post subject: Strachy na Lachy

--------------------------------------------------------------------------------

Lachy,bojcie sie.
Jesli bedziecie sie upierac przy tym,ze w Oswiecimiu nie bylo kommor gazowych to za kare oddacie :Szczecin,Wroclaw i pol Polski.
Ze strony zaprasza.net pochodzi ta informacja i moj do niej komentarz :

"Zbrodnia przeliczana na pieniądze

Przywódca skrajnie prawicowej Narodowo- Demokratycznej Partii Niemiec (NPD) Udo Voigt w poniedziałkowym wywiadzie telewizyjnym podał w wątpliwość liczbę ofiar holokaustu i zażądał zwrotu ziem niemieckich utraconych po 1945 roku.

- Sześć milionów nie jest liczbą dokładną. Maksymalnie w Auschwitz zginęło 340 tysięcy osób. Żydzi mówią, że "nawet gdyby jeden Żyd zginął, gdyż był Żydem, to byłaby zbrodnia". Lecz jest różnica pomiędzy płaceniem za 6 milionów a za 340 tysięcy - powiedział Voigt w wywiadzie, który był wyemitowany wieczorem przez publiczną telewizję ARD.

Szef najbardziej radykalnego ugrupowania skrajnej prawicy niemieckiej zażądał jednocześnie zwrotu "Pomorza, Prus Zachodnich, Prus Wschodnich i Śląska". Koenigsberg (Kaliningrad), Danzig (Gdańsk) i Breslau (Wrocław) "są według nas miastami niemieckimi i żądamy sprawowania nad nimi władzy" - dodał.

Sebastian Edathy, przewodniczący komisji ds. wewnętrznych Bundestagu, polityk SPD, jeden z największych w Niemczech zwolenników zdelegalizowania NPD, zapowiedział, że złoży skargę przeciwko szefowi neofaszystów.

- Jest to zaproszenie do łamania praw narodów. Wypowiedzi Udo Voigta pokazują, że NPD jest partią, która łamie zasady konstytucji. A takie partie są w naszym kraju zabronione - powiedział Edathy.

NPD istnieje od 1964 roku. Największe sukcesy odnosiła w drugiej połowie lat 60. Partia gloryfikuje Trzecią Rzeszę i nie uznaje powojennych granic Niemiec.

Politycy domagają się zakazania działalności NPD. Podjęta przez niemieckie władze próba delegalizacji NPD nie powiodła się. Federalny Trybunał Konstytucyjny odrzucił w 2003 roku wniosek, ponieważ dowody na wrogi wobec konstytucji charakter partii pochodziły częściowo od działaczy, którzy byli równocześnie konfidentami niemieckiej policji.


PAP
2007-12-10
skomentuj artykuł

PAP

***********
Ja czytam to tak:
Kupiony przez Zydow figurant chce nam przeslac wiadomosc:jesli bedzie dommagac sie wyjasnienia "holokaustycznej" matematyki to za kare zabierzemy wam etc.
Nie wierzcie w duchy: w podbitych przez Zydow Niemczech za napisanie ksiazki w Kanadzie !!! (Ernst Zudnel) siedzi sie w wiezieniu.

Pokazcie mi takiego redaktora telewizji,ktory taka wypowiedz puscil by na antene.
Kolejna zydowska prowokacja .
Nie spodziewam sie aby to sprostowanie ukazalo sie w waszym forum ale na pewno ukaze sie w moim.
_________________
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Jerzy

No comments: