Sunday, December 16, 2007

Etatowa zydowska szczekaczka rozmichalkowala sie na calego...

15 Dec 2007 12:26 pm Post subject: Nareszcie zrozumialem skad ja to znam!!!

--------------------------------------------------------------------------------

W dawnych czasach jesli prezydent USA powiedzial cos co nie podobalo sie gensekowi ,ten nie reagowal bezposredni na obelge tylko czekal na okazje.
Potem,powiedzmy z okazji swieta jakiejs kurzej fermy na Kubie ,(zeby przeciwnika delikatnie obrazic) ni z gruszki ni z pietruszki, kubanski kogut czytal nagle miazdzaca krytyke tego co pare miesiecy temu powiedzial prezydent USa.
Tak to dziala.

Czytajac podrzucane mi wpisy z forum Michalkiewicza i majac jeszcze "podglad' stwierdzam ,ze ten sam mechanizm jest stosowany przez zydostwo w forum ,ktore Michalkiewicz firmuje swoim(?) nazwiskiem.
Poprzednio jakas Zydowka sugerowala naiwnym i nieswiadomym ,ze
"pan ULICK'Y to sympatyk niemieckich odwetowcow.(Watek w STM)

"Zanim ucieszą się Państwo z jeszcze jednego zwolennika uciesznych teorii Pana Ulicky'ego, proszę zdać sobie sprawę, że Herr Voigt stanowczo i coraz glośniej domaga się od Polski zwrotu Prus Wschodnich, Pomorza i Śląska. I głos jego nie ginie w próżni. " Koniec smrodu.

Nie wypalilo...

W takim razie trzeba udowdnic ,ze "POLSKAWY", jak Zydzi u Michalkiewicza pisza o mnie,to wielbiciel "zydowskich" dowcipow.

PO-tem pisze sie parenascie chamskich,wymyslonych przez Zydow "dowcipow", potem rusza lawina oburzonych,zdegustowanych, zdziwionych...etc.

To wszystko juz bylo.

Poniewaz Zydzi zablokowali mi mozliwosc pisania w swoim forum , pomimo tego ,ze ich "wizytowka" tak hojnie szermuje przyslowiami, ( Jest takie ,POLSKIE :" O nieobecnych albo dobrze albo wcale") bedziemy w tym momencie tanczyli tego politycznego kadryla: ONI o mnie tam, u siebie,bez dania mi szansy na odpowiedz.
Ja u siebie -tutaj -z otwartymi drzwiami na ich SZCZERA - odpowiedz a nie na zalew naszego forum pornograficznym gnojem.

Pare przykladow na to o czym pisalem.
W zydowskim forum "komendantka" JUR-ek odpowiada komus ,prawdopodobnie ich wlasnemu prowokatorowi (chociaz jego nastepne wpisy troche mnie zastanawiaja)

"proximate napisał/a:

po pierwsze : nie dowcipów proximate a jedynie tutaj zamieszczonych...

JUR-ek:

To Pan je tutaj upublicznił. Nie wyprze się tego, ani nie udowodni, że nie są Pana autorstwa.

proximate napisał/a:
" dowody przestępstwa " - Paragraf poproszę

JUR-ek :

To nie moja rola. Nie jestem prokuratorem.
Obiecuję Pana, proximate, że to naigrywanie się z cudzej tragedii nie ujdzie Panu płazem."

Moj komentarz:to chyba grozba,prawda?A czujny "moderator' gdzie?
-Jerzy


"myno napisał/a:

Bo o Żydach powinno się mówić dobrze albo nie mówić wcale

JUR-ek :

Można mówić i dobrze i źle. Tak, jak sobie na to który zasłużył.
Natomiast nie powinno się naigrywać się z pomordowanych. Człowiek o minimalnej nawet wrażliwości nigdy by sobie na to nie pozwolił.""Moj kommentarz:

Zydowko moja miodousta.

PRZECIEZ MY NIE NAIGRYWAMY SIE Z POMORDOWANYCH .MY TYLKO TWIERDZIMY ZE TYCH POMORDOWANYCH BYLO PARE MILIONOW MNIEJ NIZ WY ICH NALICZYLISCIE!!!!I NIE POTRAFICIE UDOWDNIC SWOJEJ TEZY INACZEJ NIZ ZAMYKAJAC NASZYCH "MATEMATYKOW' DO WIEZIENIA.

