Monday, June 9, 2008

Polska Walczaca

Szanowni Panstwo
Tym wszystkim ,ktorzy jeszcze nie wiedza chcialbym wyjasnic przyczyny mojej -TUTAJ-nieobecnosci.
W listopadzie ubieglego roku zdalem sobie sprawe z tego,ze forma blogu jest niewystarczajaca .Dletego tez zalozylem wlasna strone interentowa ,ktora daje czytajacym wieksze mozliwosci udzialu w tym co robimy.
Nowa strona :
www.polskawalczaca.com
-jest w stanie takim wymaganiom sprostac.
Tych wszystkich ,ktorzy trafili tutaj zapraszam rowniez do naszego forum.
Zapraszam rowniez do czynnego udzialu w tym co robimy.
Od poczatku istnienia nowej strony mielismy ponad 2 miliony wizyt.Od stycznia tego roku prawie 1,5 miliona.To o czyms swiadczy
Pozdrawiam serdecznie raz jeszcze zapraszam do forum.
Jerzy

4 comments:

Anonymous said...

Panie Jerzy,
Pana życiowa dewiza jest dewizą Amnesty International. To chyba jakiś żart Pana Boga, że Jego Syn jest Żydem. Głoszenie prawdy zawsze związane jest z ofiarą. Człowiek odwołujący się w sumieniu do Boga zawsze powinien postawić sobie pytanie czy zabija w imię prawdy, czy w imię prawdy gotowy jest oddać swoje życie.
Dobre życie to życie zgodne z duchem Ewangelii. Proszę o tym pamiętać składając takie wzniosłe deklaracje. Diabeł jest cwany a jego cechą jest rozrzucanie, sianie nienawiści, terror i strach.Potrafi to robić rękami ludzi bez względu na ich narodowość, wyznanie czy poglądy polityczne.

Quinn Electronics said...

hope to hear more from you

Anonymous said...

Moim zdaniem ta deklaracja-przeciez nie moja-nie jest niczym specjalnym.Ja odbieram to jako kwintesencje tolerancji ,ktora ofiaruje sie nawet tym,z ktorymi walczymy.
Tyle tylko ,ze jest mala roznica;oni nie uznaja tej zasady:)
Co jednakowoz nie zmusi mnie do tego aby znizyc sie do ich poziomu.
A jaki to poziom latwo sie przekonac obserwujac wszystkie zydowskie strony do ktorych po 2-3 wpisach blokuje mi sie dostep.
O tym ,ze gloszenie prawdy ZAWSZE jest zwiazane z jaks ofiar nie musi mnie pan przekonywac.
Moje zycie jest tego doskonalym przykladem ale z drugiej strony..Nie mozna byc troche szczerym albo troche w ciazy...
Ponosze konsekwencje wlasnych wyborow.
I tak byc powinno.
Zapraszam do naszego forum :
www.polskawalczaca.com

Pozdrwiam serdecznie
jerzy

Hob said...

Drogi Anonymousie, masz trochę poplątane w tej swojej glówce.
Piszesz: To chyba jakiś żart Pana Boga, że Jego Syn jest Żydem. Głoszenie prawdy zawsze związane jest z ofiarą.
To że Bóg Ojciec wziął ciało dla swego Syna Boga z żydówki Marii nie oznacza, że Jezus Chrystus jest Zydem. On sam, Jezus Chrystus mówi do Piłata: gdyby moje królestwo było z tego świata, nie byłbym wydany żydom. - Ale moje Królestwo nie jest z tego świata...itd. W Twojej konsekwencji myślenia doprowadziłbyś do tego, że Zydzi kulturowo wymyślili Boga, że Bóg jest ich produktem. Po prostu nie rozumiesz Biblii Starego i Nowego Testamentu. Ty jesteś zainfekowany propagandą żydowską (fake Jews, Khazars), ich morderczymi sukcesami, oszustwem na każdym niemal kroku itd itd. Szczególnie w Polsce, która jest przez nich utrapiana, mordowana, grabiona po przez stulecia w bardzo podstępny sposób. Ich chwilowe, tzw „sukcesy”- to wszystko idzie ku zagładzie i to bardzo szybko.
Słowo Boże mówi: w Jezusie Chrystusie już nie ma ani Zyda ani Greka, ale nowonarodzony z Ducha Sw człowiek(po to Bóg zszedł w ciele swojego Syna).
Tą jedyną godną uznania przez samego Boga ofiarę złożył Jezus Chrystus z siebie samego, za Ciebie i za mnie, i za cały ten świat grzechu, jeśli weń uwierzyłeś, aby dostąpić tego duchowego świata w którym się już nie umiera, nie ma grzechu. Nasza najlepsza ofiara nie jest godna w Bożych oczach gdyż my jesteśmy pod panowaniem tego Złego, ale dostępujemy wyzwolenia z tego poprzez wiarę w Niego i to co On dla nas zrobił w swojej miłości do nas. My powinniśmy odpowiedzieć taką samą miłością do Niego, zapierając się siebie samych dla Niego i już nie żyć sobą (a w nas ten Zły, o którym też nie wiele wiemy), ale żyć NIM -Jezusem Chrystusem - w Duchu SW. Jeśli będziesz tak żył, nie będziesz miał różnych myśli tego Złego w swojej głowie i nie będziesz myślał, że głoszenie ewangelii to jest Twoja ofiara. - To będzie Twoja radość i Twój zysk, niezależnie jakie konsekwencje wszelkich ataków z tego świata zła będziesz ponosił. Tak postępował na końcu apostoł Piotr, Paweł .etc. Piotr podobnież kiedy go krzyżowano powiedział oprawcom, aby go wieszano do góry nogami, bo jest niegodzien umierać w ciele jak jego Pan, Jezus Chrystus. To była ta radość dla Niego. Po śmierci dostał od Pana napewno doskonałe ciało które już nie może umrzeć.
Ostrzegam, abyście nie żyli Devil Jewish propaganda(diabelską żydowską propagandą), której intesyfikacja obecnie na świecie jest u zenitu.
W Jezusie Chrystusie już nie ma, jak pisze Paweł apostoł, ani Zyda ani Greka itd. ON Żyd z urodzenia powiedział, że to jest wszystko ( rubish) śmiecie, nasza Biblia Brzeska tłumaczy to jako - gówno.
Najważniejszy w Tobie musi być Jezus Chrystus i to wszystko to co z Niego pochodzi w Tobie.
Pozdrawiam Cię w Nim.