A to przeciez nie zbrodnia.

A co?Juz jest zbrodnia?


Czytajac reszte wpisow zauwazylem ,ze podstep pod tytulem "Forum Michalkiewicza-Patrioty" wymknal sie komus z reki,podobnie jak pierwsza,PRAWDZIWA ,"Solidarnosc".

Zobaczmy kiedy i w jaki sposob zostanie wprowadzony u "Michalkiewicza" -STAN WOJENNY"

Z OSTATNIEJ CHWILI( mam nadzieje ,ze sie myle) :


JURek -cytuje ;

nowlasnie napisał/a:
Czyżby zakaz bombardowania AUSCHWITZ i dzisiejszy wściekły syjonizm Bushów miały głebsze podłoże?

JUR-ek:

Bynajmniej, nie to spłata długu. Decyzję w sprawie zaniechaniu ataku lotniczego na Auschwitz-Birkenau i Monowitz podjął osobiście Churchill. Z przyczyn technicznych i humanitarnych, nie mających związku z Pana sugestiami. "

Nowlasnie:

Churchill na Amerykanów miał taki wpływ jak dupa na słońce. Problemów technicznych nie było, na pewno nie przez całą wojnę. A moralnych...Jakie problemy? Zabić kilku wiezniow by utrudnić masowe gazowanie? Nie takie rzeczy odchodzily na WW2. "


JURek cytuje:

nowlasnie napisał/a:

Dobra, przyjmijmy to jako hipotezę tłumaczaca rzeczywistość. Co prawda wg. mnie ma sie ona do hipotezy Rzadu Swiatowego tak jak mechanika Newtona do szczególnej teorii wzglednosci Einsteona, ale przy małych prędkościach, tzn małych interesach....
"
JUR-ek odpowiada:

Być może ma się tak, jak Pan to ujął. Ja jednak chętnie zapoznałabym się z informacjami na temat osób tworzących Rząd Światowy. Kto i jakie teki w nim piastuje? Życiorysy ministrów proszę sobie darować. I tak zawsze są lukrowane. "

Nowlasnie:


Wystarczy ministerstwo finansów. Nie wie Pani co powiedział Meyer Amschel Rothschild o emisji pieniądza i tworzeniu prawa? Nie wie Pani kto stworzył FED? Google się zepsuło? Do biblioteki nie wpuszczają?

JURek -udaje glupka:


nowlasnie napisał/a:
Tylko dlaczego arcyłotr (albo arcymatoł) Kaczyński okłamał naród, że sojusz z USRaelem uratuje nas przed zdominowaniem przez sąsiadów?

JUR-ek ,oburzona patriotka:

Czy ten arcyłotr nie był aby premierem RP? Czy choćby z tego względu nie zasługuje na odrobinę szacunku?

Nowlasnie:

Nie. Rokosowskiego tez nie szanuję. Bydlaka Kwaśniewskiego też. Skurwiela Jaruzelskiego również. Nie szanuję kretyna co sprowadził do Polskie Krzyżaków. Taki już jestem nihilista co nie szanuje autorytetów. Zwłaszcza moralnych!

JURek cytuje:


nowlasnie napisał/a:


Jak przyjdzie wybierać, to Amerykanie wybiorą Niemców. Choćby dla intersów.
JUR-ek :

Nie będą mieli wyboru, Panie noxon.

[/quote]

Konkluzja:

Nowlasnie:


"Ha ha. No to po co pisanie o niemieckim zagrożeniu? Przypomina mi sie watek w ktorym Pani najpierw pochwaliła amerykanska okupację, a jak podałem szczegoly z Iraku, to zmityowała mnie za niepotrzebne epatowanie. Panie nie pamieta swoich tez, nie trzyma kursu.""


Na zakonczenie dodam cos od siebie:pan Artur Loboda z portalu :zapraszam .net. tweirdzi ,ze do prowadzenia dyskusji potrzebna jest wiedza.
A ja czytajac te brednie wypisywane pod szyldem "JUR-ek' nie moge za czorta diabla wiedzy sie tej dopatrzec.
Ale dyskutuje prawie tak zawziecie jak jej mendor..Przepraszam:MENTOR.
tez nie najlepiej bo przeciez "mendy' to...te takie..
A..niech juz tak zostanie..Potem sie to jakos wylapie..

Jerzy

_________________

No comments: